سوپرایز بارداری

20  ایده سوپرایز بارداری برای جمع 23 نفره  در سال 2023

به عنوان یک مادر باردار، هیچ چیز هیجان‌انگیزتر از به اشتراک گذاشتن خبر بارداری با یک ایده سوپرایز بارداری هیجان انگیز و اشتراک گذاری خبر رسیدن قریب‌الوقوع هدیه خدا با عزیزانتان نیست. چه راهی بهتر از برنامه ریزی یک ایده سورپرایز بارداری برای خانواده و دوستانتان برای انجام این کار؟ در این بخش، چند روش خلاقانه برای ایده خبر بارداری و سورپرایز حاملگی در یک مهمانی با دوستان و اعضای خانواده را به شما پیشنهاد می دهیم. همچنین ویدئوهایی نیز از این اتفاق بی نظیر که دیگران انجام داده اند را نیز می توانید در پایین همین بخش ببیند.

20 ایده برای سورپرایز بارداری

آیا به تازگی خبر سوپرایز مادر شدن خود را شنیده اید؟ آیا به زودی منتظر فرزندی هستید و به دنبال راه های سرگرم کننده و خلاقانه برای اعلام این خبر شیرین به دوستان و خانواده خود هستید؟ اطلاع رسانی های سورپرایز راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن شادی و هیجان حاملگی با عزیزانتان است. در اینجا ایده های خلاقانه ای را برای سورپرایز بارداری با هم بررسی خواهیم کرد.

1- یک بازی معمایی را برنامه ریزی کنید

یکی از راه های سرگرم کننده و خلاقانه درمورد سوپرایز بارداری خود برای دوستان و خانواده تان در مورد حاملگی، برنامه ریزی برای بازی معمایی است. شما می توانید سرنخ هایی ایجاد کنید که عزیزانتان را به مکان های مختلف هدایت می کند، جایی که آنها نکات و هدایایی مربوط به بارداری و جنین شما را پیدا می کنند. این روش یک راه عالی برای درگیر نگه داشتن همه و هیجان زده بودن در مورد سوپرایز بارداری شما است.

2- یک سوپرایز تعیین جنسیت نوزاد برگزار کنید

یکی دیگر از گرایش های محبوب در میان مادران باردار، مهمانی سورپرایز تعیین جنسیت است. می‌توانید یک رویداد سرگرم‌کننده برنامه‌ریزی کنید که در آن دوستان و اعضای خانواده‌تان می‌توانند جنسیت کودکتان را حدس بزنند و می‌توانید جنسیت را به روشی خلاقانه به عنوان سورپرایز بارداری، مانند مراسم برش کیک یا بادکنک، نشان دهید.

3- مراسم عکس سورپرایز بارداری

عکاسی راهی عالی برای ثبت هیجان دوران بارداری و به اشتراک گذاری آن با عزیزانتان است. می توانید یک عکاس حرفه ای استخدام کنید و با خانواده و دوستان خود یک عکاسی گروهی ترتیب دهید، جایی که می توانید بارداری خود را فاش کنید و عکس العمل های همه را ثبت کنید.

4- یک حمام نوزاد سورپرایز راه بیندازید

حمام کردن نوزاد روشی سنتی برای جشن گرفتن تولد نوزاد جدید است، اما می‌توانید با برگزاری یک حمام غافلگیرکننده نوزاد برای دوستان و خانواده خود، یک چرخش بی‌نظیر در آن ایجاد کنید. می توانید مراسم را مخفیانه برنامه ریزی کنید و همه را با خبر بارداری خود و جنین غافلگیر کنید.

5- برگزاری یک دورهمی خانوادگی

برای گردهمایی خانوادگی برنامه ریزی کنید و بستگان خود را با خبر بارداری خود شوکه کنید.

6- دعوت نامه جشن سورپرایز بارداری

دعوت نامه حمام نوزاد را برای دوستان و خانواده خود ارسال کنید، اما جنسیت کودک را تا روز رویداد فاش نکنید. برای سورپرایز بارداری شما بهترین کار است.

7- سبد هدیه سوپرایز بارداری

یک سبد هدیه با وسایل کودک درست کنید و خانواده خود را با این خبر شگفت زده کنید.

8- بازی شکار سرنخ ها

سرنخ هایی که منجر به اعلام سورپایز بارداری شما می شود، را طراحی کنید. به عنوان مثال لب خوانی. اما درمورد چیزی که در لب خوانی باید بگویید، خوب فکر کنید.

9- تی شرت های سفارشی

برای خانواده خود تی شرت های سفارشی بسازید که روی آن عبارت «ما منتظرت هستیم» نوشته شده باشد.

10- کلاژ عکس

یک کلاژ عکس از سفر بارداری خود طراحی کنید و آن را به دوستان و خانواده خود نشان دهید. برای سورپرایز بارداری شما بسیار شیرین است.

11- پرتره خانواده

یک جلسه عکسبرداری و تهیه پرتره خانوادگی را برنامه ریزی کنید و در طول عکاسی، اخبار سورپرایز بارداری خود را فاش کنید.

12- پیام سوپرایز حاملگی

با پیامی که حاملگی شما را آشکار می کند، به هر یک از اعضای خانواده یک نوزاد عروسکی هدیه دهید.

13- جعبه بادکنکی

جعبه ای را با بادکنک ها پر کنید و پیامی که حاملگی شما را هنگام باز شدن نشان می دهد، پر کنید.

14- کیک افشای راز

یک کیک با رنگ صورتی یا آبی بپزید و دوستان و خانواده خود را به یک مهمانی غافلگیرکننده دعوت کنید و در آن جنسیت کودک را مشخص کنید. این یک سورپرایز سنتی بارداری است.

15- بازی اسم بچه

یک بازی نام کودک را طراحی کنید که در آن هر یک از اعضای خانواده باید اسم کودک که شما دوست دارید را بر اساس سرنخ هایی که ارائه می دهید حدس بزند. این بازی می تواند مانند بازی 20 سوالی باشد. در انتها نیز می توانید اعلام کنید که این نام فرزند شما خواهد بود.

16- صفحه اصلی ویدیو

یک ویدیوی خانگی با شریک زندگی خود بسازید و آن را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید. می توانید یک پیج اینستاگرام راه اندازی کنید و آنجا آپلود کنید. سپس آن را با آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

17- کتاب کودک

یک کتاب کودک با تصاویر سونوگرافی و نقاط عطف بارداری ایجاد کنید و آن را به خانواده و دوستان خود ارائه دهید.

18- مزه غذای کودک

یک مهمانی مزه غذای کودک برگزار کنید و خانواده خود را همراهی کنید. در این مهمانی غذاهای فینگرفود و خوراکی های دلچسب کودکانه باید تهیه کنید.

19- جشن تعیین جنسیت

یک مهمانی تعیین جنسیت با تغییری خلاقانه برگزار کنید. استخدام یک نقاش برای ایجاد یک اثر هنری تعیین جنسیتی که برای مهمانان شما آشکار می شود را در نظر بگیرید. از طرف دیگر، می‌توانید یک مورد تعیین جنسیت را پنهان کنید (مثل پینیاتا یا چرخ سنجاق) و از مهمانانتان بخواهید قبل از فاش کردن سوپرایز بارداری، جنسیت را حدس بزنند. این اطلاعیه را برای دوستان و خانواده شما به یاد ماندنی تر و هیجان انگیزتر می کند.

20- حیوان خانگی

اگر حیوان خانگی دارید، می توانید از آنها برای اعلام سوپرایز بارداری خود استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید از حیوان خانگی خود در حالی که یک تی شرت پوشیده است یا تابلویی به او وصل است که روی آن نوشته شده است «من منتظر نی نی هستم» عکس بگیرید. این یک راه سرگرم کننده و خلاقانه برای مشارکت دادن دوست پشمالوی خود در سوپرایز عزیزانتان است.

کدام سوپرایز بارداری را انتخاب کنم؟

در پایان، راه‌های خلاقانه و منحصربه‌فردی برای اعلام سورپرایز بارداری وجود دارد. از پست‌های رسانه‌های اجتماعی گرفته تا ویدئوهایی که در این صفحه است، می‌توانید روشی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با شخصیت و سبک شما مطابقت دارد. چه بخواهید حیوانات خانگی خود را درگیر کنید یا یک مهمانی تعیین جنسیت بزرگ برگزار کنید، انتخاب های زیادی دارید. فقط به یاد داشته باشید که آن را برای خود و شریک زندگی خود شخصی و معنادار نگه دارید و از این دوران هیجان انگیز در زندگی خود لذت ببرید.

منابع برگزیده: سورپرایز عاشقانه | سورپرایز بارداری برای شوهر | ایده سورپرایز بارداری برای خانواده

How to say happy birthday my friend online?

3 روش عالی برای غافلگیری مجازی با یک سوپرایز تلفنی شگفت انگیز

تولدت مبارک دوست عزیزم! این یک پیام تبریک تولد دوست است که چون برای شما خیلی ارزشمند است باید با یک غافلگیری مجازی هم همراه باشد. چون شما از او دور هستید و یا این که شاید او یک دوست مجازی باشد که باید بفهمد چقدر برای شما مهم است. در این شرایط ایده تبریک

ارسال پیام
پیمایش به بالا