ایده تولد پارتنر همراه با سورپرایز سریالی

سالگرد دوستی یا تولدها مناسبت‌های خاصی هستند که فرصت خوبی است تا افرادی را که دوستشان داریم غافلگیر کنیم و برای شادی آنها جشن بگیریم. اما ایده تولد پارتنر که بسیار خاص و جذاب باشد، چه چیزی است؟ اگر روز تولد پارتنر، همسر یا شوهرتان نزدیک است، ممکن است از خود بپرسید که چگونه یک سورپرایز تولد خیلی خاص برایش برنامه ریزی کنم؟ بهترین ایده برای تولد پارتنری که تازه با او آشنا شده ام چیست؟ ایده سورپرایز برای تولد پارتنر مرد یا زن چه چیزی مناسب است؟

ایده برای تولد پارتنر هرچه که باشد، هدف این است که به او احساس دوست داشتن بدهیم تا از این که کسی است که او را بی اندازه دوست دارید، احساس رضایت قلبی را تجربه کند. اما ایده و برنامه ریزی یک سورپرایز تولد برای پارتنر باید با وسواس باشد تا این احساس را به خوبی به او منتقل کنیم. در ادامه ایده سوپرایز تولد سریالی برای پارتنر را با هم خواهیم دید. سپس به سراغ 10 ایده برتر برای تولد پارتنر خواهیم رفت و در پایان نیز به شما توصیه ها و راهنمایی هایی برای برگزاری هرچه بهتر ایده سوپرایز تولد پارتنر را خواهیم گفت.

سوپرایز سریالی بهترین ایده برای تولد پارتنر

ایده برای تولد پارتنر می تواند هم سخت باشد هم آسان. مهم این است که ذوق شما در آن جریان داشته باشد و به خوبی دیده شود. او باید متوجه شود که چقدر دوستش دارید. پس از کنار تولد پارتنر خود ساده نگذرید. شما باید تلاش کنید تا یک خاطره خیلی خوب از خود در ذهن او حک کنید.

یکی از بهترین پیشنهادهای ایده برای تولد پارتنر می تواند همین سوپرایز سریالی باشد. سوپرایز سریالی سوپرایزی است که در چند مرحله انجام می شود. یعنی او را یکبار غافلگیر می کنید و او تصور می کند سوپرایز شما اینجا تمام می شود. سپس دوباره زمانی که اصلا انتظارش را ندارد مجدد غافلگیرش می کنید. به این نوع غافلگیری ها سوپرایز سریالی می گویند.

فیلم سورپرایز تولد در ماشین، نمونه خیلی خوبی از یک سوپرایز سریالی است که خانمی به عنوان ایده برای تولد پارتنر خود با کمک یک تیم سوپرایز اجرا کرد. خانم یک تاکسی اینترنتی رزرو می کند و به دنبال پارتنرش می فرستد. آقا سوار ماشین می شود، بی خبر از این که این ایده برای تولد پارتنر در کمین او در همین تاکسی اینترنتی است. زمانی که راننده مشغول رانندگی است، رادیو روشن است که ناگهان صدای خانم در خودرو پخش می شود. این صدا حاوی یک پیام تبریک تولد برای پارتنرش است که با بیانی عاشقانه این روز را برای او خاص می کند.

اما سوپرایز اینجا تمام نمی شود، زیرا مقصد تاکسی یک محل ویژه است. وقتی آقا به مقصد می رسد، متوجه می شود که سالن VIP  رستوران برای او رزرو است. زمانی که وارد آنجا می شود با دومین ایده برای تولد پارتنر مواجه می شود. تلویزیون روشن می شود و پیام تبریک عزیزان و سایر خانواده او پخش می شود.

در ادامه سوپرایز سریالی ایده برای تولد پارتنر ناگهان خانم از پشت می آید و نامزد خود را غافلگیر می کند و سپس جشن تولد مفصلی برای او برگزار می شود. این سناریو سوپرایز سریالی که توسط سوپرایزگروپ اجرا شده است را در ویدئو زیر تماشا کنید.

ویدئویی که دیدید یک نمونه از سناریوهای سورپرایز سریالی ایده برای تولد پارتنر بود که توسط تیم سوپرایز انجام گرفته بود. زمانی که همسر شما در تاکسی یا اسنپ نشسته است و با حالی خسته منتظر رسسیدن به خانه است، پیام تولد شما از ضبط خودرو برای او پخش می شود. سناریوی سوپرایز می تواند حتی تغییر کند. به عنوان مثال راننده از مسیر خود خارج شود و او را به جایی ببرد که برایش آشنا نیست. در آن محل می تواند یک سوپرایز دیگر از شما ببیند. به عنوان مثال گروهی از خانواده و دوستانش در یک جشن کوچک خانوادگی منتظر او باشند و به محض ورودش آتشبازی و فشفشه ها روشن شود.

تیم هایپرسورپرایز با بیش از 50 سناریو سورپرایز تولد می تواند برای برگزاری و انجام این سوپرایز خاص به شما کمک کند. اگر از این ایده برای تولد پارتنر خوشتان آمد می توانید برای استعلام قیمت به تلگرام یا واتساپ شماره تلفن زیر پیام بدهید. البته به شما توصیه می کنیم تا از هایپرسورپرایز بخواهید مخصوص شما ایده پردازی کند و یک ایده برای تولد پارتنر خیلی خاص و سفارشی ویژه شما دو نفر طراحی و اجرا کند.

10 ایده تولد پارتنر خیلی خاص

اگر روز تولد پارتنر یا شوهرتان نزدیک است، بهتر است خوب فکر کنید چه چیزی برای او هدیه بگیرید. پیدا کردن هدیه تولد مناسب برای پارتنر می تواند به یک چالش بزرگ تبدیل شود. به خصوص اگر می خواهید چیزی منحصر به فرد و متفکرانه به او بدهید. در ادامه 10 ایده منحصر به فرد برای هدیه و سوپرایز تولد برای پارتنر ذکر شده است که می توانید از بعضی فروشگاه ها تهیه کنید.

بشکه شخصی نوشیدنی

یک سورپرایز بسیار بامزه این است که اگر همسر شما طرفدار پر و پا قرص یک خوردنی یا نوشیدنی خاص مانند نوشابه پرتقالی است، پیشنهاد می دهیم به او یک بشکه بزرگ چوبی پر از آن خوردنی یا نوشیدنی هدیه بدهید. زمانی که این هدیه را به او می دهید خواهید که چشمان او چه برقی می زند. این هدیه یک سورپرایز تولد ویژه برای مردهای شکمو است!

نقشه ستاره سفارشی

نقشه ستاره سفارشی یک سورپرایز تولد عاشقانه و منحصر به فرد برای شوهر است که ستاره های آسمان را در شبی که ملاقات کردید یا ازدواج کردید نشان می دهد. شما می توانید نقشه را با نام خود و یک پیام تولد خاص سفارشی کنید. اگر نتوانستید جایی را پیدا کنید که این نقشه را برایتان تهیه کند، می توانید با رزرو یک تور کوریرنوردی او را به تماشای آسمان پرستاره کویر ببرید که زیبایی بی نظیری دارد.

بلیط ورود به دنیای مجازی

اگر پارتنر شما از علاقه مندان به فناوری است، هدست واقعیت مجازی یک هدیه منحصر به فرد و هیجان انگیز است. او می تواند از آن برای بازی کردن، تماشای فیلم و کشف دنیاهای جدید استفاده کند. ویدئوهایی تهیه کنید که با تماشای آنها تجربه حس واقعی بودن را به او می دهد. قطعا با تماشای این فیلم های هیجان انگیز آدرنالین زیادی به دست خواهد آورد.

دفتر چرم شخصی

اگر پارتنرتان عاشق نوشتن یا ژورنال نویسی است، یک ژورنال چرمی شخصی یک هدیه تولد جذاب و کاربردی برای او است. می توانید نام یا حروف اول او را بر روی جلد حک کنید. او می تواند از آن برای ثبت افکار و ایده های خود استفاده کند. حتما در برگه اول دفتر برای او یک یادگاری بنویسید و احساس خود نسبت به او و آرزوهایی که برایش دارید را بیان کنید.

آلبوم عکس سفارشی

آلبوم عکس سفارشی یک سوپرایز تولد احساساتی و متفکرانه به عنوان ایده برای تولد پارتنر محسوب می شود. می توانید عکس های خاطرات مورد علاقه خود را با هم ترکیب کنید و زیرنویس و پیام به آن اضافه کنید. بی شک این یک سورپرایز تولد شیرین برای مرد دوست داشتنی زندگی تان خواهد بود.

گودال آتش در فضای باز

اگر پارتنرتان – چه دوست باشد و یا نامزد یا همسرتان – دوست دارد وقت خود را در فضای باز بگذراند، یک کباب پز یا منقل با قابلیت های خاص، مخصوص فضای باز یک هدیه منحصر به فرد و کاربردی برای او خواهد بود تا لحظه های خیلی خوبی را در آینده تجربه کند و با هر بار استفاده از آن شما را به یاد آورد. او می تواند از آن برای میزبانی در مهمانی های خانوادگی و کباب درست کردن با خانواده و دوستان استفاده کند.

ساعت هوشمند محافظ سلامت

اگر پارتنر شما از علاقه مندان به تناسب اندام است، ساعت هوشمند یک هدیه تولد منحصر به فرد و کاربردی برای او است. او می تواند از آن برای ردیابی تمرینات خود، نظارت بر ضربان قلب و حفظ ارتباط در حین حرکت استفاده کند. همچنین می تواند پارامترهای سلامتی را روزانه اندازه گیری کند. ضربان قلب، وضعیت تنفس و … از قابلیت هایی است که یک ساعت هوشمند در اختیار او می گذارد.

پازل سفارشی

یک پازل سفارشی یک غافلگیری منحصر به فرد و سرگرم کننده است که می توانید با هم از آن لذت ببرید. می توانید یک عکس ادو نفره خود را انتخاب کنید و آن را به کسب و کارهایی که می توانند به یک پازل تبدیل کند بدهید تا پازل سفارشی شما را بسازد. برای این کار می توانید با یک شرکت چاپ تماس بگیرید که تعداد آنها کم نیستند.

چگونه یک سورپرایز غافلگیرکننده برای پارتنرم برنامه ریزی کنیم؟

در اینجا چند مرحله وجود دارد که به شما کمک می کند تا یک هدیه تولد را به کادویی شگفت انگیز و به یاد ماندنی برای همسرتان تهیه کنید و ایده برای تولد پارتنر خود را به بهترین شکل ممکن به او تقدیم کنید.

مرحله 1: یک هدیه انتخاب کنید

اولین قدم در برنامه ریزی یک سورپرایز تولد برای پارتنر، انتخاب هدیه مناسب است. به علایق و سرگرمی های او فکر کنید و هدیه ای را انتخاب کنید که دوستش داشته باشد. این هدیه تولد می تواند چیزی باشد که او برای مدت طولانی می خواست یا تجربه ای باشد که هرگز فراموش نخواهد کرد. برخی از نمونه های ایده برای تولد پارتنر عبارتند از یک ساعت جدید، یک تعطیلات آخر هفته، یک بلیط کنسرت، یا یک هدیه شخصی.

مرحله 2: سورپرایز تولد را برنامه ریزی کنید

هنگامی که هدیه تولد را برای پاتنرتان انتخاب کردید، وقت آن است که برای سورپرایز تولدش برنامه ریزی کنید. به این فکر کنید که چگونه می خواهید پارتنرتان را غافلگیر کنید. می توانید یک مهمانی غافلگیرکننده با دوستان و خانواده او ترتیب دهید، خانه را با بادکنک و استریمر تزئین کنید یا او را به یک قرار غافلگیرکننده ببرید. مطمئن شوید که ایده سوپرایز برای تولد پارتنرتان کاملا مخفی بماند و در صورت لزوم از دوستان یا اعضای خانواده هم کمک بگیرید.

مرحله 3: تاریخ و زمان را انتخاب کنید

تاریخ و ساعتی را برای سوپرایزش انتخاب کنید که مطمئن هستنید او به موقع می رسد و سرحال است. مطمئن شوید زمانی را انتخاب کنید که او انتظار هیچ چیز را نداشته باشد و بتواند کاملاً از شگفتی لذت ببرد. البته اگر قصد دارید یک مهمانی غافلگیرکننده داشته باشید، حتما تاریخ و ساعتی را انتخاب کنید که برای همه مهمانان مناسب باشد.

مرحله 4: رزرو

اگر قصد دارید برای همسرتان تجربه ای مانند یک کنسرت یا تعطیلات آخر هفته به عنوان ایده برای تولد پارتنر داشته باشید، حتما از قبل بلیط رزرو کرده یا جا رزرو کنید. این کار تضمین می کند که همه چیز برای غافلگیری آماده است و هیچ اختلالی در لحظه آخر سوپراز رخ نمی دهد.

مرحله 5: اتمسفر را تنظیم کنید

برای اینکه سورپرایز را خاص تر کنید، با تزئینات، موسیقی و غذا می توانید حال و هوا را تنظیم کنید. اگر قصد دارید یک مهمانی غافلگیرکننده به عنوان ایده برای تولد پارتنر خود داشته باشید، خانه را با بادکنک، استریمر و بنر تزئین کنید. اگر قصد یک شام رمانتیک را دارید، میز را با شمع و گل بچینید.

مرحله 6: از سورپرایز تولد لذت ببرید

مهمترین قدم در برنامه ریزی یک کادو تولد غافلگیرکننده برای پارتنر، لذت بردن از سورپرایز با هم است. برای جشن گرفتن و لذت بردن از همراهی یکدیگر تا می توانید مایه بگذارید. این یک مناسبت خاص است که هر دوی شما تا سال های آینده آن را به یاد خواهید آورد.منابع برگزیده: ایده سورپرایز تولد دوست پسر در کافه و ماشین | ایده سورپرایز تولد دوست و رفیق صمیمی | بهترین سورپرایز تولد | ایده سورپرایز تولد در ماشین | کادو تولد سورپرایزی | سورپرایز تولد عشقم | بهترین هدیه برای عشقم | متن تولدت مبارک عشقم | تولدت مبارک مرد من | ایده کادو تولد برای پارتنر | کادو تولد برای پارتنر پسر

6 دیدگاه دربارهٔ «ایده تولد پارتنر همراه با سورپرایز سریالی»

 1. اله نا

  ممنون برای راهنمایی تون من می خواستم برای شوهرم یه سورپرایز خیلی هیجان انگیز اجرا کنم ولی نمی دونستم از کجا باید شروع کنم. راهنمایی شما باعث شد راحتتر بتونم فکر کنم. ممنون هایپرسورپرایز

 2. سارا بهرام آبادی

  من هر سوپرایزی می بینم تهش به موزیک ختم میشه ولی این یکی باحال بود هم شوخی بود خنده دار هم خیلی رمانتیک بود

 3. این سوپرایزهای سریالی باید هزینه اش هم بالا باشه احتمالا

 4. رکن آبادی

  این چه سوپرایزی بود صدای زن مردم تو تاکسی غریبه پخش بشه! خدایی نکرده که این آقا با راننده تاکسی دعوا می کرد!!

 5. این سوپرایز سریالی بود اول که تو تاکسی بود بعد رفتن تو رستوران با یه دیزاین خاص بعد پیام تصویری پخش شد بعد هم که خانوم اومد به نظرم این سورپرایزهای سریالی خیلی جذابتره. فالو…

 6. زهرا رستمی

  ایده خیلی جذابی بود اینو امسال برای تولد شوهرم حتما انجام میدم خیلی بهتره خیلی سوپرایز احساسیه فکر می کنم این روش خیلی خوبیه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا