بهترین کادو برای شوهر چه می توان خرید؟

بهترین ایده هدیه برای شوهر چیه؟ ایده های مختلفی هست از معمولی تا خیلی خاص. اما شما کدوم رو به عنوان بهترین کادو برای شوهر انتخاب می کنید. ما امروز شما رو با این ایده های جذاب بهترین کادو برای شوهر آشنا می کنیم تا بتونید بهترین ایده هدیه برای شوهر رو انتخاب کنید.

اول به سراغ ایده های هدیه برای شوهر براساس تیپ شخصیتی افراد مختلف می ریم تا انتخاب بهتری داشته باشید. بعد از اون یک ویدئوی جذاب از یک سوپرایز تولد خیلی باحال براتون داریم تا بهتون نشون بدیم که بهترین کادو برای شوهر چه جوری باید باشه.

ایده های بهترین کادو برای شوهر براساس تیپ شخصیتی او

هرکسی به چیزهای خاصی علاقه مند است و سلایق گوناگونی داره. بهترین هدیه ای که برای شوهر می تونید انتخاب کنید اینه که سلایق و علایق اونو درنظر بگیرید. در ادامه ایده های هیجان انگیزی براتون داریم تا براساس تیپ شخصیتی همسرتون انتخاب کنید.

10 هدیه برای شوهر ماجراجو و خوشگذران

 1. لوازم ورزشی و تفریحی: اگر شوهر شما عاشق ورزش و تفریح ​​است، می‌توانید برای او لوازم ورزشی یا تفریحی مناسب هدیه بگیرید. به عنوان مثال، می‌توانید برای او یک دوچرخه کوهستانی، یک تخته اسکی، یا یک دوربین زیر آب هدیه بگیرید.
 2. کلاس یا دوره آموزشی: اگر شوهر شما همیشه به دنبال یادگیری چیزهای جدید است، می‌توانید برای او کلاس یا دوره آموزشی هدیه بگیرید. به عنوان مثال، می‌توانید برای او کلاس غواصی، کلاس آشپزی، یا کلاس رانندگی با ماشین مسابقه‌ای هدیه بگیرید.
 3. سفر ماجراجویانه: اگر شوهر شما عاشق ماجراجویی است، می‌توانید برای او یک سفر ماجراجویانه هدیه بگیرید. به عنوان مثال، می‌توانید برای او یک سفر با قایق بادبانی در اقیانوس، یک سفر شترسواری در صحرا، یا یک سفر کوهنوردی در کوهستان هدیه بگیرید.
 4. لوازم سفر: اگر شوهر شما عاشق سفر است، می‌توانید برای او لوازم سفر مناسب هدیه بگیرید. به عنوان مثال، می‌توانید برای او یک چمدان چند منظوره، یک دوربین عکاسی، یا یک شارژر همراه هدیه بگیرید.
 5. لباس و کفش مناسب برای فعالیت‌های بیرونی: اگر شوهر شما عاشق فعالیت‌های بیرونی است، می‌توانید برای او لباس و کفش مناسب برای این فعالیت‌ها هدیه بگیرید. به عنوان مثال، می‌توانید برای او یک کت و شلوار کوهنوردی، یک جفت کفش پیاده‌روی، یا یک عینک آفتابی مناسب هدیه بگیرید.
 6. لوازم الکترونیکی: اگر شوهر شما عاشق لوازم الکترونیکی است، می‌توانید برای او یک لوازم الکترونیکی جدید هدیه بگیرید. به عنوان مثال، می‌توانید برای او یک دوربین عکاسی جدید، یک تبلت جدید، یا یک گوشی هوشمند جدید هدیه بگیرید.
 7. لوازم جانبی برای سرگرمی‌های مورد علاقه او: اگر شوهر شما سرگرمی‌های خاصی دارد، می‌توانید برای او لوازم جانبی مناسب برای این سرگرمی‌ها هدیه بگیرید. به عنوان مثال، اگر شوهر شما عاشق موسیقی است، می‌توانید برای او یک گیتار جدید، یک آمپلی‌فایر جدید، یا یک مجموعه نوار کاست جدید هدیه بگیرید.
 8. یک تجربه فراموش نشدنی: اگر می‌خواهید هدیه‌ای بدهید که شوهر شما هرگز فراموش نکند، می‌توانید برای او یک تجربه فراموش نشدنی هدیه بگیرید. به عنوان مثال، می‌توانید برای او یک بلیط برای یک کنسرت یا یک بازی ورزشی، یا یک سفر با بالون هوا گرم هدیه بگیرید.
 9. هدیه‌ای شخصی: بهترین هدیه‌ها هدیه‌هایی هستند که شخصی هستند. سعی کنید هدیه‌ای انتخاب کنید که نشان دهد شما شوهر خود را می‌شناسید و به او اهمیت می‌دهید.
 10. هدیه‌ای با ارزش معنوی: گاهی اوقات، بهترین هدیه‌ها هدیه‌هایی هستند که ارزش معنوی دارند. به عنوان مثال، شما می‌توانید برای شوهر خود یک هدیه دست‌ساز، یک نامه عاشقانه، یا یک نقاشی از او هدیه بگیرید.

5 هدیه برای شوهر خوشگذران

 1. لوازم خواب راحت: اگر شوهر شما به خواب راحت اهمیت می‌دهد، می‌توانید برای او لوازم خواب راحت هدیه بگیرید. به عنوان مثال، می‌توانید برای او یک تشک جدید، یک بالش جدید، یا یک مجموعه ملافه جدید هدیه بگیرید.
 2. وسایلی برای تفریحات درون خانه: اگر شوهر شما به تفریحات درون خانه علاقه دارد، می‌توانید برای او وسایلی برای این تفریحات هدیه بگیرید. به عنوان مثال، می‌توانید برای او یک کنسول بازی، یک تلویزیون جدید، یا یک دستگاه پخش بلوری جدید هدیه بگیرید.
 3. یک صندلی راحتی: یک صندلی راحتی می‌تواند مکانی عالی برای شوهر شما باشد تا در آن استراحت کند و از وقت خود لذت ببرد. می‌توانید برای او یک صندلی راحتی با طراحی راحت و زیبا هدیه بگیرید.
 4. یک سیستم صوتی خوب: یک سیستم صوتی خوب می‌تواند به شوهر شما کمک کند تا از موسیقی یا فیلم‌های مورد علاقه خود لذت بیشتری ببرد. می‌توانید برای او یک سیستم صوتی با کیفیت بالا و قدرتمند هدیه بگیرید.
 5. یک هدیه با ارزش معنوی: گاهی اوقات، بهترین هدیه‌ها هدیه‌هایی هستند که ارزش معنوی دارند. به عنوان مثال، شما می‌توانید برای شوهر خود یک هدیه دست‌ساز، یک نامه عاشقانه، یا یک نقاشی از او هدیه بگیرید.

5 هدیه برای شوهر کنجکاو

 1. کتاب یا دوره آموزشی: اگر می‌خواهید شوهر خود را به یادگیری چیزهای جدید تشویق کنید، می‌توانید برای او کتاب یا دوره آموزشی هدیه بگیرید. به عنوان مثال، می‌توانید برای او کتابی در مورد موضوع مورد علاقه او، یا دوره آموزشی در مورد مهارت جدیدی که می‌خواهد یاد بگیرد، هدیه بگیرید.
 2. عضویت در کتابخانه یا موزه: عضویت در کتابخانه یا موزه می‌تواند به شوهر شما کمک کند تا به راحتی به منابع یادگیری دسترسی داشته باشد. این هدیه به او نشان می‌دهد که شما به علایق او اهمیت می‌دهید.
 3. یک ابزار یا وسیله علمی: اگر شوهر شما به علم علاقه دارد، می‌توانید برای او یک ابزار یا وسیله علمی هدیه بگیرید. به عنوان مثال، می‌توانید برای او تلسکوپ، میکروسکوپ، یا سایر ابزارهای علمی هدیه بگیرید.
 4. یک سفر آموزشی: اگر می‌خواهید شوهر خود را با فرهنگ‌ها و دیدگاه‌های جدید آشنا کنید، می‌توانید برای او یک سفر آموزشی هدیه بگیرید. به عنوان مثال، می‌توانید برای او سفر به یک کشور خارجی، یا شرکت در یک کنفرانس یا کارگاه آموزشی، هدیه بگیرید.
 5. یک هدیه دست‌ساز: یک هدیه دست‌ساز نشان می‌دهد که شما به شوهر خود اهمیت می‌دهید و وقت خود را برای او گذاشته‌اید. می‌توانید برای او یک نقاشی، یک شعر، یا یک نامه عاشقانه هدیه بگیرید.

5 هدیه برای شوهر ورزشکار

 1. لوازم ورزشی: اگر شوهر شما به ورزش خاصی علاقه دارد، می‌توانید برای او لوازم ورزشی مرتبط با آن ورزش هدیه بگیرید. به عنوان مثال، اگر شوهر شما به فوتبال علاقه دارد، می‌توانید برای او یک توپ فوتبال، کفش فوتبال، یا لباس فوتبال هدیه بگیرید.
 2. عضویت در باشگاه ورزشی: اگر شوهر شما به ورزش منظم علاقه دارد، می‌توانید برای او عضویت در یک باشگاه ورزشی هدیه بگیرید. این هدیه به او کمک می‌کند تا به راحتی به امکانات ورزشی دسترسی داشته باشد.
 3. کلاس یا دوره آموزشی ورزشی: اگر شوهر شما به یادگیری مهارت‌های جدید ورزشی علاقه دارد، می‌توانید برای او کلاس یا دوره آموزشی ورزشی هدیه بگیرید. این هدیه به او کمک می‌کند تا سطح مهارت‌های خود را بهبود بخشد.
 4. یک تجربه ورزشی: اگر می‌خواهید هدیه‌ای بدهید که شوهر شما هرگز فراموش نکند، می‌توانید برای او یک تجربه ورزشی هدیه بگیرید. به عنوان مثال، می‌توانید برای او بلیط برای یک مسابقه ورزشی، یا یک سفر ورزشی، هدیه بگیرید.
 5. یک هدیه دست‌ساز: یک هدیه دست‌ساز نشان می‌دهد که شما به شوهر خود اهمیت می‌دهید و وقت خود را برای او گذاشته‌اید. می‌توانید برای او یک نقاشی، یک شعر، یا یک نامه عاشقانه هدیه بگیرید.

5 هدیه برای شوهر رمانتیک

 1. گل و هدیه‌های عاشقانه: گل‌ها و هدیه‌های عاشقانه همیشه یک هدیه عالی برای شوهر رمانتیک هستند. می‌توانید برای او یک دسته گل زیبا، یک جعبه شکلات، یا یک هدیه عاشقانه دیگر هدیه بگیرید.
 2. یک شب رمانتیک: اگر می‌خواهید یک شب رمانتیک برای شوهر خود ترتیب دهید، می‌توانید برای او یک رستوران خوب رزرو کنید، یک فیلم عاشقانه تماشا کنید، یا یک ماساژ برای او رزرو کنید.
 3. یک هدیه دست‌ساز: یک هدیه دست‌ساز نشان می‌دهد که شما به شوهر خود اهمیت می‌دهید و وقت خود را برای او گذاشته‌اید. می‌توانید برای او یک نقاشی، یک شعر، یا یک نامه عاشقانه هدیه بگیرید.
 4. یک هدیه خاص: اگر می‌خواهید هدیه‌ای خاص برای شوهر خود انتخاب کنید، می‌توانید برای او یک هدیه که مرتبط با سرگرمی‌های مورد علاقه او است، یا یک هدیه که نشان دهد شما او را می‌شناسید، هدیه بگیرید.
 5. یک هدیه با ارزش معنوی: گاهی اوقات، بهترین هدیه‌ها هدیه‌هایی هستند که ارزش معنوی دارند. به عنوان مثال، شما می‌توانید برای شوهر خود یک هدیه دست‌ساز، یک نامه عاشقانه، یا یک نقاشی از او هدیه بگیر

خرید هدیه برای شوهر می‌تواند کار دشواری باشد، به خصوص اگر نمی‌دانید او چه چیزی دوست دارد یا به دنبال چه چیزی است. در این پست بلاگ، ما 30 ایده برای هدیه‌های عالی برای شوهر ذکر کردیم، با توجه به انواع مختلف سلیقه‌ها و علایق.

هنگام انتخاب هدیه برای شوهر، مهم است که به علایق و نیازهایش توجه کنید. اگر به ورزش یا سرگرمی خاصی علاقه دارد، می‌تونید برای او لوازم مرتبط با اون رو هدیه بگیرید. اگر به دنبال یک هدیه کاربردی هستید، می‌توانید برایش چیزی بخرید که بتواند ازش استفاده کند، مثل یک ابزار یا وسیله جدید. اگر می‌خواهید هدیه‌ای خاص و منحصربه‌فرد به او بدهید، می‌توانید برای او چیزی بخرید که نشان دهد اونو خوب می‌شناسید و بهش اهمیت می‌دهید.

هدیه برای شوهر چی بخریم؟

چه هدیه ای برای شوهرم بخرم؟ اصلا مگه باید هدیه برای شوهر خرید! بهترین هدیه برای تولد شوهر سوپرایزه! این جدیدترین هدیه تولده و هم جدیدترین تبریک تولد! گفتن همسرم تولدت مبارک یا عزیزم تولدت مبارک و بعد هم دادن یه هدیه برای روز تولدش یا به عنوان کادو شب یلدا برای شوهر ساده ترین چیزیه که به ذهن همه می رسه! اگه همسرت برات خاصه پس باید یه کار خاص هم براش انجام بدی!

انجام دادن کلیشه های هرساله کی رو خوشحال می کنه! وقتی اون از قبل می دونه قرار تو این روز یه تبریک و یه هدیه از شما دریافت کنه، این کار چه لطفی داره؟! بهتره یه کار متفاوت انجام بدید، تا شما رو خاص تر نشون بده. کاری انجام بدید که بفهممه شما تو این رابطه چقدر خلاق هستید. وقتی کار خاص و متفاوتی انجام بدید، اون هم این تفاوت رو درک می کنه. اون هم قطعا متوجه این زحمت شما می شه.

هر سال دنبال هدیه برای شوهرتون گشتید و با یه پیام تبریک بهش دادید. کدوم یکی براش خاطره شده؟! پس اگه دنبال هدیه برای شوهر هستید، بهترین هدیه برای شوهر اینه که براش خاطره بسازید. خاطره سازی بهترین هدیه برای شوهر یا هرکس دیگه تو زندگی شماست که خیلی دوستش دارید. برای خاطره سازی باید یه کار ویژه هم انجام بدید. سورپرایز بهترین کاریه که می تونید بکنید. می تونید پیام تبریک خودتون رو به زبون خودتون و با لحن خودتون به شکل متفاوتی بیان کنید. بیایید با هم ویدئویی که توسط سورپرایزدایموند اجرا شده است را تماشا کنیم تا بهتر متوجه منظور ما بشوید.

همون طور که توی کلیپ هم دیدید، همسری برای شوهرش این کار رو به شکل طنز انجام داد، تا هم اون رو تو روز تولدش بخندونه، هم با یه کار متفاوت این تولدش رو تو ذهنش موندگار کنه. به همین خاطر باید به این خانوم حسابی آفرین گفت. پس به جای گشتن توی سایت های مختلف و پیدا کردن یه هدیه برای شوهر محترم، یه راه واسه سوپرایز کردنش پیدا کنید. اگه کار سختیه براتون یا وقتشو ندارید، اشکال نداره، تیم هایپرسورپرایز به شما کمک می کنه. فقط کافیه با پایین همین صفحه تماس بگیرید تا به شما در ایده پردازی، برنامه ریزی و اجرای یک سوپرایز تولد خیلی جنتلمن به شما کمک کنه.منابع برگزیده: هدیه خاص برای تولد || تولد خواهر

9 دیدگاه دربارهٔ «بهترین کادو برای شوهر چه می توان خرید؟»

 1. بابک مافیا

  خیلی باحال بود. تاحالا اینجوری ندیده بودم کسیو رو سورپرایز کنن. خیلی تولد متفاوتی بود. آقا دمتون گرم. خیلی پایه این ایده هایپرسورپرایز شدم

 2. سلام ببخشید میشه قیمت سوپرایز کافه و تیزر خبری رو بفرمایید؟ مچکر

  1. سلام بنسا عزیز
   برای هر سوپرایز متاسفانه نمی شه قیمت ثابتی داد، چون هر سوپرایز بسته به خدماتی که شما درخواست کنید تغییر می کنه. به عنوان مثال در همین سورپرایز اگه مایل باشید تا از فیلمبرداری حرفه ای استفاده بشه هزینه حدود 3.5 تومن افزایش پیدا می کنه. به همین خاطر بهتره تا اول با همدیگه درمورد علایق و سلایق شما و کسی که مایل هستید سوپرایز کنید صحبت کنیم و بعد از جمع بندی، قیمت نهایی رو بهتون اعلام کنیم.

 3. هدیه برای شوهر چی بخریم؟ سوپرایز بخریم! باحاله یه جورایی این ایده

 4. واقعا بعضیا برای یه تبریک تولد ساده چقدر ذوق دارن آفرین به خانوم این آقا

 5. پریوش امامی

  چ کار خوبی کردید این جوری هدیه ها رو دسته بندی کردید واقعا کار انتخاب رو ساده می کنه 🙂

 6. کوثر بسطامی

  ولی سورپرایز با اجرای گروه موزیک زنده توی سرکار همسر رو من خیلی بیشتر دوست دارم هزینه اش هم کمتر بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا