سوپرایز تعیین جنسیت

بهترین ایده های سوپرایز تعیین جنسیت نوزاد

سوپرایز تعیین جنسیت نوزاد جشنی است که اخیرا در جهان بسیار شایع شده است و طوفان به پا کرده است. والدین آینده این مهمانی ها را برگزار می کنند تا جنسیت فرزند متولد نشده خود را برای خانواده و دوستان خود فاش کنند. این جشن صرفا یک بهانه است برای شادی از آمدن بهاری جدیدی در زندگی دو نفر.

جشن تعیین جنسیت یک راه سرگرم کننده و هیجان انگیز برای به اشتراک گذاشتن اخبار خانوادگی هم به شمار می رود، اما با تمام این اوصاف تبدیل به موضوعی بحث برانگیز تبدیل شده است. با این حال در این بخش قصد داریم شما را با ایده های جذاب سورپرایز جشن تعیین جنسیت نوزاد آشنا کنیم. این سورپرایز چون در دو سطح برگزار می شود. سطح اول خصوصی است و برای زوجین و با تعداد خیلی کمی مهمان برگزار می شود. سطح بعدی مهمانی های بزرگی است که عموما برگزارکنندگان رویدادها مانند هایپرسوپرایز مسئول ایده پردازی و برگزاری آن خواهند بود.

در جشن تعیین جنسیت نوزاد سه فاکتور بسیار مهم است که جداگانه به آنها خواهیم پرداخت. سپس به سراغ معرفی بیش از 150 ایده برای جشن تعیین جنسیت نوزاد خواهیم رفت.

بایدها و نبایدهای سوپرایز تعیین جنسیت نوزاد

سوپرایز تعیین جنسیت نوزاد در اواخر دهه 2000 شروع شد و از آن زمان تا به حال بسیار متداول شده است. بسیاری از زوج‌ها در حال حاضر برنامه‌ریزان رویداد را استخدام می‌کنند تا مهمانی سورپرایز تعیین جنسیت را با تزئینات، کیک‌ها و حتی آتش‌بازی‌های مفصل برگزار کنند. با این حال، این جشن به دلیل تداوم کلیشه های جنسیتی و ایجاد فشار مالی غیرضروری برای والدین آینده مورد انتقاد قرار گرفته است.

رنگ ها در مهمانی تعیین جنسیت

سوپرایز تعیین جنسیت نوزاد به طور سنتی رویداد ساده ای بود که زن و شوهر جنسیت کودک خود را با یک کیک یا بادکنک حاوی کد رنگی برگزار می کردند. صورتی نشان دهنده یک دختر است، در حالی که آبی نشان دهنده یک پسر است. این رویکرد دوتایی به جنسیت توسط بسیاری مورد انتقاد قرار گرفته است که معتقدند جنسیت فقط به دو دسته محدود نمی شود، بلکه یک طیف است.

نگرانی های برخی والدین

نگرانی دیگر فشاری است که والدین آینده برای انطباق با انتظارات اجتماعی از جنسیت با آن مواجه هستند. ممکن است والدین حتی قبل از تولد فرزندشان احساس کنند که موظف به انطباق با هنجارهای جنسیتی با خرید اسباب‌بازی‌ها و لباس‌های مخصوص جنسیت برای فرزندشان هستند. این امر می تواند انتخاب های کودک را محدود کند و نقش های جنسیتی سنتی را تقویت کند.

انتقادهای زیست محیطی

جشن سوپرایز تعیین جنسیت نیز به دلیل تأثیرات زیست محیطی اش مورد انتقاد قرار گرفته است. بسیاری از این مهمانی ها شامل استفاده از بادکنک، وسایل دودزا و سایر تزئینات مضر برای محیط زیست است. استفاده از این اقلام یکبار مصرف به معضل فزاینده زباله و آلودگی کمک می کند.

برخلاف انتقادها، جشن سورپرایز تعیین جنسیت همچنان یک مهمانی محبوب است. با این حال، راه هایی وجود دارد که این مهمانی ها را فراگیرتر و دوستدار محیط زیست می کند. زوج ها می توانند رنگ های خنثی جنسیتی مانند سبز، زرد یا بنفش را برای دکوراسیون مهمانی خود انتخاب کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند جنسیت فرزندشان را به شیوه‌ای ظریف‌تر نشان دهند، مانند یک هدیه شخصی یا یک سوپرایز تعیین جنسیت خلاقانه تر.

در نتیجه، سوپرایز تعیین جنسیت نوزاد باعث ایجاد بحث و جدل برای تداوم کلیشه های جنسیتی و ایجاد فشار غیر ضروری برای والدین آینده شده است. با این حال، با برنامه ریزی مدبرانه، می توان این مهمانی ها را فراگیرتر و دوستدار محیط زیست کرد. برای زوج‌ها مهم است که به یاد داشته باشند که جنسیت یک مفهوم پیچیده و ظریف است، و اینکه فرزندشان باید آزاد باشد که خود را به هر طریقی که انتخاب می‌کند ابراز کند. در ادامه ایده های خلاقانه برای یک مهمانی سوپرایز تعیین جنسیت را بررسی کرده ایم. اگر هم به دنبال یک تیم برای برگزاری چنین جشنی می گردید، تیم هایپرسوپرایز آماده است تا به شما کمک کند.

ایده های جذاب برای سورپرایز تعیین جنسیت نوزاد

شما هم در خانواده یک نوزاد در راه دارید و به دنبال یک جشن بی نظیر برای این اتفاق بی نظیر هستید. چرا بهانه ای برای این اتفاق زیبا پیدا نکنیم تا به خاطر آن لحظه هایی را با یکدیگر شاد باشیم و جشن بگیریم. بی شک جشن تعیین جنسیت نوزاد بهانه خوبی است تا برای این اتفاق شادی کنیم.

در این بخش از ولاگ سوپرایز به شما یک راهنمای کامل از آنچه که برای جشن سوپرایز تعیین جنسیت نوازد نیاز دارید خواهیم گفت. تولدت مبارک نوزاد قشنگ! کسی که قرار است در رگ های زندگی دو نفر خون حیات به جریان به راه بیاندازی؛ تولدت مبارک نوزادی که قرار است همه زندگی کسانی بشوی که عاشقانه به تو محبت خواهند کرد. تولدت مبارک نوزاد زیبا!

ایده هایی برای مهمانی تعیین جنسیت نوزاد

 1. کیک کوبی: این یک فعالیت سرگرم کننده و کثیف برای والدین آینده است. می توانید کیکی داشته باشید که داخل آن صورتی یا آبی باشد. وقتی والدین آینده کیک را به صورت یکدیگر می کوبند، مهمانان می توانند جنسیت کودک را ببینند.
 2. بمب دودی فاش کننده جنسیت: این یک راه سرگرم کننده و دراماتیک برای نشان دادن جنسیت کودک شما است. شما می توانید یک بمب دودزا داشته باشید که یا صورتی یا آبی باشد. هنگامی که بمب دودزا را روشن می کنید، مهمانان می توانند جنسیت کودک شما را در دود ببینند.
 3. رها کردن بالن آشکار کننده جنسیت فرزند: این یک راه زیبا و آرام برای آشکار کردن جنسیت بچه زیبای شما است. می توانید بالن های صورتی یا آبی را به آسمان رها کنید. مهمانان می توانند شناور شدن بادکنک ها را تماشا کنند و جنسیت کودک شما را ببینند.
 4. تی شرت فاش کننده جنسیت: این یک روش جالب و غیرمنتظره برای آشکار کردن جنسیت کودک شما است. می توانید تی شرتی بپوشید که روی آن نوشته شده بود “این پسر است!” یا “این یک دختر است!” هنگامی که پیراهن خود را در می آورید، مهمانان می توانند جنسیت کودک شما را ببینند.
 5. ویدیوی فاش کردن جنسیت: این یک راه جالب و خلاقانه برای آشکار کردن جنسیت کودک شما است. می توانید ویدیویی بسازید که داستان سفر شما به سمت والدین شدن را بیان کند. می‌توانید عکس‌ها، ویدئوها و موسیقی را در مهمانی تعیین جنسیت قرار دهید. در پایان ویدیو می توانید جنسیت کودک خود را مشخص کنید.
 6. پیناتا: پیناتا یک فعالیت سرگرم کننده و ایده خوب برای جشن تعیین جنسیت نوزاد است. شما می توانید یک پیناتا داشته باشید که به رنگ صورتی یا آبی باشد. هنگامی که مهمانان پیناتا را بشکنند، می توانند آب نبات و سایر خوراکی ها را در داخل آن پیدا کنند.
 7. پرتاب بالون رنگی: این یک فعالیت سرگرم کننده و فعال برای آشکارسازی جنسیت است. می توانید مهمانان را به دو تیم تقسیم کنید، یک تیم برای رنگ صورتی و یک تیم برای آبی. سپس تیم ها بادکنک های آب را به سمت یکدیگر پرتاب می کنند تا زمانی که یک تیم برنده اعلام شود.
 8. ایده کلیپ تعیین جنسیت: می‌توانید ویدیویی بسازید که جنسیت فرزندتان را اعلام کند. می توانید عکس های خود و شریک زندگی خود و همچنین دوستان و خانواده خود را اضافه کنید. همچنین می‌توانید مهمانی تعیین جنسیت خود را در رسانه‌های اجتماعی به صورت زنده پخش کنید. این به دوستان و خانواده شما این امکان را می دهد که از هر کجای دنیا مهمانی را تماشا کنند.

امیدواریم این ایده ها به شما در برنامه ریزی یک مهمانی سرگرم کننده و به یاد ماندنی پیش از گفتن تولدت مبارک نوزاد کمک کرده باشد.

تم برای تولدت مبارک نوزاد

 1. حیوانات: می توانید موضوعی را بر اساس حیوانات مورد علاقه خود مانند شیر، ببر، خرس یا میمون انتخاب کنید. می توانید با بادکنک حیوانات، استریمر و وسایل مهمانی تزئین کنید.
 2. رنگ‌ها: می‌توانید بر اساس رنگ‌های مورد علاقه خود، مانند صورتی و آبی، زرد و سبز، یا قرمز و سیاه، موضوعی را انتخاب کنید. می توانید با بادکنک، استیمر و وسایل مهمانی در رنگ های انتخابی خود تزئین کنید.
 3. فصل‌ها: می‌توانید موضوعی را بر اساس فصل تولد نوزادتان مانند بهار، تابستان، پاییز یا زمستان انتخاب کنید. می توانید با بادکنک ها، استیمرها و وسایل مهمانی که منعکس کننده فصل هستند تزئین کنید.
 4. مشاغل: می توانید موضوعی را بر اساس شغل آینده فرزندتان انتخاب کنید، مانند پزشک، وکیل، آتش نشان یا افسر پلیس. می‌توانید با بادکنک‌ها، استریمرها و لباس‌های جنسیتی که نشان‌دهنده شغل هستند تزئین کنید.

ایده‌های خوراکی های خوشمزه برای مهمانی

کیک

برای سوپرایز تعیین جنسیت می توانید کیکی داشته باشید که داخل آن صورتی یا آبی باشد. همچنین می‌توانید کیک‌های کوچک، کلوچه‌ها یا سایر خوراکی‌هایی که بر اساس جنسیت کودکتان تزئین شده‌اند، داشته باشید.

 1. آب نبات: شما می توانید آب نبات صورتی یا آبی داشته باشید. همچنین می توانید خوراکی های دیگری مانند ذرت بو داده، چوب شور یا چیپس میل کنید.
 2. نوشیدنی ها: می توانید نوشیدنی هایی به رنگ صورتی یا آبی مانند کول اید، لیموناد یا چای سرد میل کنید. شما همچنین می توانید نوشیدنی های دیگری مانند آب، نوشابه یا آبمیوه را در مهمانی تعیین جنسیت استفاده کنید.

فانتزی های جشن جنسیت

 1. هدیه به مهمان ها: می‌توانید وسایل مهمانی صورتی یا آبی داشته باشید، مانند بادکنک، برچسب یا خالکوبی. شما همچنین می توانید مزایای دیگری مانند اسباب بازی، بازی یا کتاب داشته باشید.
 2. تزیینات: می توانید فضای مهمانی خود را با بادکنک، استیمر و دیگر تزیینات صورتی یا آبی تزئین کنید. همچنین می‌توانید تزئینات دیگری مانند بنرها، تابلوها یا سفره‌ها داشته باشید.

بهترین ایده های مهمانی سورپرایز تعیین جنسیت دوستدار محیط زیست

مهمانی تعیین جنسیت در سال‌های اخیر به‌طور فزاینده‌ای محبوب شده‌اند تا والدین باردار بتوانند اخبار هیجان‌انگیز جنسیت نوزادشان را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند. راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید این جشن را دوستدار محیط‌زیست کنید! در اینجا 123 ایده برای بررسی وجود دارد

 1. از رنگ های خنثی مانند زرد، سبز یا بنفش استفاده کنید.
 2. برای حمایت از تنوع هویت های جنسیتی، موضوع رنگین کمان را بگنجانید.
 3. از مهمانان بخواهید که با ضمایر دلخواه خود پین یا برچسب روی لباسشان بگذارند.
 4. با وسایل غیر جنسیتی مانند ستاره ها، ماه ها یا حیوانات تزئین کنید.
 5. از تزئینات پایدار مانند گیاهان گلدانی یا بنرهای قابل استفاده مجدد استفاده کنید.
 6. سعی کنید دکوراسیون خود را با استفاده از مواد بازیافتی بسازید.
 7. از مواد طبیعی مانند چوب یا سنگ برای فضایی روستایی یا خاکی استفاده کنید.
 8. از مهمانان بخواهید به جای کارت، یک کتاب کودکان فارغ از جنسیت بیاورند.
 9. یک غرفه عکس DIY با وسایلی که از نظر جنسیت خنثی هستند ایجاد کنید.
 10. از مهمانان بخواهید با استفاده از گزینه غیر باینری، درباره جنسیت کودک رای دهند.
 11. به جای یک مهمانی تعیین جنسیت، یک حمام نوزاد بدون جنسیت برگزار کنید.
 12. یک کیک آشکار جنسیت با فضای داخلی رنگین کمان درست کنید.
 13. از یک پینیاتا پر از خوراکی های خنثی استفاده کنید.
 14. بادکنک‌هایی که از نظر جنسیت خنثی هستند رها کنید.
 15. از مهمانان بخواهید در یک بازی معماگونه فارغ از جنسیت شرکت کنند.
 16. یک بازی «پیش‌بینی‌های نوزاد» با جنسیت خنثی خلق کنید.
 17. از مهمانان بخواهید در طول مهمانی لباس نوزادی خنثی از نظر جنسیت بسازند.
 18. یک مراسم نامگذاری نوزاد بدون جنسیت برگزار کنید.
 19. یک مهمانی رقص خنثی با سرودهای LGBTQ+ برگزار کنید.
 20. یک شیشه خنثی از نظر جنسیت، برای آرزوهای کودک بسازید.
 21. از مهمانان بخواهید برای مهد کودک هنرهای بدون جنسیت ایجاد کنند.
 22. یک شب سینمایی خنثی با فیلم هایی با هویت های جنسیتی متفاوت داشته باشید.
 23. با بازی‌های با موضوع LGBTQ+ یک شب بازی خنثی از جنسیت برگزار کنید.
 24. یک مهمانی مزه غذای کودک بدون جنسیت برگزار کنید.
 25. یک لیست پخش موسیقی کودک با جنسیت خنثی بسازید.
 26. میزبانی اهدای اسباب بازی نوزاد خنثی از جنسیت.
 27. بازی کودکانه بدون جنسیت زدگی داشته باشید.
 28. با گزینه های غیر باینری یک رای گیری نوزاد بدون جنسیت ایجاد کنید.
 29. اهدای هدایای حمام نوزاد با جنسیت خنثی داشته باشید.
 30. میزبان یک باشگاه کتاب خوانی کودکانه خنثی از جنسیت باشید.
 31. لوازم حمام نوزاد خنثی مانند گیاهان یا کیسه های قابل استفاده مجدد ایجاد کنید.
 32. یک شب با مضمون کودک بدون جنسیت داشته باشید.
 33. میزبان یک مهمانی بدون جنسیت کارائوکه کودک باشید.
 34. با مهمانان یک لحاف کودک خنثی بسازید.
 35. یک کلاس یوگای کودکانه خنثی از جنسیت داشته باشید.
 36. یک مهمانی ماساژ کودکانه خنثی از جنسیت برگزار کنید.
 37. یک کلاس زبان اشاره نوزاد داشته باشید.
 38. با مهمانان یک پروژه هنری کودکانه خنثی از نظر جنسیتی ایجاد کنید.
 39. میزبان اتاق فراری با موضوع کودک بدون جنسیت باشید.
 40. یک مسابقه شیرینی پزی با موضوع کودک برگزار کنید.
 41. یک بازی خنثی با موضوع کودک ایجاد کنید.
 42. میزبان یک مهمانی مرموز با موضوع کودک باشید.
 43. یک مهمانی لباس با تم نوزاد برگزار کنید.
 44. یک چالش پازل با موضوع کودک ایجاد کنید.
 45. میزبان یک برنامه استعدادیابی با مضمون کودک باشید.
 46. یک بازی معماگونه عکاسی با تم بچه داشته باشید.
 47. یک بازی خنثی با مضمون کودک طراحی کنید.
 48. میزبان یک مهمانی با تم بچه با رنگ خنثی جنسیتی باشید.
 49. شب بهتری با تم کودک داشته باشید.
 50. یک بازی خنثی با موضوع کودک «ترجیح می‌دهید» بسازید.
 51. میزبان یک شب شعر با مضمون کودک باشید.
 52. یک شب داستان سرایی با موضوع کودک داشته باشید.
 53. یک رویداد گفتگوی TED با موضوع کودک طراحی کنید.
 54. میزبان یک شب استندآپ کمدی با مضمون کودک.
 55. مبادله کتابی با موضوع کودک داشته باشید.
 56. مسابقه آشپزی “خرد شده” با موضوع کودک ایجاد کنید.
 57. میزبان یک مهمانی خواندن کارت تاروت با موضوع کودک با جنسیت خنثی باشید.
 58. یک مهمانی طالع بینی با موضوع کودک برگزار کنید.
 59. یک بازی “خطر” با مضمون کودک طراحی کنید.
 60. میزبان یک مهمانی آزمایشی علمی با موضوع کودک باشید.
 61. یک مهمانی کاردستی با موضوع کودک داشته باشید.
 62. یک بازی خنثی با مضمون کودک «یک دقیقه برای برنده شدن» بسازید.
 63. میزبانی یک مسابقه آشپزی با موضوع کودک.
 64. اتاق فراری با موضوع کودک داشته باشید و دارای پیچ و تاب علمی باشد.
 65. یک مسابقه با مضمون کودک «مخزن کوسه» طراحی کنید.
 66. میزبانی یک شب بی اهمیت با موضوع کودک با یک پیچ علمی.
 67. بازی «چه کسی می‌خواهد میلیونر شود» با مضمون کودک داشته باشید.
 68. یک مسابقه “بازمانده” با موضوع کودک خنثی طراحی کنید.
 69. میزبان مسابقه «عامل ترس» با موضوع کودک.
 70. یک مسابقه “مسابقه شگفت انگیز” با موضوع کودک برگزار کنید.
 71. یک مسابقه “لیسانس” یا “لیسانسه” با موضوع کودک طراحی کنید.
 72. میزبان مسابقه «جزیره عشق» با موضوع کودک.
 73. یک مسابقه «برادر بزرگ» با موضوع کودک برگزار کنید.
 74. یک مسابقه «American Idol» با مضمون کودک طراحی کنید.
 75. میزبان مسابقه «صدا» با موضوع کودک.
 76. مسابقه «رقصیدن با ستارگان» با موضوع کودک برگزار کنید.
 77. یک مسابقه “پروژه باند” با موضوع کودک طراحی کنید.
 78. میزبان مسابقه «سرآشپز برتر» با موضوع کودک باشید.
 79. مسابقه “The Great British Bake Off” را با موضوع کودک برگزار کنید.
 80. یک مسابقه “مسترشف” با موضوع کودک ایجاد کنید.
 81. میزبان مسابقه ای با مضمون نوزادان جنسیتی “جونیور خرد شده”.
 82. یک مسابقه “قهرمانی شیرینی پزی بچه ها” با موضوع کودک برگزار کنید.
 83. یک مسابقه خنثی با موضوع کودک با موضوع «کودکان آشپزی» طراحی کنید.
 84. میزبان مسابقه «قهرمانی بچه‌ها در باربیکیو» با موضوع کودک.
 85. یک بازی با مضمون کودک “بچه ها بدترین چیزها را می گویند” داشته باشید.
 86. یک بازی با مضمون کودک “Kids Jeopardy” طراحی کنید.
 87. میزبان یک نوزاد باشید
 88. بازی با مضمون “کودکان و چیزهای بی اهمیت”.
 89. یک بازی «تصویری بچه‌ها» با مضمون بچه‌ها داشته باشید.
 90. یک بازی خنثی با مضمون کودک “Kids Charades” بسازید.
 91. میزبان یک بازی «دشمنی خانواده بچه‌ها» با مضمون کودک.
 92. یک بازی «چرخ ثروت بچه‌ها» با موضوع کودک با جنسیت خنثی داشته باشید.
 93. یک بازی با مضمون کودک «کودکانی که می خواهند میلیونر شوند» بسازید.
 94. میزبان یک بازی خنثی با موضوع کودک «دقیقه بچه‌ها برای بردن آن» باشید.
 95. یک مسابقه خنثی با مضمون کودک “Kids Shark Tank” برگزار کنید.
 96. مسابقه “بچه های شگفت انگیز” با مضمون کودک ایجاد کنید.
 97. میزبان مسابقه «بازمانده بچه‌ها» با تم نوزاد.
 98. یک مسابقه با موضوع کودک “عامل ترس کودکان” برگزار کنید.
 99. مسابقه “بچه ها شگفت انگیز” با مضمون طراحی کنید.
 100. میزبان مسابقه «برادر بزرگ بچه‌ها» با مضمون نوزاد.
 101. یک مسابقه با مضمون کودک “Kids American Idol” برگزار کنید.
 102. یک مسابقه با موضوع کودک با موضوع «Kids The Voice» طراحی کنید.
 103. میزبان مسابقه «بچه‌ها با ستاره‌ها می‌رقصند» با موضوع کودک.
 104. یک مسابقه «باند پروژه بچه‌ها» با موضوع کودک برگزار کنید.
 105. یک مسابقه با موضوع کودک با موضوع «کودکان سرآشپز برتر» طراحی کنید.
 106. میزبان مسابقه ای با موضوع کودک «بچه های بریتانیایی بزرگ پخته می شوند».
 107. یک مسابقه با مضمون کودک “Kids MasterChef” برگزار کنید.
 108. مسابقه «کودکان و خردسالان» را با موضوع کودک ایجاد کنید.
 109. میزبانی مسابقه “قهرمانی شیرینی پزی کودکان” با موضوع کودک.
 110. یک مسابقه خنثی با موضوع کودک با موضوع «کودکان آشپزی» برگزار کنید.
 111. مسابقه «قهرمانی باربیکیو بچه ها» با موضوع کودک طراحی کنید.
 112. میزبان بازی «بچه‌ها بدترین چیزها را می‌گویند» با مضمون نوزاد.
 113. یک بازی خنثی با مضمون کودک “Kids Jeopardy” داشته باشید.
 114. یک بازی بی‌نظیر با مضمون کودک «کودک‌ها» طراحی کنید.
 115. میزبان یک بازی «تصویری کودکان» با موضوع کودک.
 116. یک بازی با مضمون کودک “Kids Charades” داشته باشید.
 117. یک بازی با مضمون کودک “Kids Family Feud” طراحی کنید.
 118. میزبان بازی «چرخ ثروت بچه‌ها» با مضمون نوزاد.
 119. یک بازی با مضمون کودک “بچه هایی که می خواهند میلیونر شوند” داشته باشید.
 120. یک بازی با موضوع کودک «دقیقه بچه‌ها برای بردن آن» طراحی کنید.
 121. میزبان مسابقه ای با موضوع کودک با موضوع «مخزن کوسه بچه ها» باشید.
 122. مسابقه «بچه های شگفت‌انگیز» با موضوع کودک برگزار کنید.
 123. میزبان مسابقه «بازمانده بچه‌ها» با تم نوزاد.
 124. یک مسابقه با موضوع کودک “عامل ترس کودکان” برگزار کنید.

در نتیجه، مهمانی های سوپرایز تعیین جنسیت می توانند بدون تداوم کلیشه های مضر جنسیتی سرگرم کننده و فراگیر باشند. با استفاده از رنگ‌ها و دکوراسیون‌های خنثی، ترکیب مواد پایدار و ارائه انواع فعالیت‌ها و بازی‌ها، می‌توانید جشنی به یاد ماندنی و سازگار با محیط زیست برای همه طراحی کنید. به یاد داشته باشید، جنسیت مفهوم پیچیده ای است و کودکان باید آزاد باشند تا به هر طریقی که انتخاب می کنند، از رنگ ها استفاده کنند.

ارسال پیام
پیمایش به بالا