متن سورپرایز تولد با بیانی مدرن و شیک

گفتن تبریک تولد و بیان تولدت مبارک بهترین به کسی که دوستش دارید، شاید به نظر کار ساده ای بیاید، اما مهم است که چگونه و با چه شیوه ای به او این جمله زیبا را بگویید تا یک متن سورپرایز تولد خیلی عالی باشد. هدف شما از این کار چیست؟! آیا مایل نیستید این تبریک تولدت مبارک بهترین که به او می گویید، طوری باشد که در بین تمام تبریک هایی که دریافت می کند، خاص باشد؟!

راه های زیادی وجود دارد و شما نیز می توانید براساس سلیقه خودتان یک متن سورپرایز تولد را برای گفتن تولدت مبارک بهترین به کسی انتخاب کنید. پیام های زیبا برای تبریک روز تولدت مبارک را برایتان جمع آوری کرده ایم که از خواندن آنها بی شک لذت خواهید برد. همچنین ویدئویی را به شما نشان می دهیم که یک سوپرایز به تمام معنا است. طوری متن سورپرایز تولد به او گفته می شود که برای همیشه در خاطرش خواهد ماند.

55 پیام شیک و متن سورپرایز تولد

برای بیان پیام و متن برای سورپرایز تولد پیام های شیرینی را از سراسر سایت ها جمع آوری کردیم، تا بتوانید برای بیان احساس خود از این پیام ها استفاده کنید. این 55 متن برای سورپرایز تولد مخصوص شما ساخته و پرداخته شده است.

 1. از اعماق قلبم احساس می کنم که این روز خاص، آغاز یک سال فوق العاده برای من خواهد بود. تولدش مبارک باشه!
 2. امروز روز خاص توست، روز میلادت، دنیا تبسم کرده است. امروز با یادت امروز بی شک آسمان آبی ترین رنگ خود را گرفته است و چرخ و فلک همچون دلم درگیر بی تابی است.
 3. به نام او که مهر را آفرید و مهربانی را و تو را، زادروز تولد شما را صمیمانه تبریک عرض می کنم و عمری پر از سعادت و موفقیت و خوشبختی در کنار خانواده برایتان آرزو دارم.
 4. می گویند آغاز نو شدن آغاز تازه شدن بهار است، اما برای من روز میلاد شما سر آغاز فصلی دگر از زندگی است. تولدت مبارک بهترین.
 5. تمام وجودم را در قلبم، قلبم را در چشمانم، چشمانم را در زبانم خلاصه می کنم، تا بگویم روز تولدت مبارک باد زندگی من
 6. بهترین آهنگ زندگی من تپش قلب تو است، و قشنگ ترین روزم، روز شکفتن تو است. تولدت مبارک بهترین بهار زندگی ام.
 7. تولد تو دلنشین‌ترین اتفاق زندگی من و کل خانواده است. شمارش معکوسم از اول ماه شروع شده بود تا برسم به روز تولدت. حالا روزی است که انتظارش را می‌کشیدم، اما کلماتم را گم کرده تم! بدون هیچ کلامی دوستت دارم و تولدت مبارک زندگی جان.
 8. هدیه خاص تولدت را فرستادم پیش خود خود خدا! لبخند بزن زندگی من؛ هدیه‌ام این دعا بود که همیشه لبخند بر لب داشته باشی. تولدت مبارک بهترین همپای دنیا
 9. به پاس تمام خوبی هایت ، بهترین ها را برایت آرزو می کنم. تولدت مبارک بهترین شیرین ترین خاطره زندگی.
 10. تولد تو ” تولد من است! چون وقتی تو می آیی من زندگی می کنم… پس تولدمان مبارک…!
 11. تارهای گیتارم را به لرزش در می آورم. تا بارها و بارها به تو بگویم دوستت دارم. بارها این تارها به صدا درمی آیند و می گویم: تولدت مبارک بهترینم.
 12. روز تولد انسان ها در هیچ تقویمی یافت نمی شود. چرا که فقط در قلب کسانی که به آنها عشق می ورزند، حک شده است. تولدت مبارک شیرین ترین حس زندگی.
 13. امروز روز بسیار خاصی برای من است … امروز، تو عزیزترینم به این دنیا پا گذاشته ای و زندگی من کامل شده است! تولدت مبارک عزیزم.
 14. امروز روز توست و من، تمام دلتنگی هایم را به جای تو در آغوش می کشم. چقدر جایت میان بازوانم خالی است. تولدت مبارک.
 15. تولدت آغاز زیبایی ها است. هزاران گل یاس سپید تقدیمت می کنم.
 16. در شب زیبای میلادت تمام وجودم را که قلبی است کوچک، در قالب قابی از نگاه تقدیم چشمان زیبایت می کنم و با بوسه ای عاشقانه تولدت را تبریک می گویم. تولدت مبارک مادر مهربانم.
 17. صدای یک پرواز فرود یک فرشته آغاز یک معراج و شروع یک زندگی. تولدت مبارک عشق من دوستت دارم.
 18. یک دنیا شادی، هزار هزار کلمه محبت، صد عدد شمع روی کیک و عمری دراز برایت آرزومندم. تولدت مبارک بهترین.
 19. خندیدم و خندیدم و خندیدم، وقتی تکرار شکوفا شدنت را دیدم، خوشحالم و خوشحالم و خوشحالم، چون برادری مثل تورا دارم. تولدت مبارک بهترین.
 20. مبارک مبارک ، تولدت مبارک، لبت شاد و دلت خوش. چو گل پرخنده باشی. بیا شمع ها رو فوت کن که صد سال زنده باشی!
 21. رفیقِ بی کلک هستی تو بانو، و دل بستم به آن چشمان و ابرو، مبارک باشدت روز تولد، همه روزت مبارک باد بانو.
 22. و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آفرینش، و چه اندازه عجیب است روز ابتدای بودن، و چه اندازه شیرین است امروز، روز میلادت، روزی که تو آغاز شدی. تولدت مبارک بهترین.
 23. گل زیبای زندگیم، اگر برای دنیا یکی باشی برای من تمام دنیایی، عزیزم تولدت مبارک.
 24. روزی که به دنیا آمدی هرگز نمی دانستی زمانی خواهد رسید که آرامش بخش روح و روان کسی می شوی که با تو دنیا برایش زیباتر است ! بهانه ی آرامشم تولدت مبارک.
 25. طلوع دوباره خورشید زندگی ات را در زیباترین فصل سال تبریک می گویم. با آرزوی طلوع خوشبختی ها و غروب غم هایت. پیام من را از اعماق قلبم بپذیر، تولدت مبارک بهترین.
 26. تولدت مبارک، عزیز دل! امروز روزی است که قلب تو دلخوشی‌های بی‌پایان را تجربه می‌کند. بخاطر شادی و عشقی که تو در اطرافت ایجاد می‌کنی، هر روز تولدت را جشن می‌گیریم.
 27. تولدت مبارک! امیدوارم این سال، سالی پر از لحظات خاص و خوب برات باشه. توی این روز ویژه، دل من پر از محبت و آرزوهای خوب برایت است.
 28. تولدت مبارک، دوست عزیز! با داشتن تو در زندگی، هر روزمان به گونه‌ای خاص و مملو از لحظات شادی تبدیل می‌شود.
 29. تولدت مبارک! امیدوارم این سال، سالی برای تحقق رویاها و دستاوردهای بزرگ برات باشه. با محبتی که داری، هر روزت خاص و معنی‌دار خواهد بود.
 30. تولدت مبارک، عزیز! ای کاش می‌توانستم این حس محبت و شادی را که در دلم برایت دارم، خیلی ملموس برایت ارسال کنم.
 31. تولدت مبارک! امیدوارم هر روزت پر از لحظات خوش و خندیدن باشه. با داشتن یک دوست ویژه مثل تو، زندگی هر روز به یک ماجراجویی جدید تبدیل می‌شه.
 32. تولدت مبارک، دوست خوبم! امروز فقط یک روز تولد نیست، بلکه یک فرصت جدید برای شروع دورانی پر از موفقیت و خوشبختی.
 33. تولدت مبارک! هر روزت را با عشق و شادی پر کن، چون تو این لحظه‌ها را به اطرافیانت هدیه می‌دهی.
 34. تولدت مبارک! امیدوارم این سال، سالی برای تحقق تمام آرزوها و برآورده شدن همه اهدافت باشه.
 35. زادروزت مبارک، عزیز! این روز ویژه تو را به عنوان یک فرصت برای ایجاد خاطرات جدید و دلخواه می‌پذیرم.
 36. زادروزت مبارک! با تمام وجودت، بهترین چیزها را در زندگی خود جذب کن و لحظات خاص و خوشبختی را با هم به اشتراک بگذاریم.
 37. تولدت مبارک دوست داشتنی! همیشه به یاد داشته باش که دل من با محبتی بی‌پایان برایت می تپد. آرزوی بهترین‌ها را برات دارم.
 38. تولدت مبارک، دوست دل من! امیدوارم این سال پیش رویت، سالی برای رشد، آموختن و پیشرفت باشه.
 39. تولدت مبارک! این روز، روزی است که دنیا تو را به عشق و دوستی فرا گرفته است.
 40. تولدت مبارک! امیدوارم هر لحظه زندگیت، نور و سربلندی را تجربه کنی. دل من همیشه با تو است.
 41. میلادت مبارک، دوست گرامی! با تمام وجودم، برات آرزوی یک سال پر از لحظات شگفت‌انگیز دارم.
 42. تولدت مبارک! امیدوارم هر آرزویی که در دلت داری، به سرعت به حقیقت بپیوندد و خوشبختی همیشگی تو باشد.
 43. تولدت مبارک، عزیزم! امروز روزی است که تو را به عنوان یک هدیه ارزشمند از خداوند می‌پذیرم.
 44. تولدت مبارک! با اینکه مسافت ما را جدا می‌کند، اما دل من همیشه با توست و همیشه به یاد توست.
 45. میلادت مبارک! امیدوارم هر روزت مثل یک داستان شگفت‌انگیز باشد که تو خودت نویسنده و قهرمان آن هستی.
 46. تولدت مبارک، دوست عزیز! امیدوارم هر نفسی که می‌کشی، تو را به سوی خوشبختی بیشتر ببرد.
 47. تولدت مبارک! از اینکه در زندگی من هستی و محبت‌هایت را تجربه می‌کنم، خوشحالیم.
 48. زادروزت مبارک! با تمام توانایی‌ام، بهترین آرزوها را برات دارم و امیدوارم این سال برایت پر از لحظات خاص و خوشبختی باشه.
 49. تولدت مبارک! این روز را به عنوان فرصتی برای ابراز محبت و سپاسگزاری از وجود تو در زندگیم می‌پذیرم.
 50. تولدت مبارک، دوست خوبم! امیدوارم هر لحظه زندگیت پر از احساسات خوب و محبت باشه.
 51. تولدت مبارک! امروز یک روز شگفت‌انگیز است چون تو در آن حضور داری. آرزوی بهترین‌ها برات دارم.
 52. تولدت مبارک! امیدوارم هر کجا که هستی، هر دلیلی برای خندیدن را پیدا کنی و زندگیت را با لحظات شادی پر کنی.
 53. تولدت مبارک! امیدوارم این سال، سالی برای تحقق آرزوها و به دست آوردن آرزوهایت باشه.
 54. تولدت مبارک، عزیز دل! امیدوارم هر لحظه زندگیت مثل یک آهنگ شاد و زیبا باشه.
 55. تولدت مبارک! امیدوارم هر که در کنارت هست، از محبت و دلداری تو بهره‌مند شود و زندگیت را بهتر کند.

سورپرایز تولدت مبارک بهترین من

متن برای سورپرایز تولد و همچنین سوپرایزهای تولد زیادی را شاید دیده باشید که معمولا همگی مشابه همدیگر هستند. به همین دلیل آنچه شما را در انجام یک سوپرایز تولد خاص می کند و به یاد ماندنی می کند، اجرای یک سورپرایز تولد خیلی متفاوت است.

در ویدئوی سوپرایز تولدت مبارک بهترین من، به جای متن تولد سوپرایزی، فردی به کمک یک تیم متخصص سوپرایز، تبریک سورپرایز تولد خود را به شکل خیلی ویژه و منحصربه فردی به گوش کسی که دوستش دارد، می رساند. درواقع در این ویدئو خواهید دید چگونه یک خانم همسرش را در سینما به مناسبت تولدش سوپرایز می کند.

در این ویدئو، این خانم روش بیان تبریک تولد عاشقانه ای را انتخاب کرده است، یعنی نمایشی منحصربه فرد از زیباترین لحظه هایی که با او داشته است. وقتی که همسر این خانم تصویر احساس این خانم را در برابر چشمانش می بیند، قطعا باور خواهد کرد که جمله تولدت مبارک بهترین که همسرش به زبان می آورد، از اعماق قلبش است. قطعا این سورپرایز برای این آقا یک هدیه خاص بی نظیر خواهد بود که هیچ گاه در زندگی اش فراموش نخواهد کرد.

اگر مایل بودید تا شما هم سوپرایزی مشابه این روش برای کسی که خیلی دوستش دارید، اجرا کنید می توانید با تیم هایپرسورپرایز تماس بگیرید تا به شما کمک کنند. حتی اگر در خارج از ایران باشید و قصد ارسال هدیه به ایران را دارید، تیم هایپرسورپرایز قادر است تا به شما در اجرای یک سورپرایز دلنشین برای او کمک کند. کافی است از طریق شماره تماس انتهای صفحه، از طریق واتساپ یا تلگرام به گروه سورپرایز تولد در تهران پیام ارسال کنید.منابع برگزیده: بهترین ایده برای سورپرایز تولد همسر | ایده سورپرایز برای تولد پارتنر | ایده سورپرایز تولد از راه دور | متن سورپرایز تولد همسر | متن تبریک تولد کوتاه | متن تبریک تولد کوتاه | تولد پارتنر | کادو تولد برای پارتنر پسر

10 دیدگاه دربارهٔ «متن سورپرایز تولد با بیانی مدرن و شیک»

 1. بهناز رشیدی

  پیام تبریک تولدت مبارک برای همسرم که بهترین همسر دنیاست باید خاص باشه. هایپرسوپرایز لطفا بهم کمک کنید تا یک سورپرایز ویژه برای تولدش بگیرم. پولش هم اصلا مهم نیست برام. لطفا باهام تماس بگیرید.

  1. سلام بهناز عزیز
   لطفا در فرمی که صفحه اول سایت قرار داره اطلاعات تماستون رو وارد کنید تا بتونیم باهاتون در اسرع وقت تماس بگیریم.
   ممنون عزیزم

  1. سلام سمین عزیز
   قیمت سوپرایزها متغیر هست و قیمت ثابتی ندارند. چون هر سوپرایزی به دلخواه هرکسی تغییر می کنه و خدمات متفاوتی ارائه می شه. به عنوان مثال اینکه شما بخواهید فیلمبرداری به صورت حرفه ای انجام بشه یا نه قطعا روی قیمت تاثیر زیادی داره. به همین خاطر بهتره اول باهم دیگه بیشتر درمورد سلایق شما و همین طور علایق کسی که دوستش دارید و می خواهید سورپرایزش کنید صحبت کنیم و به یه جمع بندی درمورد خدمات و سناریوی سورپرایز برسیم. پس لطفا با ما تماس بگیرید تا بیشتر باهمدیگه صحبت کنیم.

 2. دوستانی که میخوان این سورپرایز رو انجام بدن باید بگم این سورپرایز ارزونی نیست. هزینه رزرو سالن سینما، فیلمبرداری، بند موزیک، گل و کیک و لوازم جشن همه اینها هستش. کل سالن سینما رو باید مخصوص شما رزرو کنن. تا هزینه ساخت کلیپ مخصوص شما هم هست.

 3. قطعا سورپرایز ارزونی نیست ولی ارزششو داره خدایی اش. چون واقعا سورپرایز میشه طرف

 4. اگه این کار رو بشه توی تئاتر هم انجام داد خیلی باحال میشه. یه دفعه یکی از بازیگرها بپره پایین و تولدت مبارک بگیره

  1. مروارید

   آره من دیدم که توی یه تئاتر کمدی اینکارو کردن ولی واسه یکی از فامیلای خود تئاتری ها بود. معلوم بود که آشناس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا