مدرن ترین روش سوپرایز سالروز تولدت مبارک

شما هم از همان جشن تولدهای قدیمی هر ساله خسته شده اید؟ آیا برای شما هم بیان سالروز تولدت مبارک با روش های هرساله تکراری شده اند؟ آیا می خواهید عزیزان خود را با ایده های منحصر به فرد و اعجاب انگیز سورپرایز کنید تا هیج وقت این جشن تولد را فراموش نکنند؟ امروز قصد داریم تا اول از همه یک سوپرایز خاص برای گفتن سالروز تولدت مبارک به شما نشان دهیم که یک روش مدرن و تولدت مبارک پیشرفته محسوب می شود. سپس یک راهنمای جامع به شما می دهیم تا بتوانید این روز خاص را برای کسی که دوستش دارید، خاص برگزار کنید.

سورپرایز سالروز تولد کسی که دوستش دارید به روشی مدرن

امسال وقت آن رسیده است که تولد کسی را خاص تر و متفاوت تر از همیشه تبریک بگویید. سالروز تولدت مبارک باید خیلی خاص به افراد خاص گفته شود. ویدئوی زیر سورپرایز تولد خاصی است که شما هم می توانید انجام دهید. این سناریو توسط تیم سازندگان‌سوپرایز انجام شده است. ویدئو را تماشا کنید تا متوجه شوید منظورمان شوید.

در ویدئو کلیپ بالا دیدید که آقا چگونه و با چه روش مدرنی به همسرش می گوید: سالروز تولدت مبارک ملکه من. هایپرسوپرایز به شما کمک می کند این چنین ایده هایی را اجرا کنید. اما اگر مایل هستید تا خودتان یک تجربه جدید را برای کسی که دوستش دارید خلق کنید. کافی است برای مشاوره رایگان، استعلام قیمت و رزرو با شماره تلفن انتهای صفحه تماس بگیرید و یا در واتساپ یا تلگرام پیام بدهید.

نکاتی برای بیان سالروز تولدت مبارک با یک سورپرایز ویژه

قطعا تولد او روز خاصی است که باید در کنار خانواده و دوستان جشن گرفته شود. با این حال، گاهی اوقات ممکن است سخت باشد که یک سورپرایز عالی برای عزیزتان داشته باشید. در اینجا چند ایده وجود دارد که به شما در برنامه ریزی بهترین سورپرایز تولد ممکن کمک می کند:

 • یک روز برای انجام فعالیت هایی که او دوست دارد برنامه ریزی کنید. این برنامه می تواند شامل رفتن به رستوران مورد علاقه آنها، دیدن یک فیلم یا رفتن به یک گردش خاص باشد.
 • به خاطر داشته باشید که باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و تمام نشانه ها و سرنخ هایی که ممکن است او متوجه شود را پنهان نگه دارید. مراقب باشید کسی به او پیام ندهد!
 • یک هدیه گروهی از دوستان و خانواده ترتیب دهید. این هدیه می تواند چیزی کاربردی مانند یک کارت هدیه یا چیزی احساسی تر مانند یک کلاژ یا آلبوم عکس باشد.
 • یک پکیج ویژه طراحی کنید و آن را پر از وسایلی بچینید که متولد را به یاد خانه، دوران کودکی یا خاطرات خوش می اندازد.
 • آنها را با بلیط برای دیدن گروه یا هنرمند مورد علاقه خود در کنسرت غافلگیر کنید.

کیک سالروز تولدت مبارک

هیچ چیز مثل یک غذای خانگی نمی گوید “دوستت دارم”! چه کیک باشد، چه کلوچه یا حتی چند کیک تزئین شده، عزیز شما مطمئناً از زحمات شما قدردانی خواهد کرد. اگر دنبال ایده هایی برای سورپرایز کردن عزیزانتان در روز تولدش هستید، در اینجا چند ایده برای خوراکی های شیرین وجود دارد که مطمئنا روز آنها را زیبا می کند:

 • کیک یا کاپ کیک مورد علاقه آنها را بپزید یا بخرید و آنها را با اسپرینکل ها یا شمع های جشن تزئین کنید.
 • یک جعبه یا شیشه را با آب نبات مورد علاقه آنها پر کنید و با یک پاپیون بزرگ به آنها هدیه دهید.
 • یک دسته از کلوچه های خانگی با طعم مورد علاقه آنها درست کنید و آنها را به طرح های سرگرم کننده با تم تولد در آورید.
 • آنها را با یک کیک بستنی یا دمپایی که روی آن همه مواد مورد علاقه شان قرار داده شده است، غافلگیر کنید.

ایده های منحصر به فرد هدیه سوپرایزی

اگر به دنبال ایده های منحصر به فرد هدیه برای شخصی خاص در زندگی خود هستید، پس اول باید بفهمید او چگونه فردی است!

برای کسی که همه چیز دارد

یک هدیه شخصی همیشه راهی متفکرانه برای نشان دادن عشقتان به کسی است که به او اهمیت می دهید. می توانید یک لیوان یا تی شرت چاپ شده با نام آنها یا یک پیام خاص داشته باشید یا یک جواهر سفارشی سازی شده برای آنها تهیه کنید.

برای شکموها

اگر کسی که دوستش دارید از امتحان کردن غذاها و طعم های جدید لذت می برد، چرا یک سبد هدیه لذیذ که پر از چیزهای مورد علاقه او است تهیه نکنید؟ می توانید از پنیرهای دست ساز، شکلات های دست ساز و سایر خوراکی های خوشمزه استفاده کنید.

برای ماجراجوها

تجربه افزایش آدرنالین برای افرادی که هیجان را دوست دارند، به عنوان یک برنامه غافلگیرکننده عالی خواهد بود. چه راهی بهتر از این برای گفتن سالروز تولدت مبارک؟! چتربازی، بانجی جامپینگ، بالن سواری یا رفتینگ در دریاچه، همگی چیزهایی است که باعث می شود ضربان قلب آنها تندتر بتپد.

ایده های ماجراجویانه  بسیار سرگرم کننده است و می تواند با هر گروه سنی، اندازه مهمانی یا مکانی سازگار شود. این فعالیت را حول یک موضوع برای سرگرمی بیشتر برنامه ریزی کنید (مانند گنج دزدان دریایی، دایناسورها، آلیس در سرزمین عجایب). ابتدا فهرستی از اقلام و موارد لازم برای این فعالیت تهیه کنید تا بتوانید هر چیزی را که باید از قبل مخفی یا برنامه ریزی شود، آماده کنید. این فعابیت را  برای گروه های بزرگتر، تیم بندی کنید و آن را به رقابتی با جایزه برای تیم برنده تبدیل کنید!

حتماً چند مورد آسان را در لیست قرار دهید تا همه بتوانند حداقل چیزی را پیدا کنند و احساس کنند که به طور کامل در این بازی شرکت می کنند.

وقتی می‌خواهید کسی را در روز تولدش غافلگیر کنید و به روش خاصی به او بگویید سالروز تولدت مبارک، بازی‌های سرگرم‌کننده زیادی وجود دارد. اگر شخص را به خوبی می شناسید، سعی کنید بازی هایی را انتخاب کنید که فکر می کنید از آنها لذت خواهد برد. در اینجا چند طرح غافلگیر کننده برای شروع وجود دارد:

 • فعالیت های بازی گونه همیشه یک راه سرگرم کننده برای غافلگیری کسی است. اگر می‌خواهید آن را چالش‌برانگیزتر کنید، می‌توانید سرنخ‌هایی را در اطراف خانه یا حتی اطراف شهر پنهان کنید.
 • اگر او عاشق پازل است، یک پازل سفارشی با یک عکس یا پیام خاص در داخل آن آماده کنید و به او بدهید.
 • یکی دیگر از بازی های سرگرم کننده ایجاد گنج یابی است. این کار را می توان با پنهان کردن هدایای کوچک یا سرنخ هایی که منجر به هدیه ای بزرگتر می شود انجام داد.
 • اگر می‌خواهید واقعاً خلاق باشید، سعی کنید یک بازی معمایی راه‌اندازی کنید که در آن فرد متولد بایدیک راز را کشف کند. این را می توان به طور خاص برای آنها طراحی کرد و هر چقدر که می خواهید دشوار یا آسان شود.

برای عاشقان آرامش

یک روز ویژه اسپا یا یک ماساژ آرامش بخش برای کسی که دوست دارد استراحت کند و از شلوغی زندگی روزمره فرار کند بسیار شیرین خواهد بود. از طرف دیگر، می‌توانید به سورپرایزهای تولد مانند وسایل موردنیاز آنها برای هدیه مانند پتو برقی و … هم بفکر کنید.

تجربیات خلاقانه

راه های خلاقانه زیادی برای خاص کردن روز تولد یک نفر وجود دارد. در اینجا چند ایده برای اجرای سورپرایز تولد و بیان سالروز تولدت مبارک با روشی ویژه وجود دارد:

 • ترتیبی دهید که گروهی از دوستان در حالی که در حال انجام کاری که دوست دارند (مانند ورزش، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و غیره) آهنگ تولدت مبارک را برای او بخوانند.
 • یک کیک یا پای خانگی درست کنید و آن را به همراه یادداشتی که ضمیمه آن است که بهترین آرزوهای خود را برای این روز خاص آنها بیان می کند، به او بدهید.
 • یک گردش سرگرم‌کننده را برنامه‌ریزی کنید که شامل فعالیت‌هایی باشد که شخص متولد دوست دارد، مانند دیدن یک فیلم، گردش در شهر یا دیدن یک شهر جدید، بازدید از یک شهربازی و … .

تزیینات و لوازم مهمانی

هیچ جشن تولدی بدون تزئینات و لوازم مهمانی کامل نمی شود! با شخصی‌سازی فضای اجرای سورپرایز تولد خود با عکس‌های شخص متولد، پخش موزیک مناسب، بادکنک‌ها و دیگر وسایل جشن، در تزئینات خود خلاقیت به خرج دهید. البته کیک بسیار مهم است. آن را فراموش نکنید! مطمئن شوید که نوشیدنی های جذابی هم باشد تا همه را در طول جشن راضی نگه دارید.

وقت ندارید! ایده های سریع را می خواهید

مرور خاطرات و  یاداوری اتفاق های خوب گذشته که با همدیگر تجربه کردید، ایده خوبی برای تجربه احساس شیرینی باشد که قبلا هم تجربه کرده اید.

 • عکس هایی از تمام سال و همچنین یک یادداشت دست نویس در مورد اتفاقاتی که در آن زمان در زندگی شما رخ داد، آماده کنید.
 • از رویدادهای خاص یا سفرهایی که در طول سال گرفته شده اند یادگاری جمع آوری کنید. چیزهایی مانند بلیط، کارت پستال و سوغاتی هم می تواند باشد.
 • اهداف خود را برای سال آینده و همچنین امیدها و رویاهای خود را برای آینده در یادداشتی برای او بنویسید.
 • ترکیبی از اقلام شخصی و اقلامی را که نشان دهنده سرگرمی ها یا علایق او است را آماده کنید. این هدایا می تواند شامل مواردی مانند کتاب های مورد علاقه، فیلم ها، موسیقی، هنر و غیره باشد.
 • یک کولاژ عکس بچینید: یک هدیه صمیمانه و شخصی، یک کلاژ عکس همیشه شیرین است. تصاویری را انتخاب کنید که خاطرات خاصی را بین شما دو نفر ثبت کند یا به سراغ لحظات خنده‌داری بروید که باعث خنده آنها شود.
 • یک کارت هدیه با با کلی ناز و کرشمه بدهید: کارت هدیه خود را با پنهان کردن آن در یک هدیه دیگر (مانند یک کتاب) یا تبدیل آن به چیزی خاص (مانند جرثقیل اوریگامی) منحصر به فردتر کنید.


8 دیدگاه دربارهٔ «مدرن ترین روش سوپرایز سالروز تولدت مبارک»

 1. آره راست میگی هایپرسوپرایز. من دوست دخترم خیلی شکموئه می خوام براش یه چمدون پاستیل و شکلات و پفک و چیپس بگیرم. خیلی باحاله

  1. سلام کتی عزیز
   برای هر سوپرایز متاسفانه نمی شه قیمت ثابتی داد، چون هر سوپرایز بسته به خدماتی که شما درخواست کنید تغییر می کنه. به عنوان مثال در همین سورپرایز اگه مایل باشید تا از فیلمبرداری حرفه ای استفاده بشه هزینه حدود 3.5 تومن افزایش پیدا می کنه. به همین خاطر بهتره تا اول با همدیگه درمورد علایق و سلایق شما و کسی که مایل هستید سوپرایز کنید صحبت کنیم و بعد از جمع بندی، قیمت نهایی رو بهتون اعلام کنیم.

 2. سالروز تولدت مبارک سالروز تولدت مبارک سالروز تولدت مبارک سالروز تولدت مبارک سالروز تولدت مبارک سالروز تولدت مبارک سالروز تولدت مبارک سالروز تولدت مبارک سالروز تولدت مبارک سالروز تولدت مبارک سالروز تولدت مبارک سالروز تولدت مبارک بسه یا بازم بگم؟! بوس بوس بوس بوس بوس بوس بوس بوس بوس

 3. سوپرایز برای سالروز تولدت مبارک توی سینما خیلی خفنه حاجی

 4. برزویی

  سینما بری واسه فیلم دیدم بعد فیلم خانومتو ببینی که بهت میگه سالروز تولدت مبارک باحاله خداییش آدم خیلی جا میخوره

 5. یوسفی مهر

  سوپرایز سینما خیلی خفنه اینی که من تو ویدئو دیدم خیلی ایده باحالی بود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا