ایده های پیام و متن خاص برای تبریک تولد

روز تولدت مبارک ای بهترین من! این جمله را باید به کسی گفت که بی نهایت دوستش دارید و از بودن در کنار او احساس خیلی خوبی داریم. اما برای گفتن این متن خاص برای تبریک تولد باید کمی خلاقانه تر عمل کنید و خوش ذوق باشیم. جمله ای را به عنوان تبریک تولد خاقانه انتخاب کنید که از خواندن آن احساس شعف کند. از طرفی دیگر، می توانید به او با یک غافلگیری تبریک تولد مدرن بگویید روز تولدت مبارک.

هر کاری که به عنوان متن خاص برای تبریک تولد می کنید، باید یک متن تبریک تولد زیبا و خاص باشد. زیرا قطعا او پیام های زیادی را در روز تولدش دریافت می کند و مهم است که پیام شما خاص تر و زیباتر باشد. طوری که در ذهن او بماند. اما چگونه تبریک تولد را خاص بگوییم؟ در اینجا می توانید زیباترین جملات، متن و اس ام اس های تبریک روز تولد را بخوانید و به دلخواه خود بهترین گزینه را برایش انتخاب کنید. همچنین در انتهای مطلب یک اتفاق خیلی خاص برای تولدت مبارک جذاب و منحصر به فرد هم به شما نشان خواهیم داد که از دیدن آن قطعا به وجد خواهید آمد.

جدیدترین پیام های متن خاص برای تبریک تولد

اگر مایل هستید فقط پیامی برای کسی که دوستش دارید ارسال کنید، به شما کمک می کنیم تا یک متن خاص برای تبریک تولد پیدا کنید.. در ادامه فهرستی از جدیدترین پیام های تبریک تولد خاص را برایتان جمع کرده ایم تا کار را برایتان ساده تر کنیم.

 1. و من برایت هدیه ای نخریده ام که آنچه خریدنی است بی شک ٬ لایق تو نیست. من در روز تولدت، خود متولد می شوم.. روز تولدت مبارک نازنین.
 2. در این روز پر از عشق تو با خنده شکفتی، با یه گریه ساده به دنیا بله گفتی، ببین تو آسمونا پر از نور و پرنده است، تو قلبا پر عشقه، روی لبا پر خنده است، روز تولدت مبارک بهترین.
 3. امروز سالروز تولد نازنین ترین و اهورایی ترین ارمغان زندگیمه، روز تولدت مبارک که عاشقانه دوستت دارم
 4. زمین در انتظار تولد یک برگ ، من در حال شمارش معکوس، صفر همیشه پایان نیست گاهی آغاز پرواز است. روز تولدت مبارک.
 5. پرنسس دیانای من چه خوب شد که به دنیا اومدی و چه خوبتر شد که همه دنیای من شدی…عشق من روز تولدت هزاران بار مبارک.
 6. الهی جاده زندگیت هموار، آسمان چشمانت صاف و دریای دلت همیشه آرام و زلال باشد، و هیچ وقت از دنیا خسته نشی. روز تولدت مبارک. روز میلاد تو باران آمد. روز میلاد تو بود که هوا بوی شبنم وشقایق می داد. روز میلادت مبارک.
 7. همیشه دوست دارم ساده و کوتاه بنویسم، و باز هم کوتاه می نویسم. عزیزم روز تولدت مبارک.
 8. روز تولد تو روز نگاه باران، بر شوره زار تشنه بر این دل بیابان، روز تولد تو گویی پر از خیال است، یاس و کبوتر و باد در حیرت تو خواب است. تولدت مبارک قلبم.
 9. جدیدترین تبریک تولد برای کسی که در قلبم همیشه به روز و تازه است. عزیزم تولدت مبارک.
 10. و تو در هیاهو چه شادمانه خاموش کردی آخرین شمع را و من در سکوت چه عاشقانه گفتم روز تولدت مبارک
 11. به شکرانه زادروزت و در کنار شمع پرنور وجودت، دست دعا بر آسمان برداشته، استمرار سبز حیاتت را مسئلت دارم. تولدت مبارک با آرزوی بهترین ها.
 12. باهفت آسمون پر از گل یاس و میخک، با صد تا دریا پر از عشق و اشتیاق و پولک، یه قلب عاشق با یه احساس بی قرار و کوچک، فقط می خواد بهت بگه روز تولدت مبارک.
 13. عاشقانه من! ای تماشایی ترین مخلوق در روی زمین ! آسمانی می شوم وقتی نگاهت می کنم! روز تولدت مبارک
 14. زیبا ترین تولدها، آن هایی است که در رویا برای کسی می گیریم، که عاشقانه دوستش داریم و بهترین دلیل برای زندگی کردن، روز تولدت مبارک.
 15. تو یک تولدی شدی به قلب زخمی ام ببین،  که با تو من ظهور شدم احیا شدم مثل نگین. عزیز مبارکت باشه روز تولدت، این قلب خسته منه بردار برو مال خودت. تولدت مبارک بهترینم.
 16. تو این روز طلایی تو اومدی به دنیا، وجود پاکت اومد تو جمع خلوت ما، تو تقویما نوشتیم تو این ماه و تو این روز، از آسمون فرستاد خدا یه ماه زیبا. روز تولدت مبارک زیبا و خاص من.
 17. تولد و مرگ را درمانی نیست. مهم این است که فاصله میان این دو را شاد زندگی کنیم. روز تولدت مبارک خاص ترین.
 18. شب میلاد تو ای دوست برای دل من، شب میلاد همه خوبی هاست. روز تولدت مبارک.
 19. تولدت مبارک با صد هزار تا بوسه. عشق منی عزیزم نذار دلم بپوسه. روز تولدت مبارک.
 20. در روز تولدت، تنها کمی برای چشم به هم زدنی دستت را به من بده تا دلت را در آغوش گیرم. روز تولدت مبارک.
 21. در این روز خاص، آرزو میکنم که لحظاتت پر از شادی، لبخند و آرامش باشه. امیدوارم سال جدید زندگیت، سالی باشه که رویاهایت به حقیقت تبدیل شوند و هر روزت یک داستان جدید و جذاب داشته باشه.
 22. این سال، مثل یک گلابی شیرین و خوشمزه، روزهات رو تلخی‌های گذشته نخوره و فقط خواهد پر از لحظات خوب و خاص. امیدوارم به هر هدفی که داری برسی و هر روزت پر از لحظات معنی‌دار و بی‌پایان باشه.
 23. سال جدید، سالی پر از موفقیت، سلامتی و عشق باشه. با دست‌های کوچکت، دنیای بزرگ را با انرژی مثبتت رنگ‌آمیزی کن و به هر کجا که می‌روی، نشان بده که تو یک ستاره درخشان و خاصی در این جهان هستی.
 24. از اینکه تو هستی و به اطرافیانت لبخند می‌زنی، دنیا داغ می‌شود. امیدوارم هر لحظه زندگیت پر از لحظات زیبا، خاص و خوبی باشه. بیا با هم برای تولدت توی این سفر زندگی جشن بگیریم و هر لحظه را با احساسات مثبت و شادی پر کنیم.
 25. تولدت مبارک، عزیز دل! امیدوارم این سال، سالی باشه که به همه آرزوهای دلت برسی و هر روز با انرژی، امید و شجاعت پیش بری. بخصوص برای تو، که در هر نقطه‌ای از دنیا نقشی خاص و زیبا داری.
 26. از طریق تمامی چالش‌ها و لحظات خاص، باور دارم که تو می‌توانی هر روزت را به یک ماجراجویی خاص تبدیل کنی. این سال برای تو پر از لحظاتی خواهد بود که همیشه به یاد می‌ماند.
 27. تولدت مبارک، دوست دل من! ازت می‌خواهم که در این سال، هرچه بیشتر لحظات زندگیت لذت ببری و هر روزت را با شکوه و شادی آغاز کنی. بهترین‌ها را برات آرزومندم! 🎉💐
 28. تولدت مبارک، عزیز! امیدوارم این سال، همه رویاهای دلت به حقیقت بپیوندند و زندگیت را به راهی موفقیت‌آمیز و پر از احساسات خوب هدایت کنند. هر روزت پر از لحظات خندان و مفرح باشه.
 29. در این روز ویژه، بخشی از دلت که تولدت را جشن می‌گیرد، به تو گرما می‌آورد. با این دل گرم، خواسته‌ام که در هر لحظه از زندگیت، شادی و امید را حس کنی و با لبخند به روزها بخندی.
 30. تولدت مبارک، دوست خوبم! امیدوارم این سال برایت پر از لحظات شگفت‌انگیز، دوستان خاص، و مسیرهای خاص تر باشد. بهترین آرزوها را برایت دارم و امیدوارم هر روز زندگیت باعث خنداندن دلت شود. 🌟🎂

ایده تبریک تولد خاص

برای گفتن روز تولدت مبارک در یک متن خاص برای تبریک تولد، مقدمه چینی لازم است. گاهی چند جمله قبل از آن می تواند بیاید و گاهی آن را با یک اتفاق غافلگیرکننده یا سورپرایز تولد ویژه می گوییم. وقت آن رسیده است تا ایده جذاب تبریک تولد خاص برای سوپرایز تولد را به شما نشان دهیم تا ببینید و لذت ببرید. در این سوپرایز یک غافلگیری خیلی خاص در یک مکان عمومی و در کنار دریاچه خلیج فارس تهران انجام شده است.

در این ویدئو مردی به جای متن خاص برای تبریک تولد، سورپرایزی را به هنرمندانه ترین حالت ممکن انجام داده است. در روز تولد همسر که بسیار ارزشمند است، یک سوپرایز غیرمنتظره در یک مکان عمومی ایده خیلی جذابی است.

تیم هایپرسورپرایز می تواند برای انجام این سورپرایز برای کسی که دوستش دارید کمک بزرگی باشد. اگر مایل بودید تا این کار را به یک تیم حرفه ای سورپرایز بسپرید، هایپرسورپرایز در کنار شما خواهد بود. فقط کافی است با شماره انتهای صفحه و از طریق واتساپ یا تلگرام به گروه سورپرایز تولد در تهران پیام ارسال کنید.منابع برگزیده: متن تبریک تولد کوتاه | متن سورپرایز تولد

10 دیدگاه دربارهٔ «ایده های پیام و متن خاص برای تبریک تولد»

 1. پرویز خان

  همسر من ماه دیگه تولدشه می خوان مثل همین ویدئو سوپرایزش کنم. فکر می کنم این تلویزیون شهری توی دریاچه چیتگر بود اگه اشتباه نکنم میشه این کار رو اونجا انجام داد؟

  1. سلام و عرض ادب
   بله این تلویزیون شهریه و می تونیم این کار رو در محل هایی که بهمون اجازه بدن براتون اجرا کنیم.

   1. توی خیابون اصلی که تلویزیون شهری شهرداری نصبه هم میشه انجام بدید؟

    1. سلام پدرام عزیز
     متاسفانه امکان این کار نیست. چون پروسه اداری زیادی باید توی شهرداری انجام بشه.

 2. هماهنگ

  ولی به نظرم سوپرایز سینما از این ایده خیلی بهتره پرایویسی آدم حفظ میشه

 3. نه … باریک الله … نههه …. باریک الله …. نهههههه …. باریک الله

 4. فکر می کنم سورپرایز ارزونی نباشه چیزی که توی فیلم بود. هزینه ساخت کلیپ، اجاره تلویزیون شهری و بساز جشن احتمالا رقم سورپرایز ویدئویی بالا باید باشه

 5. چه زوج دوست داشتنی هست … منم از طرف خودم به خانوم می گم که روز تولدت مبارک و ایشاالله که 120 ساله بشی و کنار هم خوشبخت بمونید

 6. این ویدئو نشون داد که هنوز مردهای ایرانی هستن که همسرشونو بعد از چند سال زندگی مث روز اول دوست دارن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا