کادو غافلگیری تولد دوست مجازی با یک سوپرایز تلفنی

تولدت مبارک دوست عزیزم! این یک پیام تبریک تولد دوست است که چون برای شما خیلی ارزشمند است باید با یک غافلگیری مجازی هم همراه باشد. چون شما از او دور هستید و یا این که شاید او یک دوست مجازی باشد که باید بفهمد چقدر برای شما مهم است. در این شرایط ایده تبریک تولد مجازی می تواند بهترین انتخاب شما چه برای یک دوست یا هرکس دیگری باشد.

در هر شرایطی که باشید چه دوست مجازی داشته باشید چه از او دور باشید، یک غافلگیری مجازی همان هدیه به دوست عزیز شماست که قطعا یک هدیه خاص برای دوست خوبی مثل اوست.

قدرت دوستی را نمی توان دست کم گرفت. دوستی‌ها در طول زندگی‌مان آرامش، حمایت، خنده و شادی را برای ما فراهم می‌کنند. به همین دلیل است که هرگز نباید آن را ساده بگیریم یا فراموش کنیم که چقدر برایمان مهم است! پس لازم است تا با یک غافلگیری خیلی ویژه نیز پایه های دوستی را محکم تر کرد.

غافلگیری مجازی با سوپرایز تلفنی برای تولد دوست دوست‌داشتنی

سورپرایز کردن بهترین دوستت یک عمل عاشقانه است و گفتن پیام تبریک تولدت مبارک دوست عزیزم ساده به نظر می رسد. غافلگیری مجازی، راهی است برای نشان دادن اینکه به او به طور ویژه ای اهمیت می دهید، به او فکر می کنید و می خواهید روز تولدش را خاص کنید. اما شگفت زده کردن از راه دور در روز تولد دوست کار سختی نیست!

سورپرایزها قدرتمند هستند، زیرا آنها از ناکجاآباد یا به بیانی بهتر از یک ایده خام شکل می گیرند و هر روز هم اتفاق نمی افتند. به همین دلیل وقتی هدیه به دوست با یک غافلگیری همراه می شود، خاص و به یادماندنی می شود! البته اگر غافلگیری از طرف کسی باشد که برایش اهمیت داریم مانند یک دوست مجازی، در این صورت حتی بیشتر از حد معمول احساس دوست داشتن و حمایت می کنیم.

ویدئو زیر نمونه بارز از یک احساس عمیق از رابطه دوستی دو نفر است. دختری که برایش دوستی با کسی از اهمیت بالایی برخوردار بوده است، تصمیم به انجام یک غافلگیری مجازی از طریق سورپرایز تلفنی می گیرد تا هدیه خاصی به دوستش را پیشکش کند.

زمانی که آنها در یک مکالمه تلفنی آنلاین از نوع تصویری هستند، ناگهان فردی وارد ویدئوکال آنها می شود. او از قبل با آن دختر هماهنگ کرده است تا دوست او را به شکل مجازی غافلگیر کند. این فرد ابتدا پیام تبریک تولد به دوست را به او می دهد و سپس با یک گیتار و صدای زیبایش این تبریک تولد را به شکل ویژه ای به او می گوید تا احساسات این دوست دوست‌داشتنی را هرچه بیشتر برانگیزد.

هایپرسوپرایز کسی است که در انجام این غافلگیری مجازی می تواند به شما هم کمک کند. هایپرسوپرایز به عنوان یک تیم سوپرایز در این امر تخصص دارد و می تواند این سناریو و ایده جذاب را برای شما نیز اجرا کند. البته لزومی ندارد که این هدیه سوپرایز حتما برای هدیه به دوست انجام شود. شاید شما از خانواده تان مانند مادر یا همسرتان دور باشید و بخواهید از این طریق او را خوشحال کنید. رابطه شما هرچه که باشد، هایپرسوپرایز برگ برنده شما خواهد بود برای تقویت رابطه تان. کافی است با شماره انتهای صفحه تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ یا تلگرام به پشتیبانی پیام بدهید و از آنها در مورد هرچه که برایتان سوال است مانند قیمت سناریوی غافلگیری مجازی بپرسید.

با تمام این اوصاف اگر مایل هستید تا خودتان آستین را بالا بزنید و یک سورپرایز خیلی خوب برای دوست مجازی و یا کسی که از شما دور است، ترتیب بدهید، نکته های ارزنده ای داریم که می تواند به شما در این مسیر کمک کند.

برنامه ریزی سورپرایز برای گفتن تولدت مبارک دوست من

 • علایق دوست را در نظر بگیرید. اگر می‌دانید که دوستتان موسیقی را دوست دارد، برای او بلیط کنسرت یا جشنواره‌ای تهیه کنید که از آن لذت می‌برد و به او در آنجا بگویید تولد مبارک دوست عزیزم.
 • ایده های خلاقانه را طوفان فکر کنید. اگر مطمئن نیستید که چه چیزی به عنوان هدیه برای تولد دوست شما مناسب است، سعی کنید خارج از معمول فکر کنید! شاید آنها بتوانند از چند مبلمان جدید برای آپارتمان یا دفتر خانه خود استفاده کنند؟ یا شاید آنها چیز شخصی تری مانند یک اثر هنری یا یادگاری خاص از دوران کودکی خود را دوست داشته باشند که فقط شما درباره آن می دانید.
 • قبل از برنامه ریزی برای هر چیز دیگری، بودجه ای برای تولد دوست تعیین کنید تا زمانی که زمان خرید چیزی (یا ساختن چیزی) فرا می رسد، از نظر هزینه هیچ چیز غافلگیرکننده ای برایتان رخ ندهد!

انتخاب هدیه خاص برای دوست

وقتی نوبت به انتخاب هدیه برای دوست می رسد، مهم ترین چیز این است که چیزی را برای تولد دوست انتخاب کنید که معنادار باشد. یک سفر مجازی می تواند برای هر دو طرف گران و وقت گیر باشد، بنابراین سعی کنید چیزی خیلی زیاد یا سخت را انتخاب نکنید.

یک قانون سرانگشتی خوب این است: اگر دوست شما در شهر یا استان دیگری زندگی می کند و شما از سلیقه آنها مطمئن نیستید، از چیزهای ساده ای مانند تحویل غذا یا گل استفاده کنید (فقط مطمئن شوید که آنها حساسیت ندارند). برای این کار نیز می توانید از هایپرسوپرایز کمک بگیرید.

گزینه های تحویل هدیه به دوست

وقتی می خواهید بهترین دوست خود را در روز تولد دوست غافلگیر کنید، هدیه را پست کنید. می توانید یک کارت فیزیکی خریداری کنید و آن را از طریق پست ارسال کنید یا می توانید یک کارت هدیه دیجیتال از طریق ایمیل ارسال کنید. همه این ها بسیار اقتصادی اند.

ارسال نامه بسیار محبوب است زیرا برای هر دو طرف آسان و راحت است. فرستنده نگران گم شدن بسته خود در حین حمل نیست، در حالی که گیرنده فورا هدیه خود را دریافت می کند! اما اگر زمان کافی برای ارسال از طریق پست ندارید و می خواهید به شکلی خاص و جذاب هدیه خود را به دست دوست عزیزتان برسانید، هایپرسوپرایز نیز در این مسیر در روز تولد دوست عزیزتان به شما کمک خواهد کرد.

ایده های سورپرایز آنلاین

1-  یک بسته مراقبتی با این پیام ارسال کنید: تولدت مبارک دوست عزیزم

2- یک شب بازی مجازی ترتیب دهید

3- یک باشگاه کتاب مجازی راه اندازی کنید

4- یک فرد ناشناس به تماس تصویری شما ملحق شده و یک موسیقی بنوازد (مانند ویدئو)

به یاد ماندنی کردن سوپرایز تولد دوست

 • یک یادداشت از صمیم قلب برای گفتن تولدت مبارک دوست عزیزم بنویسید
 • یک ویدیو برای گفتن تولدت مبارک بهترین دوست عزیزم بسازید
 • یک کولاژ عکس در روز تولد دوست بسازید.

برگزاری یک مهمانی مجازی در روز تولد دوست

 • دوستان را دعوت کنید. اگر در حال برنامه ریزی یک مهمانی مجازی هستید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که دوستان خود را برای گفتن تولدت مبارک دوست نازنینم دعوت کنید. می‌توانید از ایمیل یا تلگرام برای ارسال دعوت‌نامه استفاده کنید و زمان برگزاری رویداد را به آنها اطلاع دهید.
 • یک تم برای مهمانی انتخاب کنید (یا اجازه دهید هرکس موضوع خود را انتخاب کند). تم ها عالی هستند زیرا به همه، چیز مشترکی برای صحبت کردن می دهند و به برانگیزش احساس برای رویداد شما کمک می کنند. می توانید هر چیزی را از ابرقهرمانان و شرورها گرفته تا حیوانات یا تم های طبیعت انتخاب کنید!
 • بر اساس علایق و سرگرمی های هر مهمان برایش برنامه ریزی کنید. بهتر است به تعدادی یخ شکن هم فکر کنید! به این ترتیب همه به جای اینکه فقط بنشینند و منتظر اتفاقات سرگرم کننده بعدی باشند، با اتفاقاتی که در حال وقوع است درگیر می شوند!

ارسال سبد هدیه یا گل

 • ارسال هدیه به ایران و یا تهران نیز یکی از سرویس های هایپرسوپرایز است که می توانید شرایط آن را در بخش سرویس “دوست من” مطالعه کنید.
 • برای گفتن تولدت مبارک دوست من یک سرویس تحویل انتخاب کنید.
 • اگر مطمئن نیستید که چه چیزی را دریافت کنید، سعی کنید از دوستان خود برای پیشنهادات بپرسید یا از طریق پروفایل رسانه های اجتماعی آنها سرنخ هایی در مورد علایق و سرگرمی های آنها پیدا کنید.
 • هدیه به دوست را شخصی سازی کنید! می‌توانید یادداشتی به سبد اضافه کنید، یا حتی چیزی اضافه کنید که آنها را به یاد شما می‌اندازد، مانند یکی از خوراکی‌های مورد علاقه‌تان یا یک عکس خنده‌دار از دوران کودکی‌تان.
 • فهرستی از سرنخ ها ایجاد کنید. به چیزهایی فکر کنید که دوستتان برای آنها لذت بخش و جالب است، مانند بازدید از یک موزه محلی یا قدم زدن در خیابان و پارک. همچنین می‌توانید برخی از تجربه های شخصی را برای خاص‌تر کردن فعالیت برای آنها بگنجانید، مانند یافتن میان‌وعده مورد علاقه‌شان در خواربارفروشی یا گرفتن عکس در کافی‌شاپ مورد علاقه‌شان.

پس برای تولد آنلاین چه کنیم

وقتی از طرف افرادی که دوستشان داریم غافلگیر می‌شویم، مغزمان دوپامین (هورمون “احساس خوب”) ترشح می‌کند که باعث می‌شود پس از مدتی غمگین یا افسردگی دوباره احساس شادی و هیجان در زندگی کنیم. این همچنین به ما کمک می کند تا برای رسیدن به اهدافمان انگیزه بیشتری پیدا کنیم، زیرا اکنون می دانیم که همیشه کسی وجود دارد که از ما حمایت می کند مهم نیست در طول مسیر موفقیت ما چه اتفاقی می افتد.

ممکن است تعجب کنید که چرا روز تولد دوست یک اتفاق بزرگ محسوب می شود. رابطه ها همیشه پایدار نمی ماند و گاهی جدایی اتفاق می افتد. اینطور نیست که همیشه و همه وقت بتوانید دوست خود را در زندگی واقعی ببینید و او را در آغوش بگیرید یا هر چیز دیگری. اما اگر به شما بگویم که راه‌هایی برای غافلگیری مجازی بهترین دوستتان وجود دارد، چه؟

غافلگیر کردن شخصی از راه دور شادی ها و مزایای منحصر به فرد خود را دارد. اما بیایید با اصول اولیه شروع کنیم: غافلگیری شخصی برای هر دو طرف خوب است، زیرا باعث می شود آنها احساس خاص بودن و دوست داشتنی کنند. این نشان می‌دهد که شما به اندازه کافی به آنها اهمیت می‌دهید که برای بهتر کردن روز تولد دوست عزیزتان تلاش کنید و این احساس ارزشمندی به او می دهد! کافی است فقط هایپرسوپرایز تماس بگیرید تا به شما برای سوپرایز روز تولد دوست و دادن یک هدیه خاص به بهترین دوست شما، کمک کند.6 دیدگاه دربارهٔ «کادو غافلگیری تولد دوست مجازی با یک سوپرایز تلفنی»

 1. حنا مختار

  چه سوپرایزهای باحالی میشه از راه دور انجام داد اصلا بهش فکر نکرده بودم. هایپرسورپرایز ایده ات باحال بود اینو حتما واسه خواهرم تو روز تولدش انجام میدم. ایشاالله که خودت بتونی واسمون ماه دیگه انجام بدی. من امروز بهتون زنگ میزنم.

 2. درست میگی طوفان فکری همیشه واسه پیدا کردن ایده های جدید خیلی جواب میده واقعا من خودم همیشه از این روش بهترین راه حل ها رو پیدا کردم

 3. حیدریان

  بعد از ویدئو کال هم خوب یه سبدگل برسه دستش اینجوری شیکتره

 4. ایده سوپرایز تولد دوست خیلی خوبی بود احتمالا هزینه اش هم باید خیلی کم بشه دیگه چون اصلا لازم نیست رفت آمدی بشه فقط هم گروه موزیک هستش 🙂

 5. یادش بخیر ما این طوری برادرزاده مو تو دوران کرونا سوپرایز کردیم. چه دوران سختی بود خوب شد گذشت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا