خدمات هایپرسورپرایز

هایپرسورپرایز به عنوان یک گروه سورپرایز تولد در تهران، گروهی متشکل از جوانان خلاق ایران زمین است که هدف نهایی آنها دادن حال خوب به هرکسی است.

جوان هایی متشکل از رشته های روانشناسی، فیلمنامه نویسی، بازیگری، طراحی، فیلمبرداری، عکاسی، تدوین و چاپ، برنامه ریزی، طراحی و مدیریت، نوازندگان سازهایی مانند گیتار، ویالون و کاخن، دکوراسیون، صدابرداری، نورپردازی، تنظیم و میکس موسیقی و … در گروه هایپرسورپرایز حضور دارند.

هایپرسورپرایز در زمینه ارائه کامل خدمات برای انجام یک سوپرایز ویژه برای یک فرد ویژه فعالیت مستقیم دارد. این سوپرایز معمولا به بهانه های گوناگونی مانند تولد، سالگرد ازدواج، آشتی و عذرخواهی، جشن تعیین جنسیت، خواستگاری و … انجام می شود.

مخاطب شناسی، شناخت سلایق، ایده پردازی و طراحی سناریوی سوپرایز سفارشی مراحل پیش از اجرای یک سوپرایز هستند که به صورت اصولی و طبق استانداردها توسط اعضای هایپرسورپرایز اجرا خواهد شد.

رزرو آنلاین سورپرایز

برای مشاوره و رزرو آنلاین سوپرایز، لطفا اطلاعات خود را ثبت بفرمایید تا به شما تماس بگیریم.

  یک سوپرایز خیلی خاص را با کمک هایپرسورپرایز می توانید اجرا کنید

  اگر قصد غافلگیری و سورپرایز کسی را در جشن تولد، سالگرد ازدواج و یا به هر بهانه دیگری دارید، هایپرسورپرایز ایده های خاصی دارد که می تواند به شما کمک کند. هایپرسورپرایز با توجه به مخاطب شناسی یعنی علایق و تیپ شخصیتی کسی که سورپرایز خواهد شد، سناریوهای خاصی را به شما پیشنهاد خواهد داد. لازم است تا هریک از این سناریوها توسط چندین گروه مختلف مانند کارگردانی، بازیگری، دکوراسیون، نوازنده و … اجرا شود.

  هایپرسورپرایز انواع سوپرایز را به گونه ای طرح ریزی می کند تا شما بازیگر اول این سناریو باشید و سهم قابل توجهی در اجرای سوپرایز داشته باشید. هایپرسورپرایز نیز با آماده سازی شرایط لازم از منابع انسانی گرفته تا منابع مدیریت و برنامه ریزی شما را یاری خواهد کرد.

  hypersurprise srvices - 2

  انواع سوپرایز تولد

  انواع سورپرایز تولد می تواند برای هر کسی اتفاق بیافتد. سوپرایز تولد همسر، پارتنر، پدر، مادر، فرزند، دوست و … همگی مواردی اند که به ذهن شما ممکن است خطور کند. فارغ از این که سوپرایز تولد را برای همسر یا هر کس دیگری اجرا می کنید، قطعا غافلگیر کردن او در روز تولد بدون اطلاع قبلی اش می تواند بهترین و خاطره انگیزترین لحظه را برایش رقم بزند. هر کسی یک بار در هر سال این روز را تجربه خواهد کرد. اما کدام یک از آنها به یادماندنی ترین تولد او شده است؟

  اگر قصد دارید تا این بار تولدی را برایش تدارک ببینید که هیچ گاه فراموش نکند و زمانی که در آینده به گذشته اش فکر می کند، اولین مراسم تولدی که به یاد می آورد را مراسمی باشد که شما برایش تدارک دیده اید، پس باید یک اتفاق خاص برایش رقم بزنید. حتی شاید به انواع سورپرایز تولد مانند سورپرایز تولد در خیابان، سورپرایز تولد در پاساژ، سورپرایز تولد در خانه، سورپرایز تولد در سینما، رستوران برای سورپرایز تولد، ایده سورپرایز تولد در کافه، ایده سورپرایز تولد در مدرسه و سورپرایز تولد در پارک فکر کرده باشید. به هرحال هایپرسورپرایز به شما کمک می کند تا اهر نوع سورپرایزی را به شیرین ترین حالت ممکن اجرا کنید.

  هایپرسوپرایز چگونه کار می کند

  انواع سوپرایز ولنتاین یا عشق

  سوپرایز ولنتاین مخصوص عشق شما با توجه به این که تا میزان صمیمت بین شما باید سناریونویسی شود. البته شرایطی که او در آن قرار دارد نیز بسیار مهم است. اما هرچه که باشد با یک فضای کاملا رمانتیک و آرامی برای هر دو شما باشد.

  انواع سورپرایز سالگرد ازدواج

  سوپرایز سالگرد ازدواج نیز یکی از پرطرفدارترین سوپرایزهای عاشقانه است که مشابه سوپرایز عشق انجام می شود. خلق یک فضای عاشقانه قطعا چیزی است که باید به خوبی به آن توجه داشت.

  انواع سورپرایز روز مرد، روز زن یا روز دختر

  سوپرایز مناسبتی براساس تقویم یعنی سوپرایز روز مرد، سورپرایز روز مادر، سورپرایز روز دختر و حتی سورپرایز روز معلم فضای متفاوت تری دارد و می تواند با ترس و یا تفریح گونه رقم خورد.

  • سوپرایز در کافه یا رستوران
  • سوپرایز در مرکز خرید
  • سوپرایز در طبیعت
  • سوپرایز در اتاق فرار
  • سوپرایز دراخبار
  • سوپرایز در کشتی تفریحی تهران
  • سورپرایز با بالن سواری
  • سورپرایز دوربین مخفی
  • سورپرایز در باملند
  • سورپرایز در سینما
  • سورپرایز با پاراگلایدر
  • سوپرایز در محل کار
  • منزل یا لوکیشن اختصاصی

  تمام موارد بالا نمونه هایی از چندین سناریویی است که می تواند انتخاب شود. در این سورپرایزهای خاص که به سناریو قوی نیاز است باید هماهنگی و برنامه‌ریزی ها به خوبی انجام شده باشد تا همه چیز در زمان مقرر اتفاق بیافتد. به همین دلیل لازم است تا هایپرسورپرایز این بار نیز به کمک شما بیاید تا این اتفاق خاص را به درستی رقم بزنید.

  انواع سورپرایز برای خواستگاری

  یکی از شیرین ترین لحظه هایی که در خاطر هرکسی خواهد ماند لحظه ای است که از او برای ازدواج، خواستگاری می شود. بنابراین باید این لحظه به اندازه ای متفاوت برگزار شود تا او کاملا غافلگیر شود. برنامه ریزی دقیق برای رقم زدن یک اتفاق خاص نیازمند همفکری و مشورت با کسانی است که سابقه خوبی در برگزاری سورپرایز خواستگاری و چنین اتفاق هایی دارند. این بار نیز تیم هایپرسورپرایز در کنار شما خواهد بود تا لحظه ای را برای کسی خاطره ساز کنید.

  انواع سورپرایز برای آشتی

  سورپرایز کردن به یک فرایند دقیق و برنامه ریزی شده نیاز دارد تا همه چیز دقیقا در زمان مقرر اتفاق بیافتد. اگر کسی هست که از شما دلخور است اما شما مایل هستید تا این کدورت را از دل او پاک کنید، لازم است این کار را هم خیلی خاص و متفاوت انجام دهید تا او متوجه صداقت شما شود. گروه هایپرسورپرایز با هدف هماهنگی حرفه‌ای تر و دقیق تر سناریوی سوپرایز همیشه در کنار شما خواهد بود.

  انواع سوپرایز تعیین جنسیت نوزاد

  پدر و مادرهایی که به زودی صاحب فرزندی می شود، معمولا جشنی هیجان انگیز برگزار می کنند. مادر از قبل آزمایش های لازم برای جنسیت نوزاد را می دهد، اما جواب آزمایش را حق ندارد ببیند و آن را فقط به فردی معتمد می دهد تا در یک جشن و با یک اتفاق جذاب جنسیت نوزاد را همراه با پدر فرزندش بفهمد. در این جشن دو رنگ نقش تعیین کننده جنسیت نوزاد را برعهده دارند. رنگ آبی نماد پسر و رنگ صورتی نماد دختر است. اطلاع از جنسیت نوزاد باید در یک سناریوی جذاب سوپرایز تعیین جنسیت مشخص شود.

  ممکن است ویدئوهایی در یوتیوب و اینستاگرام دیده باشید که پدر و مادر همزمان یک بادکنک را می ترکانند و پودری به رنگ صورتی یا آبی در هوا منتشر می شود. اما این روزها بادکنک ترکاندن برای اطلاع از جنسیت نوزاد بسیار کلیشه ای شده است و خیلی از زوج ها به دنبال یک سناریوی جذاب دیگر هستند. هایپرسورپرایز با تنوعی از سناریوها برای تعیین جنسیت نوزاد نیز به زوج های جوان خدمات می دهد و مسئولیت برگزاری این جشن جذاب برای تولد یک بهار تازه در زندگی مشترک آنها برعهده می گیرد.
  سوپرایز درست است یا سورپرایز؟

  سوپرایز شدن به معنای غافلگیر شدن است. در واقع اشاره به زمانی دارد که انتظار چیزی را نداری اما اتفاق می افتد. این واژه در هر دو کشور انگلستان و امریکایی استفاده می شود و به یک معنا است.

  شکل نوشتاری سوپرایز به انگلیسی surprise است. در تلفظ بریتیش (مربوط به کشور انگلستان) اگر حرف R پس از یک حرف صدادار مانند U قرار بگیرد، R تلفظ نمی شود. بنابراین واژه surprise به شکل سوپرایز (یا به شکل دقیق تر /səˈpraɪz/ ) تلفظ می شود. اما این قاعده در زبان امریکایی وجود ندارد و واژه surprise به شکل سورپرایز (یه به شکل دقیق تر /sə(r)ˈprīz/ ) تلفظ می شود.

  بنابراین این که کلمه surprise را سوپرایز بگویید یا سورپرایز، کاملا به انتخاب شما مربوط می شود که تلفظ بریتیش را ترجیح می دهید و یا تلفظ امریکایی. اما آنچه که در تلفظ ایرانیان متداول تر است سورپرایز است. به همین دلیل هایپرسورپرایز نیز این تلفظ را انتخاب کرده است.

  ارسال پیام
  پیمایش به بالا