سوپرایز بامزه خیلی ویژه برای گفتن عزیزم تولدت مبارک

عزیزم تولدت مبارک! این یک پیام برای یک دوست یا پارتنر است! چرا یک سورپرایز ویژه ای را برای یک فرد صمیمی انتخاب نمی کنید؟ چرا تولد او را به جای عزیزم تولدت مبارک، به شکل جذابتری تبریک نمی‌گویید؟ چرا ایده های هدیه تولد برای دختر را به شیوه ای جالب و بامزه انجام ندهیم؟

امروز یک پکیج بامزه برای گفتن عزیزم تولدت مبارک برایتان داریم تا این روز را برایش خاص کنیم. از ویدئوی سوپرایز هیجان انگیز تا هدیه های خاص، همه را اینجا برایتان آورده ایم.

سورپرایز هیجان انگیز برای شوخی عزیزم تولدت مبارک

روز تولد هرکسی یک روز خاص برای او است. اگر می خواهید کاری انجام دهید که خاص باشد و برای همیشه در ذهنش ماندگار شود باید سراغ برنامه ریزی یک سورپرایز تولد خاص بروید. ویدئوی سورپرایز آدم ربایی زیر که با تلاش تیم سورپرایزگروپ انجام شده است را تماشا کنید تا متوجه منظورمان شوید.

همان گونه که در ویدئو می بینید، چند دوست با اعضای خانواده دوست خود را با یک سوپرایز هیجان انگیز و بامزه می ترسانند و بعد تولد او را جشن می گیرند. البته لازم است ذکر کنیم مدت زمان ترساندن دختر خانم تنها در حد سه تا پنج ثانیه طول می کشد تا آدرنالین زیادی در خونش وارد نشود. مطمئنا هیچ وقت این سورپرایز را فراموش نخواهد کرد! چرا با هایپرسورپرایز تماس نمی گیرید تا از نحوه اجرای این سورپرایز برای کسی که مایل هستید، مطلع شوید. اگر مایل هستید تا شما هم یک سورپرایز هیجان انگیز را برای کسی اجرا کنید، کافی است با شماره های انتهای صفحه تماس بگیرید.

هایپرسوپرایز به شما کمک می کند تا یک  اتفاق بامزه را برای یک تولد شگفت انگیز اجرا کنید. با این حال، پارتنر یا دوست شما بهترین دوست، معشوق و شریک جرم و جنایت شماست! او سزاوار تولدی است که مانند او خاص و منحصر به فرد باشد. اگر به دنبال چند ایده برای هدیه تولد برای دختر به جای گفتن ساده عزیزم تولدت مبارک هستید از هایپرسوپرایز کمک بخواهید.

پیام های بامزه برای متن تبریک عزیزم تولدت مبارک

در ادامه نیز چند پیام تبریک خوب عزیزم تولدت مبارک به همراه چند نکته برای سوپرایز و خرید هدیه ذکر شده است که به شما کمک می کند تا خودتان بتوانید یک سوپرایز هیجان انگیز را اجرا کنید. بیایید با پیام های بامزه شروع کنیم. به جای گفتن عزیزم تولدت مبارک چه پیام های دیگری به ذهنتان می رسد. چند مثال را بیایید باهم مرور کنیم.

 • عزیزم تولدت مبارک! من تو را بیشتر از آنچه کلمات می توانند بگویند دوست دارم، اما مطمئن نیستم که بتوانم یک سال دیگر آشپزی تو را تحمل کنم.
 • تو هر سال پیرتر می شوی، اما حداقل بینایی ات هنوز آنقدر خوب است که ببینی چقدر دوستت دارم.
 • تولدت مبارک به شگفت انگیزترین زنی که می شناسم. تو باهوش، بامزه، زیبا و هر چیزی که من می توانم از یک دوست بخواهم هستی. من تو را بیشتر از هر چیزی دوست دارم.”

انتخاب هدیه تولد خاص

برای انتخاب هدیه تولد خاص که به یادماندنی باشد، ابتدا چند نکته را به شما یادآور می شویم که هنگام انتخاب باید در نظر بگیرید. سپس به سراغ ایده های پیشنهاد کادو تولد می رویم.

چند نکته دیگر برای انتخاب یک هدیه تولد بامزه برای دوست

 • علایق و سرگرمی های او را در نظر بگیرید. او دوست دارد در اوقات فراغتش چه کار کند؟
 • به حس شوخ طبعی او فکر کنید. آیا او بیشتر یک فرد طعنه آمیز است یا یک احمق؟
 • از خلاقیت نترسید. یک هدیه منحصر به فرد یا شخصی به او نشان می دهد که چقدر به او اهمیت می دهید.
 • مهمتر از همه، از هدیه لذت ببرید! انتخاب یک هدیه تولد برای دوست یا پارتنرتان باید برای هر دوی شما یک تجربه لذت بخش باشد.

هدیه برای تولد دختر و پسر

البته هیچ تولدی بدون هدیه کامل نمی شود. اگر به دنبال چیزی بامزه و خلاقانه هستید، در اینجا چند ایده برایتان داریم:

 • یک ماگ یا لیوان شخصی که روی آن یک جمله ای بامزه در مورد رابطه شما نوشته شده است.
 • یک تی شرت بامزه که علایق او را نشان می دهد.
 • کوپن تخفیف رستوران یا فروشگاه مورد علاقه اش.
 • یک عکس قاب شده از شما دو نفر در یک ژست بامزه
 • یک سبد هدیه شخصی پر از خوراکی های مورد علاقه اش

مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که از ته دل می آید. دوست شما از دقت و تلاشی که برای هدیه تولدش انجام می دهید قدردانی خواهد کرد.

10 هدیه برتر تولد برای یک دوست دختر پوکرفیس

تولد دوست دختر شما یک مناسبت خاص است و شما می خواهید برای او هدیه ای بگیرید که دوستش داشته باشد. اگر او آدم جدی هست و خیلی اهل شوخی نیست نترسید! راه حل هایی برای او هم داریم. در اینجا 10 ایده برتر برای هدیه تولد به دوست شما وجود دارد که مطمئناً از آنها خوشش می آید.

زیورآلات

زیورآلات به دلایلی یک هدیه تولد کلاسیک برای دختر است. بی انتها، ظریف و همیشه قابل قدردانی است. اگر مطمئن نیستید چه چیزی تهیه کنید، به سراغ یک قطعه کلاسیک مانند گردنبند، دستبند یا گوشواره بروید.

گل بخرید

گل یکی دیگر از هدیه های زیبا و جاودانه است. آنها برای نشان دادن اینکه چقدر به دوستتان اهمیت می دهید عالی هستند. نوع گل مورد علاقه او را انتخاب کنید و در روز تولدش به او تحویل دهید.

کارت هدیه مربوط به فروشگاه مورد علاقه اش

اگر مطمئن نیستید که چه چیزی برای دوست دختر خود بگیرید، یک گواهی هدیه به فروشگاه مورد علاقه اش همیشه یک شرط مطمئن است. به این ترتیب، او می تواند چیزی را که واقعاً می خواهد انتخاب کند.

یک اثر هنری

اگر دوست دختر شما به هنر علاقه دارد، در نظر داشته باشید که برای تولدش یک اثر هنری برای او تهیه کنید. این هدیه می تواند یک نقاشی، مجسمه یا حتی یک عکس قاب شده از شما دو نفر با هم باشد.

یک تعطیلات آخر هفته

اگر به دنبال هدیه ای هستید که دوست دخترتان هرگز فراموش نکند، در نظر داشته باشید که یک تعطیلات آخر هفته را برای شما دو نفر برنامه ریزی کنید. این می تواند یک سفر به یک شهر نزدیک، یک تعطیلات آخر هفته در یک تخت خواب و صبحانه یا حتی یک سفر دریایی باشد.

یک دست لباس جدید

اگر دوست دختر شما عاشق مد است، برای تولدش یک لباس جدید برای او تهیه کنید. این کادو می تواند یک لباس، یک جفت کفش یا حتی یک کت جدید باشد.

یک سبد هدیه پر از چیزهای مورد علاقه او

اگر مطمئن نیستید که برای دوست یا پارتنرتان چه چیزی بگیرید، یک سبد هدیه پر از چیزهای مورد علاقه او را در نظر بگیرید. این می تواند شامل تنقلات، نوشیدنی ها، محصولات زیبایی یا هر چیز دیگری باشد که او دوست دارد.

یک هدیه شخصی

یک هدیه شخصی راهی عالی برای نشان دادن میزان اهمیت شما به دوست دخترتان است و جمله عزیزم تولد مبارک را صادقانه تر نشان می دهد. این هدیه می تواند هر چیزی باشد، از یک جواهر با نام او گرفته تا یک عکس قاب شده از شما دو نفر در کنار هم.

کمک مالی به خیریه مورد علاقه او

اگر دوست دختر شما علاقه زیادی به کارهای خیریه دارد، چرا به موسسه ای که او به آن علاقه مند است و کمک می کند، یک هدیه خیریه بزرگ نمی دهید؟!

یک تجربه

گاهی اوقات، بهترین هدیه، تجربه است. تجربه می تواند هر چیزی باشد، از بلیط کنسرت گرفته تا کارت هدیه برای ماساژ. تجربیات راهی عالی برای خلق خاطراتی است که تا آخر عمر باقی بماند.

مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که هدیه از قلب شما می آید. دوست دختر شما از دقت و تلاشی که برای آن انجام می دهید قدردانی خواهد کرد.7 دیدگاه دربارهٔ «سوپرایز بامزه خیلی ویژه برای گفتن عزیزم تولدت مبارک»

 1. من و خواهرم که باهم شوخی داریم پارسال زحمت کشید واسه سوپرایز تولدم منو انداخت تو استخر موش آب کشیده شدم. ترجیح میدادم این جوری مثل کلیپ بتریونتم تا همه لباسایی که دوستشون داشتم هیس بشن. مجبور شدم لباسامو در بیارم حوله بپیچم دور خودم آخه این چه شوخی بود خواهر من

  1. فکر کنم امسال خواهرت بخواد برای سورپرایز تولدت از پشت بوم بندازدت پایین … خخ

  1. سلام زهره جان
   همه چیز طوری برنامه ریزی می شه توی این جور سورپرایزها که اتفاق بدی نیافته به عنوان مثال توی همین سناریو، زمان ترسوندن به قدری باید کوتاه باشه که چنین اتفاقی نیافته و بلافاصله بعدش خانواده و تشریفات جشن رو ببینه تا متوجه شه که چیزی برای ترسیدن وجود نداره

 2. گفتن عزیزم تولدت مبارک رو باید تو اتمسفر رمانتیک گفت نه سورپرایز هیجان انگیز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا