ایده های خیلی خاص برای گفتن روز تولدت مبارک

روز تولدت مبارک ای بهترین من. این جمله را باید به کسی گفت که بی نهایت دوستش دارید و از بودن در کنار او احساس خیلی خوبی داریم. اما برای گفتن این جمله باید کمی خوش ذوق باشیم. جمله ای را انتخاب کنید برای ارسال پیام روز تولدت مبارک که از خواندن آن احساس شعف کند. از طرفی دیگر، می توانید به او با یک غافلگیری جذاب بگویید روز تولدت مبارک. هر کاری که می کنید، باید به شکل یک سوپرایز باشد. زیرا قطعا او پیام های زیادی را در روز تولدش دریافت می کند و مهم است که پیام شما خاص تر و زیباتر باشد. طوری که در ذهن او بماند. امروز برایتان یک سورپرایز تولد خیلی خاص آماده کرده ایم که از دیدن آن قطعا به وجد خواهید آمد. همچنین در انتهای مطلب نیز می توانید زیباترین جملات، متن و اس ام اس های تبریک روز تولد را بخوانید و به دلخواه خود بهترین گزینه را برایش انتخاب کنید.

سورپرایز ویژه روز تولد افراد خاص

برای گفتن روز تولدت مبارک، مقدمه چینی لازم است. گاهی چند جمله قبل از آن می تواند بیاید و گاهی آن را با یک اتفاق غافلگیرکننده یا سورپرایز ویژه می گوییم. وقت آن رسیده است تا ایده جذاب برای سورپرایز روز تولدت مبارک را به شما نشان دهیم تا ببینید و لذت ببرید. در این سوپرایز یک غافلگیری خیلی خاص توسط تیم توانمند سورپرایزممورایز را خواهید دید که در مکان عمومی و در کنار دریاچه خلیج فارس تهران انجام شده است.

در این ویدئو آقایی این کار را به هنرمندانه ترین روش غافلگیری انجام داده است. در روز تولد همسری که همه چیزش است، یک سوپرایز غیرمنتظره در یک مکان عمومی ایده خیلی جذابی است. تیم هایپرسورپرایز می تواند برای انجام این سورپرایز برای کسی که دوستش دارید کمک بزرگی باشد. اگر مایل بودید تا این کار را به یک تیم حرفه ای سورپرایز بسپرید، هایپرسورپرایز در کنار شما خواهد بود. فقط کافی است با شماره های انتهای صفحه تماس بگیرید.

جدیدترین پیام های تبریک روز تولدت مبارک

اگر مایل هستید فقط پیامی برای کسی که دوستش دارید ارسال کنید، به شما کمک می کنیم. در ادامه فهرستی از جدیدترین پیام های تبریک تولد را برایتان جمع کرده ایم تا کار را برایتان ساده تر کنیم.

 1. و من برایت هدیه ای نخریده ام که آنچه خریدنی است بی شک ٬ لایق تو نیست. من روز تولدت خود متولد می شوم.. روز تولدت مبارک نازنین.
 2. تو این روز پر از عشق تو با خنده شکفتی، با یه گریه‌ی ساده به دنیا بله گفتی، ببین تو اسمونا پر از نور و پرنده است، تو قلبا پر عشقه، رو لبا پر خنده است، روز تولدت مبارک بهترین.
 3. امروز سالروزه تولد نازنین ترین و اهورایی ترین ارمغان زندگیمه، روز تولدت مبارک که عاشقانه دوستت دارم
 4. زمین در انتظار تولد یک برگ ، من در حال شمارش معکوس، صفر همیشه پایان نیست گاهی آغاز پرواز است. روز تولدت مبارک.
 5. پرنسس دیانای من چه خوب شدکه به دنیا اومدی و چه خوبتر شد که همه دنیای من شدی…عشق مادر روز تولدت هزاران بار مبارک.
 6. الهی جاده زندگیت هموار، آسمان چشمانت صاف و دریای دلت همیشه آرام و زلال باشد، و هیچ وقت از دنیا خسته نباشی. روز تولدت مبارک. روز میلاد تو باران آمد. روز میلاد تو بود که هوا بوی شبنم وشقایق می داد. روز میلادت مبارک.
 7. همیشه دوست دارم ساده و کوتاه بنویسم، و باز هم کوتاه مینویسم. عزیزم روز تولدت مبارک.
 8. روز تولد تو روز نگاه باران، بر شوره زار تشنه بر این دل بیابان، روز تولد تو گویی پر از خیال است، یاس و کبوتر و باد در حیرت تو خواب است. تولدت مبارک قلبم.
 9. جدیدترین تبریک تولد برای کسی که در قلبم همیشه به روز و تازه است. عزیزم تولدت مبارک.
 10. و تو در هیاهو چه شادمانه خاموش کردی آخرین شمع را و من در سکوت چه عاشقانه گفتم روز تولدت مبارک
 11. به شکرانه زادروزت و در کنار شمع پرنور وجودت، دست دعا بر آسمان برداشته، استمرار سبز حیاتت را مسئلت دارم. تولدت مبارک با آرزوی بهترین ها.
 12. باهفت آسمون پرازگل یاس ومیخک، باصد تا دریا پرازعشق واشتیاق وپولک، یه قلب عاشق بایه احساس بی قرار و کوچک، فقط می خواد بهت بگه روز تولدت مبارک بهترین.
 13. تبریک تولد عاشقانه من. ای تماشایی ترین مخلوق در روی زمین ! آسمانی می شوم وقتی نگاهت می کنم! روز تولدت مبارک
 14. زیبا ترین تولد ها، آن هایی است که در رویا برای کسی می گیریم، که عاشقانه دوستش داریم و بهترین دلیل واسه زندگیم روز تولدت مبارک.
 15. تو یک تولدی شدی به قلب زخمی ام ببین،  که با تو من ظهور شدم احیا شدم مثل نگین. عزیز مبارکت باشه امروز روز تولدت، این قلب خسته منه بردار برو ما خودت. تولدت مبارک بهترینم.
 16. تو این روز طلایی تو اومدی به دنیا، وجود پاکت اومد تو جمع خلوت ما، تو تقویما نوشتیم تو این ماه و تو این روز، از آسمون فرستاد خدا یه ماه زیبا. روز تولدت مبارک
 17. تولد و مرگ را درمانی نیست. مهم این است که فاصله میان این دو را شاد زندگی کنیم. روز تولدت مبارک.
 18. شب میلاد تو ای دوست برای دل من، شب میلاد همه خوبی هاست. روز تولدت مبارک.
 19. تولدت مبارک با صد هزار تا بوسه. عشق منی عزیزم نذار دلم بپوسه. روز تولدت مبارک.
 20. در روز تولدت، تنها کمی برای چشم به هم زدنی دستت را به من بده تا دلت را در آغوش گیرم. روز تولدت مبارک.


7 دیدگاه دربارهٔ «ایده های خیلی خاص برای گفتن روز تولدت مبارک»

 1. پرویز خان

  همسر من ماه دیگه تولدشه می خوان مثل همین ویدئو سوپرایزش کنم. فکر می کنم این تلویزیون شهری توی دریاچه چیتگر بود اگه اشتباه نکنم میشه این کار رو اونجا انجام داد؟

  1. سلام و عرض ادب
   بله این تلویزیون شهریه و می تونیم این کار رو در محل هایی که بهمون اجازه بدن براتون اجرا کنیم.

 2. هماهنگ

  ولی به نظرم سوپرایز سینما از این ایده خیلی بهتره پرایویسی آدم حفظ میشه

 3. نه … باریک الله … نههه …. باریک الله …. نهههههه …. باریک الله

 4. فکر می کنم سورپرایز ارزونی نباشه چیزی که توی فیلم بود. هزینه ساخت کلیپ، اجاره تلویزیون شهری و بساز جشن احتمالا رقم سورپرایز ویدئویی بالا باید باشه

 5. چه زوج دوست داشتنی هست … منم از طرف خودم به خانوم می گم که روز تولدت مبارک و ایشاالله که 120 ساله بشی و کنار هم خوشبخت بمونید

 6. این ویدئو نشون داد که هنوز مردهای ایرانی هستن که همسرشونو بعد از چند سال زندگی مث روز اول دوست دارن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا