پکیچ ها و فیلم های سورپرایز تولد و مناسبت‌های خاص

سناریوهای آماده با نمونه فیلم سورپرایز

سورپرایز در منزل

تصور کنید در خانه نشسته است و مشغول کاری است. تیم موزیک هایپرسورپرایز به کمک شما و به آرامی پشت درب منزل آماده سورپرایز او خواهند شد. زمانی که همه چیز آماده است، درب خانه زده می شود تا او به جلوی در بیاید. زمانی که در خانه را باز کند، غریبه ای با یک شاخه گل پشت در است و بقیه اعضا در راه پله مخفی شده اند. غریبه با او صحبت می کند و با یک مقدمه کوتاه از طرف شما تولدش را به او تبریک می گویند. سپس ترانه و موزیک شروع به نواختن می کنند و وارد خانه می شوند و ادامه سورپرایز را در منزل اجرا خواهند کرد.

هزینه اجرا: 7.5 میلیون تومان

نمونه سناریو: فیلم سوپرایز مادر در خانه و از راه دور

سورپرایز در محل کار

زمانی که کسی که دوستش دارید مشغول به کار در محل کار خود است، تیم سورپرایز ضمن هماهنگی با همکارانش، فردی را می فرستد تا طوری با او صحبت کند که او را در یک چالش کاری قرار دهد. سپس در چنین شرایطی که او انتظارش را ندارد، تیم سورپرایز وارد می شود و با تبریک تولدش ترانه عاشقانه ای از طرف شما برایش اجرا می کند.

توجه داشته باشید، سورپرایز در محل کار نیاز به هماهنگی با مسئولان و کارفرما دارد. اگر او در یک فضای دولتی کار می کند، قاعدتا امکان اجرا موزیک در آنجا وجود ندارد.

هزینه اجرا: 7.5 میلیون تومان

نمونه سناریو: فیلم سوپرایز تولد همسر در محل کار

سورپرایز در کافه

لازم است شما یا یکی از دوستانش با او در کافه ای قرار بگذارد. شما این کافه را به ما اعلام می کنید تا تیم موزیک خود را به آنجا برساند. 

زمانی که او با همراهش مشغول صحبت است. غریبه ای ناگهان به سراغ میز آنها می رود و نامش را صدا می کند. پس از صحبت کوتاهی تولدش را از طرف شما تبریک می گوید و شاخه گلی را به او پیشکش می کند. سپس گروه موزیک وارد می شود و ترانه عاشقانه ای از طرف شما برایش اجرا خواهد کرد.

هزینه اجرا: 7.5 میلیون تومان

نمونه سناریو: فیلم سوپرایز مادر در کافه و از راه دور

سورپرایز در رستوران - VIP

این سناریو مشابه سناریوی کافه انجام می شود اما یک تفاوت اساسی دارد. در این سناریو اتفاق های بیشتری نیز خواهد افتاد! 

یکی از اتفاقات این است که در یک سالن مجزا شما می توانید مهمانانتان را مستقر کنید و تیم هایپرسورپرایز نیز آنجا را با یک دیزاین جذاب زیباتر خواهد کرد. پس از سورپرایز او، از شما خواسته می شود تا به جمع مهمانانتان در سالن VIP بپیوندید و مراسم مفصل تری آنجا برگزار کنید.

اگر مایل به انجام این کار نبودید، می توان یک کار جذاب دیگر انجام داد. مثلا فردی از طرف رستوران می آید و به او می گوید اگر در مسابقه شرکت کند و برنده شود، هزینه میز را مهمان رستوران خواهید بود. ادامه را در ویدئو زیر تماشا کنید.

هزینه اجرا: 12.5 میلیون تومان

نمونه سناریو: فیلم سوپرایز در رستوران VIP

سورپرایز پستچی

زمانی که او در خانه حضور دارد، فردی زنگ خانه را می زند و خود را پستچی معرفی می کند و از او می خواهد تا برای تحویل بسته به جلوی در بیاید.

زمانی که او به جلوی در بیاید، یک سبد گل به او تحویل می شود. پستچی پس از صحبت کوتاهی با او، به او می گوید که این هدیه از طرف شماست. اما این سبد گل موزیکال است!

ناگهان تیم موزیک از پشت دیوار جلو می آیند و ترانه ای عاشقانه برایشان می خوانند.

هزینه اجرا: 9.5 میلیون تومان

نمونه سناریو: فیلم تولد همسر توسط پستچی

سورپرایز در پاساژ

اگر او فردی است که از خرید و پاساژگردی لذت می برد، پس چه جایی بهتر از پاساژ برای تولد گرفتن!

زمانی را تصور کنید که با یکدیگر به پاساژ می آِیید و از ویترین فروشگاه ها مشغول بازدید هستید. ناگهان غریبه ای با یک شاخه گل جلو می آید و ضمن اهدای شاخه گل و تبریک تولدش از طرف شما، شروع به خواندن ترانه ای عاشقانه از طرف شما برایش خواهد کرد.

 

هزینه اجرا: 10.5 میلیون تومان

نمونه سناریو: فیلم دختر کوچولو در پاساژ

سورپرایز در سینما

تصور کنید وارد سینما می شوید تا فیلمی که بلیط آن را خریده اید را با او تماشا کنید. همه چیز عادی است، شما و سایرین وارد سالن سینما می شوید و فیلم شروع به پخش می کند.

مشغول تماشای فیلم هستید که ناگهان تصویر شما روی پرده سینما ظاهر می شود که مشغول تبریک تولد به او هستید و آرزوهای زیبایی که برایش دارید را بازگو می کنید.

ممکن است در این فیلم دوستان و خانواده او نیز باشند. کافی است فیلم تبریکی که خودتان تهیه می کنید را برای هایپرسورپرایز ارسال کنید و بقیه کارها را به ما بسپارید.

هزینه اجرا: 15 میلیون تومان

نمونه سناریو: فیلم سوپرایز تولد همسر در سینما

سورپرایز اخبار

سورپرایز اخبار را می توانید در هر مکانی مانند خانه و یا رستوران اجرا کنید. در این سورپرایز شما کافی است تا اطلاعاتی در مورد ایشان به همراه چند عکس به ما بدهید تا ما یک تیزر خبری مخصوص او بسازیم.

سپس می توانید دسته جمعی به جایی مانند رستوران بیایید. زمانی که مشغول معاشرت با همدیگر هستید، تلویزیون رستوران روشن است. زمان پخش اخبار می رسد و مجری خبر شروع به بیان خبرهای عجیب و غریب می کند تا اینکه نام او را می برد و تولدش را از طرف شما به او تبریک می گوید.

هزینه اجرا: 11 میلیون تومان

نمونه سناریو: فیلم تولد همسر توسط پستچی

سورپرایز در اتاق فرار

سورپرایز اتاق فرار یکی از شوکه کننده ترین سورپرایزها است. زیرا زمانی که او کاملا در فضای ترسناک و معمایی اتاق فرار فرو رفته است، ناگهان وارد اتاقی می شود که بساز تولد و جشن برپاست و ناگهان تیم موزیک هایپرسورپرایز نیز برایش ترانه ویژه ای را خواهد خواند.

این سورپرایز در انتهای بازی انجام می شود و شما تقریبا تمام بازی را انجام می دهید. تعداد نفراتی که می توانند حضور داشته باشند نیز به نوع بازی و فضای اتاق فرار بستگی دارد.

 

هزینه اجرا: 11 میلیون تومان

نمونه سناریو: فیلم سوپرایز مادر در کافه و از راه دور

سورپرایز در تاکسی

این سورپرایز به این صورت انجام می شود که شما یک فایل صوتی برایش آماده می کنید و هر آنچه که مایل هستید تا به او بگویید را در آن بیان می کنید. سپس آن را برای ما می فرستید تا ما کمی آن را ویرایش و آماده پخش در تاکسی کنیم.

در زمان سورپرایز شما باید با او تماس بگیرید و بگویید برایش اسنپ گرفته اید تا او را به مقصدی برساند. ماشین اسنپ از طرف تیم هایپرسورپرایز به آنجا خواهد رفت و او را سوار می کند.

در طول مسیر زمانی که رادیو در حال پخش است، ناگهان صدای شما در ماشین پخش می شود!!

هزینه اجرا: 10.5 میلیون تومان

نمونه سناریو: فیلم سوپرایز همسر در تاکسی

سورپرایز صندوق عقب ماشین

ولنتاین یا تولد! هر مناسبتی که باشد این سورپرایز می تواند ایده خوبی برای کسی باشد که دوستش دارید. 

شما می توانید ماشین او را قرض بگیرید تا ما صندوق عقب ماشینش را دیزاین کنیم. همچنین می توانید زمانی را برای گشت و گذار بچینید و زمانی که از ماشین دور هستید، آن را به ما بسپارید تا آن را به شیوه ای جذاب دیزاین کنیم. 

پس دیزاین با ترفندی او را وادار می کنیم تا مجبور شود درب صندوق عقب خودرو را باز کند. زمانی که دیزاین صندوف عقب ماشینش را ببینید چه واکنشی خواهد داشت؟!

هزینه اجرا: 7 میلیون تومان

نمونه سناریو: فیلم تولد همسر توسط پستچی

سورپرایز شمع و گل

سورپرایز شمع و گل یک سورپرایز عاشقانه برای زوج هایی است که به باهم بودن بسیار اهمیت می دهند. 

زمانی را تصور کنید که پا به درون خانه می گذارد و با صحنه ای جذاب و عاشقانه مواجه می شود! یک دکوراسیون زیبا از نور شمع و گل ها خانه را حسابی مزین کرده است!

 

 

هزینه اجرا: بسته به میزان متریال مصرفی 10 تا 25 میلیون تومان 

نمونه سناریو: فیلم سوپرایز دیزاین منزل 

سورپرایز ویدئوکال

سورپرایز ویدئوکال یک غافلگیری مجازی جذاب است! تصور کنید شما و کسی که از او دور هستید در یک ویدئوکال هستید. عضو تیم هایپرسورپرایز که فردی خوش صدا و خوش ذوق است، از شما دسترسی و مجوز ورود به ویدئوکال را خواهد گرفت و ناگهان وارد فضای خصوصی شما دو نفر می شود.

او خود را معرفی می کند و به او می گوید که چقدر برای شما مهم و ارزشمند است. غریبه پیام تبریک شما را به او خواهد گفت و سپس ترانه ای کوتاه و زیبا برایش اجرا خواهد کرد. 

 

هزینه اجرا: 1.2 میلیون تومان

نمونه سناریو: فیلم سوپرایز ویدئوکال

در سورپرایز تلفنی عضو تیم هایپرسورپرایز با کسی که شما مایل هستید تماس خواهد گرفت و تولدش را به او از طرف شما تبریک می گوید و سپس ترانه ای کوتاه را برایش اجرا خواهد کرد.

 

 

 

هزینه اجرا: 750 هزار تومان

نمونه فیلم سناریو:

سورپرایز آنلاین QR-Code

کسی که دوستش دارید، خاطره های زیبایی برای شما ساخته است. چرا این خاطره ها را ماندگار نکنید و به خاطر این حس زیبا از او ویژه قدردانی نکنید!

یک صفحه اینترنتی مخصوص شما طراحی خواهد شد. در این صفحه تصاویر، ویدئوها، پیام صوتی و متنی و … که شما برای ما ارسال کنید، قرار می گیرد. این صفحه طوری طراحی می شود تا به او تمام این خاطره ها برای او زنده شود و پیام قدردانی و همچنین تبریک تولدش از طرف شما نشان داده شود. 

آدرس این صفحه اینترنتی به همراه کیوآر کد این صفحه در اختیار شما قرار می گیرد، تا در روز خاصش برایش ارسال کنید.

هزینه اجرا: 1 میلیون تومان

نمونه سناریو:

QR-Code Sample for congratulations

لطفا به موارد زیر توجه داشته باشید:

1- فیلمبرداری با استفاده از فیلمبردار و تجهیزات حرفه ای انجام می شود تا نهایتا از سورپرایز شما یک کلیپ تهیه شود و به شما تحویل داده شود. در صورتی که به هایپرسورپرایز اجازه دهید تا فیلمبرداری از طریق گوشی موبایل انجام شود و همچنین هایپرسورپرایز ویدئو کلیپ شما را در رسانه اجتماعی خود منتشر کند، شامل 30% تخفیف خواهید شد. 

2- لطفا نهایتا 3 روز قبل از روز مورد نظرتان تمام هماهنگی های لازم را با هایپرسورپرایز انجام دهید. 

3-  در سناریوهایی که در کافه یا رستوران اجرا می شود، هزینه استفاده از منو به عهده شما خواهد بود.

4- تیم موزیک هایپرسورپرایز برای شما 5 ترانه اجرا خواهد کرد. در صورتی که مایل هستید به دلایل مختلفی تعداد کمتری اجرا شود، حتما با ما در میان بگذارید.

5- ساخت سناریوی سفارشی برای سوپرایز نیز وجود دارد که از سناریوهای بالا، متفاوت اند. سناریوهای سفارشی به درخواست شما و با هزینه بالاتر از 10 میلیون تومان انجام می شود. فرایند ساخت سناریوی سفارشی سوپرایز به شرح زیر است:

برای شما سفارشی ایده‌پردازی می‌کنیم

 

در صورتی که مایل هستید تا سناریویی متفاوت و خاص ویژه شما ایده پردازی و اجرا کنیم، با ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید

همه روزه از ساعت 10 صبح تا 8 شب، آماده پاسخگویی به شما هستیم

مشاوره رایگان

طی مکالمه تلفنی با خصوصیات رفتاری و روحیات شما و او آشنا می شویم

ایده پردازی

طی 24 ساعت 3 ایده شگفت انگیز مخصوص شما طراحی می شود

عقد قرارداد

پس از تأیید ایده توسط شما، مهمان ما خواهید بود تا قرارداد اجرای سناریو به تأیید طرفین برسد

اجرای سورپرایز

کسی که شما دوستش دارید در روز موردنظرتان خیلی خاص سورپرایز خواهد شد

“دوست من” برای ساکنین خارج از ایران 

ایده های خلاقانه و جدید برای سوپرایز

آیا از جشن های خسته کننده قدیمی خسته شده اید؟ آیا می خواهید در این روز خاص به عزیزان خود احساس خاص بودن بدهید؟ هایپرسورپرایز به عنوان یک گروه سورپرایز در تهران لیستی از ایده های خلاقانه و جدید و فیلم های سوپرایز تولد به مناسبت تولد خواهر، تولد رفیق، تولد همسر، تولد مادر، تولد پدر و یا تولد برادر جمع آوری کرده ایم که مطمئنا روز آنها را فراموش نشدنی می کند. البته اگر به دنبال کسی هستید تا این سوپرایز را با روش های خلاقانه تری انجام دهد، هایپرسورپرایز به شما کمک خواهد کرد.

ارسال پیام
پیمایش به بالا