ارسال هدیه به ایران - ارسال گل و کادو از خارج با سورپرایز ویژه

ارسال هدیه به ایران از خارج از کشور در سرویس “دوست من” موقعیتی بی نظیر برای انجام هر آنچه که مایل هستید تا برای عزیزی در ایران انجام دهید فراهم کرده است. در طرح “دوست من”، شما قادر هستید تا بدون هیچ محدودیتی یک اتفاق و سورپرایز ویژه برای کسی که در ایران دارید، رقم بزنید.

برای ارسال هدیه به ایران، در طرح دوست من هایپرسورپرایز، ارسال فوری هدیه سوپرایز خاص برای عزیزان شما مهیا شده است. در هایپرسورپرایز یک دوست در اختیار شما قرار می گیرد تا بدون هیچ محدودیتی هر نوع کادو مانند گل یا هدیه خاص را با یک سورپرایز ویژه در سریعترین حالت ممکن به دست عزیزانتان برسانید.

ارسال هدیه به ایران از خارج از کشور در طرح دوست من

ارسال هدیه به ایران از خارج کشور در طرح دوست من هایپرسورپرایز دیگر کار سختی نخواهد بود. در این طرح شما صاحب یک دوست می شوید و این دوست هدیه یا سورپرایز شما را به دست عزیزانتان می رساند. هر نوع هدیه ای که دوست دارید مانند لوازم آرایشی، پوشاک، لوازم کادویی، باکس گل و شکلات، سبد گل و … را کافی است انتخاب کنید. 

صبر کنید! ارسال هدیه سوپرایز را به روش دیگری هم می توانید انجام دهید. حتی می توانید در سایت های محتلف ایرانی بچرخید و هدیه منتخب خود را به دوستتان در هایپرسورپرایز اعلام کنید. خیالتان راحت! دوست شما همه کارها را انجام می دهد. سفارش را ثبت می کند، آن را دریافت می کند، خیلی شکیل و زیبا کادوپیچی می کند و سراغ صاحب هدیه می رود. خودش را دوست شما معرفی می کند و هدیه تان را به او تحویل می دهد.

مزیت انجام سفارش در هایپرسورپرایز این است که شما محدود به اهدای یک کادوی خاص نیستید. می توانید رزرو رستوران، ماساژ ریلکسی، بلیط کنسرت یا تئاتر و هر چیز دیگری که مدنظرتان هست را درنظر بگیرید. حتی می توانید غذای خاصی را ارسال کنید! البته روی ارسال فوری هدیه حتما حساب کنید. بنابراین با این روش، به سادگی می توانید ارسال هدیه سورپرایز را از هر جای دنیا مانند ارسال هدیه به ایران از اروپا، ارسال هدیه از آلمان به ایران، ارسال هدیه به ایران از استرالیا و ارسال هدیه به ایران از امریکا انجام دهید و فرستادن کادو به ایران را با روشی جدیدتر و سریعتر تجربه کنید.

توسط دوست خود، صاحب هدیه را سورپرایز کنید!

نظرتان درمورد ارسال هدیه سوپرایز چیست؟ شما می توانید روی تخصص ویژه هایپرسورپرایز حساب باز کنید. اگر نمونه کارهای هایپرسورپرایز را ببینید، متوجه می شوید که سوپرایز افراد تخصص ماست. به جز ارسال هدیه سوپرایز یا گل از خارج به ایران، می توانید یک سورپرایز برای او سفارش دهید. هایپرسورپرایز با بند موزیک به سراغ او خواهد رفت و موزیک عاشقانه ای از زبان شما برایش به صورت زنده اجرا خواهد کرد.

اما صبر کنید! هنوز تمام نشده است. شاید پدر یا مادری در ایران دارید که تنها هستند. دوست شما به سراغ آنها می رود و یک برنامه گردش یک روزه را برایشان اجرا می کنند. آنها را به سینما یا پاساژ برای خرید می برد. در پارک با آنها به گردش می رود و ناهار را با هم صرف می کنند. حتی ایده و پیشنهاد دیگری که شما دارید را برایش اجرا می کند. حتی از طریق یک تور یک روزه برنامه سفر به شمال را می توانند بچینند.

شادی سورپرایز هدیه را با شما سهیم می شویم

اما زمانی که هدیه یا سوپرایز شما به او تحویل داده می شود، شما که نیستید! قطعا او از ارسال هدیه سوپرایز شما خیلی خوشحال خواهد شد، اما اگر شما هم اینجا بودید و لبخند او را می دیدید، لذت بیشتری برای شما داشت. این همان سختی است که در ارسال سورپرایز از خارج از کشور وجود دارد. اما هایپرسورپرایز فکر اینجا را هم کرده است!

لحظه تحویل سوپرایزتان به او، دوست شما از تمام صحنه ها فیلمبرداری خواهد کرد و فیلم سوپرایز را برایتان ارسال می کند تا شادی سوپرایز را با شما قسمت کند.

صاحب هدیه، دوست شما را خواهد دید

شما در هایپرسورپرایز یک دوست استخدام می کنید و دقیقا یک نفر مسئول رسیدگی به سفارش شما تا تکمیل انجام آن خواهد شد. فرد مسئول خود را دوست شما می داند و تمام فرایند انجام سفارش شما را شخصا پیگیری خواهد کرد. همچنین هنگام مراجعه نیز خود را دوست شما معرفی می کند نه کارشناس شاغل در هایپرسورپرایز! ارسال هدیه به ایران را به دوستتان بسپرید. بنابراین سورپرایز عزیزان در ایران مانند تقریبا مانند زمانی خواهد بود که خود شما نیز اینجا هستید.

 

خدمات ویژه برای ایرانیان خارج از کشور

ارسال گل

سوپرایز موزیک

ارسال هدیه

سفارش غذا

رزرو رستوران

بلیط رویدادها

تور یک‌روزه گردشی

ایده های شما

چگونه سفارش ارسال هدیه سورپرایز به ایران بدهم؟

قدم اول

ارسال هدیه سوپرایز فوری به ایران - مرحله اول ست کردن جلسه آنلاین

در واتساپ یا تلگرام به شماره زیر پیام دهید و اگر سوالی دارید بپرسید. در صورت تمایل برای ارسال هدیه سورپرایز، یک جلسه آنلاین تصویری ست کنید.

+989213212251

قدم دوم

ارسال هدیه سوپرایز فوری به ایران - مرحله دوم جلسه آنلاین

در جلسه آنلاین با دوست خود به طور مفصل در مورد شرایط و علایق شما صحبت خواهید کرد و برای ارسال هدیه یا انجام سوپرایز به جمع بندی خواهید رسید.

قدم سوم

ارسال هدیه سوپرایز فوری به ایران - مرحله سوم ارسال و تحویل هدیه

بقیه کار را به دوست خود بسپارید. عزیزان شما، برای دوست جدیدتان در هایپرسورپرایز، مثل عزیز خودش خواهد بود. هدیه سوپرایز شما به بهترین شیوه ممکن انجام خواهد شد.

پیشنهادها برای ارسال فوری هدیه سوپرایز به ایران

خرید و سفارش انواع هدیه

خرید و سفارش و ارسال هدیه ست صنایع دستی به ایران
ست صنایع دستی
خرید و سفارش و ارسال هدیه ست کیف و کفش به ایران
ست مردانه
خرید و سفارش و ارسال هدیه گل و کیک و شیرینی به ایران
گل و کیک

خرید و سفارش انواع گل

خرید و سفارش و ارسال باکس گل بزرگ به ایران
باکس گل کوچک
خرید و سفارش و ارسال گل متوسط به ایران
دسته گل متوسط
خرید و سفارش و ارسال گل بزرگ به ایران
سبد گل بزرگ

سفارش غذا

سفار غذا پلو خوروش به ایران
پلو خورش ایرانی
سفار غذا انواع کباب به ایران
انواع کباب های ایرانی
سفار غذا فست فود به ایران
فست فود

سفارش سوپرایز موزیکال

The Best Great Ideas For Surprise Mum Gifts
نمایش ویدیو درباره انواع کادو برای مادر مخصوص قدردانی از او
birthday gift for mother with some surprise ideas for mother's birthday
نمایش ویدیو درباره هدیه مناسب برای مادر با چند ایده شگفت انگیز برای گفتن تولدت مبارک مادرم
چگونه یک سوپرایز جشن تولد لحظه آخری برنامه ریزی کنیم: خواهرم تولدت مبارک
نمایش ویدیو درباره چگونه یک سوپرایز جشن تولد لحظه آخری برنامه ریزی کنیم: خواهرم تولدت مبارک

سوالات متداول درمورد ارسال هدیه سورپرایز به ایران

برای ارسال هدیه به ایران چه کار کنم؟

کلیه خدمات خرید و تحویل در داخل ایران و با توجه به سلایق شما انجام می شود. بنابراین لازم است ابتدا جهت تنظیم زمان جلسه آنلاین در واتساپ یا تلگرام به تلفن 09213212251 پیام دهید و یا از طریق لینک مشاوره آنلاین در بالای سایت سورپرایز از راه دور، یک جلسه ست کنید.

چه هدایایی می توانم بخرم و به ایران ارسال کنم؟

شما در خرید هدیه و ارسال کادو به ایران هیچ محدودیتی ندارید. حتی می توانید در سایت های دیگر انتخاب کنید و آدرس اینترنتی آن محصول را برای ما بفرستید تا ما خرید را از طرف شما انجام داده و با یک بسته بندی شکیل و زیبا آن را تحویل دهیم.

ارسال هدیه به چه شهرهایی امکان پذیر است؟

تیم هایپرسورپرایز در تهران مستقر است و فعالیت اصلی ما نیز در شهر تهران انجام می شود. با این حال باز هم ما محدودیت ها را حذف کرده ایم. شما می توانید هر نوع هدیه و یا سوپرایزی را در هر شهری از ایران سفارش دهید. اما توجه داشته باشید که با توجه به سفر تیم هایپرسورپرایز به شهر موردنظر شما، هزینه رفت و آمد و اسکان تیم نیز محاسبه می شود.

هزینه ارسال هدیه سورپرایز چقدر است؟

تمام هزینه ها از جمله ارسال هدیه سوپرایز پس از جلسه آنلاین با شما و اطلاع از خدمات موردنظر شما محاسبه شده و خدمت شما اعلام خواهد شد. متأسفانه امکان تعیین قیمت و هزینه ارسال کادو به ایران تا پیش از آگاهی از خدمات موردنظر شما امکان پذیر نیست.

ارسال هدیه به ایران چقدر زمان می برد؟

هایپرسورپرایز به عنوان یک سایت سورپرایز از راه دور فقط عمل نمی کند. این گروه سورپرایز تولد در تهران آمادگی این را دارد تا تحویل هدایا و همچنین اجرای سناریوی سوپرایز موزیکال دقیقا رأس زمان و تاریخ موردنظر شما انجام شود.

ارسال فوری هدیه چقدر زمانبر است؟

در صورتی که هدیه سوپرایز شما در شهر تهران باشد، تیم هایپرسورپرایز آماده است تا انجام و تکمیل سفارش شما را ظرف 24 ساعت پس از تکمیل وجه انجام دهد. اگر خدمات مورد نظر شما شامل سوپرایز موزیکال نیز باشد، این زمان حداقل به 3 روز زمان نیاز خواهد داشت.

همچنین درصورتی که سفارش برای سایر شهرستان های ایران باشد، به هرکدام از زمان های ذکر شده در بالا، 2 روز اضافه می شود.

دسته گل مناسب برای هدیه دادن کدام است؟

انتخاب و ارسال گل به سراسر ایران کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. توصیه ما به شما این است که از سلیقه کسی که مایل هستید گل را برایش ارسال کنید، مطلع شوید یا دست کم از رنگ های مورد علاقه او باخبر شوید تا ارسال باکس گل به سراسر ایران را براساس علایق او انجام دهید.

سفارش شما هر انتخابی که باشد، هایپرسورپرایز خود را متعهد می داند تا تهیه و ارسال گل و هدیه به سراسر ایران را دقیقا روز اجرا انجام دهد تا گل هایی که تحویل داده می شود، کاملا تازه باشند. بنابراین کار فرستادن گل به ایران به بهترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت.

می توان پیام تبریک برای هدیه سوپرایز هم ارسال کرد؟

بله شما کاملا آزاد هستید و هیچ محدودیتی نخواهید داشت. می توانید پیام تبریک خود را به صورت، متنی، صوتی و یا تصویری به ایران ارسال کنید. در این خصوص همکاران ما در جلسه آنلاین به شما توضیحات کاملی خواهند داد.

چگونه باید سفارشم را انجام دهم؟

هایپرسورپرایز یک فروشگاه اینترنتی نیست و شما نمی توانید در اینجا کالای خاصی را برای انتخاب پیدا کنید. اگر به چیز خاصی برای هدیه فکر می کنید و یا مورد خاصی را در جایی دیده اید، در جلسه آنلاین با دوست خود مطرح کنید تا هایپرسورپرایز تهیه آن را برعهده بگیرد.

لازم است تا با شماره زیر در واتساپ و یا تلگرام پیام بدهید و یک جلسه آنلاین را تنظیم کنید. در جلسه آنلاین در مورد تمام آنچه که مدنظر شما است با دوست خودگفتگو خواهید کرد و در نهایت به جمع بندی خواهید رسید و سفارش شما ثبت خواهد شد.

+989213212251

همچنین می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر نیز برای تنظیم جلسه آنلاین تصویری اقدام کنید.

hi@hypersurprise.com

چگونه هزینه ها را پرداخت کنم؟

پرداخت هزینه ها به دو صورت امکان پذیر است. روش اول پرداخت ریالی است که از طریق همراه بانک و یا اینترنت بانک مقدور خواهد بود. روش دوم نیز پرداخت با رمزارز می باشد. همچنین می توانید ازطریق پی پال نیز پرداخت را انجام دهید. لازم به ذکر است که به دلیل پرداخت کارمزدها و تحریم های بانکی علیه ایران، ارزان ترین روش، پرداخت ریالی است و گران ترین روش پرداخت نیز از طریق پی پال می باشد.

توجه داشته باشید که در صورتی که به صورت ریالی پرداخت کنید مشمول ۱۵ دلار تخفیف و در صورتی که با تتر پرداخت کنید مشمول ۱۰ دلار تخفیف خواهید شد.

قیمت سورپرایزها چقدر است؟

سوپرایزها تنوع زیادی دارند و در هر یک خدمات متفاوتی از سوی گروه های مختلف انجام می گیرد. بسته به نوع خدماتی که شما انتخاب می کنید، لازم است در جلسه آنلاین سناریوی مورد علاقه خود را مطرح کنید. دوست شما در مورد خدماتی که در آن سناریو ارائه می شود به شما توضیحاتی خواهد داد. شما می توانید خدمات موردنظر خود را اضافه و یا حذف کنید تا در نهایت قیمت سوپرایز مشخص شود.

ضمانت ارسال هدیه به ایران چیست؟

ضمانت ما اعتمادی است که عزیزان دیگری مانند شما به ما کرده اند. می توانید نمونه سورپرایزهایی که توسط تیم های سوپرایز مختلف اجرا شده است را تماشا کنید. 

ارسال پیام
پیمایش به بالا