بهترین ایده های هدیه برای دانش آموزان پسر براساس رده بندی سنی

بهترین ایده های هدیه برای پسر را باید متناسب با سن او انتخاب کنید. درک مفاهیم و شناخت مسائلی که برایش خیلی زود است یا بالعکس قطعا هدیه خوبی نخواهد بود. بنابراین به عنوان پدر و مادر یا هر کس دیگری باید به این نکته توجه کنید که بهترین هدیه برای دانش آموزان پسر، بهترین کادو برای پسر نوجوان و یا بهترین هدیه برای پسر پیش دبستانی باید براساس نیازهای سنی او باشد تا هم جنبه های آموزشی و هم تفریحی خیلی خوبی در آن نهفته باشد.

امروز قصد داریم تا جامع ترین لیست هدیه برای پسران را به شما ارائه بدهیم تا براساس سن او کادو پسرانه خیلی خوبی برایش انتخاب کنید. البته یک ویدئوی جذاب هم برایتان داریم. در این ویدئو خواهید دید که صرفا خرید هدیه کافی نیست. بلکه نحوه هدیه دادن هم مهم است. زیرا آنچه که برای او خاطره انگیز می شود سورپرایز تولد و اتفاقی است که برای او تدارک دیده اید. بنابراین برای این که تمام جوانب کار را بسنجید، لازم است هم به هدیه و هم سوپرایز تولد متناسب سن او فکر کنید.

ایده های هدیه برای دانش آموزان پسر متناسب با سن او

به عنوان والدین، پدربزرگ یا مادربزرگ، یافتن هدیه مناسب برای پسر می تواند چالش برانگیز باشد. خواه برای تولد باشد یا مناسبت های خاص، می خواهید چیزی را پیدا کنید که هم سرگرم کننده و هم معنادار باشد. اما با وجود گزینه های بسیار زیاد، دشوار است که بدانید از کجا باید شروع کنید.

به همین دلیل لیستی از بهترین ایده های کادویی پسرانه در تمام سنین، را گردآوری کرده ایم که عبارتند از: کادو برای پسر زیر 3 سال، کادو برای پسر زیر 5 سال، کادو برای پسر پیش دبستانی، کادو برای پسر بچه ۷ ساله، هدیه برای پسر ۸ ساله، بهترین هدیه برای پسر بچه 9 ساله، هدیه برای پسر 10 ساله، هدیه برای پسر 12 ساله، هدیه تولد برای پسر 13 ساله، کادو تولد برای پسر ۱۳ ساله و کادو برای پسر نوجوان.

برای کودکان نوپا (زیر 3 سال)

 1. اسباب‌بازی‌های سواری: کودکان نوپا عاشق کاوش هستند و اسباب‌بازی‌های سواری راهی عالی برای تشویق حس ماجراجویی آن‌ها هستند. از سه چرخه گرفته تا دوچرخه های تعادلی و ماشین های هل دهنده، هدایای زیادی برای پسران وجود دارد.
 2. لگو یا بلوک های ساختمانی: لگو یا بلوک های ساختمانی یک اسباب بازی کلاسیک هستند که هرگز از مد نمی افتند. آنها برای توسعه مهارت های حرکتی ظریف، هماهنگی دست و چشم و خلاقیت عالی هستند.
 3. آلات موسیقی: کودکان نوپا عاشق سروصدا کردن هستند و آلات موسیقی راهی عالی برای هدایت انرژی آنهاست. از پیانوهای اسباب‌بازی گرفته تا زیلوفون و درام‌ها، کادو برای پسر زیاد است.
 4. بازی آشپزخانه: کودکان نوپا عاشق تقلید از بزرگسالان هستند و آشپزخانه بازی راهی عالی برای تشویق تخیل آنهاست. آنها می توانند مانند مامان و بابا طوفان به پا کنند!
 5. عروسک حیوانات: هر کودک نوپایی به یک دوست نوازش نیاز دارد تا در شب با او بغل شود. یک حیوان عروسکی نرم و شیک انتخاب کنید که به راحتی در آغوش گرفته شود.
 6. چادر بازی: کودکان خردسال عاشق قایم شدن هستند و چادر بازی راهی عالی برای تشویق تخیل آنهاست. چادری را انتخاب کنید که به راحتی قابل نصب و برداشتن باشد و از مواد بادوام ساخته شده باشد.
 7. اسباب بازی های موزیکال: کودکان نوپا عاشق سروصدا کردن هستند و اسباب بازی های موزیکال راه بسیار خوبی برای تشویق خلاقیت آنهاست. اسباب‌بازی‌ای انتخاب کنید که مناسب سن و نواختن آن آسان باشد، مانند گیتار اسباب‌بازی یا مجموعه‌ای از ماراکا.
 8. پازل: کودکان نوپا عاشق حل پازل هستند و پازل های مناسب سن راه بسیار خوبی برای تشویق مهارت های حل مسئله آنهاست. پازلی با قطعات بزرگ و قابل درک انتخاب کنید که دارای تصاویر روشن و رنگارنگ باشد.

برای کودکان پیش دبستانی (سنین 4 تا 5 سال)

 1. لوازم هنری: کودکان پیش دبستانی عاشق خلق کردن هستند و لوازم هنری راهی عالی برای تشویق خلاقیت آنهاست. از مداد رنگی گرفته تا نشانگر و رنگ آمیزی، کادوی پسرانه زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنند.
 2. مجموعه های ساختمانی: کودکان پیش دبستانی عاشق ساختن هستند، و ساخت مجموعه راه بسیار خوبی برای تشویق مهارت های حل مسئله آنهاست.
 3. اسباب بازی های فضای باز: کودکان پیش دبستانی عاشق بازی در بیرون از خانه هستند و اسباب بازی های بیرون از خانه راه بسیار خوبی برای تشویق فعالیت بدنی آنهاست. از روروک مخصوص بچه ها گرفته تا دوچرخه های تعادلی گرفته تا تفنگ های آبی، هدیه برای پسر زیاد است که می توانید از بین آنها انتخاب کنند.
 4. بازی های رومیزی: کودکان پیش دبستانی عاشق بازی کردن هستند و بازی های رومیزی راهی عالی برای تشویق مهارت های اجتماعی آنهاست. بازی ای را انتخاب کنید که برای سن آنها مناسب باشد و به راحتی قابل درک باشد.
 5. لباس‌های تم: کودکان پیش دبستانی دوست دارند از تخیل خود استفاده کنند و لباس‌های خاص با تم خاص راهی عالی است.
 6. نقش آفرینی: کودکان پیش دبستانی عاشق بازی تظاهر هستند، و نقش آفرینی راهی عالی برای تشویق تخیل آنهاست. مجموعه‌ای را انتخاب کنید که مناسب سن و علایق آنها باشد، مانند آشپزخانه بازی یا خانه عروسک.
 7. کیت های علمی: کودکان پیش دبستانی عاشق یادگیری هستند و بسته های علمی راهی عالی برای تشویق کنجکاوی آنهاست. بسته ای را انتخاب کنید که مناسب سن و استفاده آسان باشد، مانند کیتی که در مورد آهن ربا یا بدن انسان آموزش می دهد.
 8. ماشین های کنترل از راه دور: کودکان پیش دبستانی عاشق بازی با ماشین ها هستند و ماشین های کنترل از راه دور راه بسیار خوبی برای تشویق مهارت های حرکتی آن ها هستند. خودرویی را انتخاب کنید که کنترل آن آسان باشد و از مواد بادوام ساخته شده باشد.
 9. برای تشویق خلاقیت آنها از شنل‌های ابرقهرمانی گرفته تا لباس‌های پرنسس گرفته تا لباس‌های آتش نشان، هدیه برای پسر زیاد است که می‌توانند از بین آنها انتخاب کنند.

برای دانش آموزان دبستانی (سنین 6 تا 10 سال)

 1. کیت های علمی: دانش آموزان دبستانی عاشق کاوش و یادگیری هستند و کیت های علمی راهی عالی برای تشویق کنجکاوی آنهاست. از مجموعه های شیمی گرفته تا مجموعه های سنگی گرفته تا تلسکوپ ها، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد.
 2. تجهیزات ورزشی: دانش آموزان دبستانی دوست دارند فعال بمانند و تجهیزات ورزشی راهی عالی برای تشویق فعالیت بدنی آنهاست. از توپ بسکتبال گرفته تا توپ فوتبال و طناب زدن، هدیه برای پسر زیاد است که می توانند از بین آنها انتخاب کنید.
 3. کتاب: دانش‌آموزان ابتدایی عاشق خواندن هستند و کتاب‌ها راهی عالی برای تشویق مهارت‌های سواد خواندن آنهاست. کتابی را انتخاب کنید که مناسب سن و علایق آنها باشد.
 4. مجموعه های هنری: دانش آموزان دبستانی عاشق خلق کردن هستند و مجموعه های هنری راهی عالی برای تشویق خلاقیت آنهاست. از مجموعه های طراحی گرفته تا ست های نقاشی گرفته تا مجموعه های مجسمه سازی، هدیه برای پسر زیاد است .
 5. بازی‌های رومیزی: دانش‌آموزان دبستانی عاشق بازی‌های رومیزی اند و راهی عالی برای تشویق مهارت‌های اجتماعی آن‌ها هستند. یک بازی مناسب برای سن و چالش برانگیز انتخاب کنید.
 6. بازی‌های ویدیویی: دانش‌آموزان دبستانی عاشق بازی‌های ویدیویی هستند و بازی‌های متناسب با سنشان راهی عالی برای تشویق مهارت‌های حل مسئله و هماهنگی دست و چشم آنهاست. بازی‌ای را انتخاب کنید که دارای رتبه E برای همه باشد و با علایق آنها مطابقت داشته باشد.
 7. کتاب های علمی تخیلی: دانش آموزان دبستانی عاشق خواندن هستند و کتاب های علمی تخیلی راهی عالی برای تشویق تخیل آنهاست. کتابی را انتخاب کنید که مناسب سن و علایق آنها باشد، مانند کتابی درباره سفر به فضا یا سفر در زمان.
 8. کیت های مدل: دانش آموزان دبستانی عاشق ساختن هستند و کیت های مدل راه بسیار خوبی برای تشویق خلاقیت و مهارت های حل مسئله آنهاست. کیتی را انتخاب کنید که مناسب سن و علایق آنها باشد، مانند هواپیمای مدل یا ماشین مدل.

برای نوجوانان کوچکتر (سنین 11-13)

 1. فناوری: نوجوان های کوچک یا توئین ها عاشق فناوری هستند و ابزارها راه بسیار خوبی برای تشویق علاقه آنها هستند. از تبلت گرفته تا تلفن هوشمند گرفته تا ساعت هوشمند، هدیه برای پسر زیاد است.
 2. وسایل ورزشی: توئین ها دوست دارند فعال بمانند و وسایل ورزشی راهی عالی برای تشویق فعالیت بدنی آنهاست. از اسکیت بورد گرفته تا دوچرخه و رولربلید، هدایای زیادی برای پسران وجود دارد.
 3. کتاب‌ها: توئین‌ها عاشق خواندن هستند و کتاب‌ها راهی عالی برای تشویق مهارت‌های سواد خواندن آنهاست. کتابی را انتخاب کنید که مناسب سن و علایق آنها باشد.
 4. لوازم هنری: توئین ها عاشق خلق کردن هستند و لوازم هنری راهی عالی برای تشویق خلاقیت آنهاست. از تبلت های طراحی گرفته تا مجموعه های نقاشی و نرم افزارهای طراحی گرافیکی، هدیه برای پسر زیاد است که می توانند از بین آنها انتخاب کنند.
 5. بازی های رومیزی: توئین ها عاشق بازی کردن هستند و بازی های رومیزی راهی عالی برای تشویق مهارت های اجتماعی آنهاست. یک بازی مناسب برای سن و چالش برانگیز انتخاب کنید.

برای نوجوانان بزرگتر (سنین 14-18)

 1. فناوری: نوجوانان عاشق فناوری هستند و ابزارها راهی عالی برای تشویق علاقه آنها هستند. از لپ‌تاپ گرفته تا گوشی‌های هوشمند و کنسول‌های بازی، هدیه برای پسر زیاد است.
 2. وسایل ورزشی: نوجوانان دوست دارند فعال بمانند و وسایل ورزشی هم همینطور است
 3. یک راه عالی برای تشویق فعالیت بدنی آنها از ردیاب های تناسب اندام گرفته تا لباس های ورزشی با کیفیت بالا و تجهیزات ورزشی برای فعالیت های مورد علاقه آنها، هدیه برای پسر زیاد است که می توانند از بین آنها انتخاب کنند.
 4. کتاب: نوجوانان عاشق خواندن هستند و کتاب ها راه بسیار خوبی برای تشویق مهارت های سواد آموزی آنها هستند. کتابی را انتخاب کنید که برای سن مناسب باشد و با علایق آنها مطابقت داشته باشد، چه یک رمان کلاسیک باشد و چه جدیدترین کتاب پرفروش.
 5. لوازم هنری: نوجوانان عاشق خلق کردن هستند و لوازم هنری راهی عالی برای تشویق خلاقیت آنهاست. از رنگ‌ها و قلم‌های باکیفیت گرفته تا نرم‌افزارهای طراحی گرافیک و تجهیزات عکاسی، هدیه برای پسر زیاد است که می‌توانند از بین آنها انتخاب کنند.
 6. بازی های رومیزی: نوجوانان عاشق بازی هستند و بازی های رومیزی راهی عالی برای تشویق مهارت های اجتماعی آنهاست. یک بازی چالش برانگیز و جذاب را انتخاب کنید، خواه یک بازی استراتژیک کلاسیک باشد یا یک بازی مهمانی مدرن.

لیست هدیه برای دانش آموزان پسر را در 5 دسته دیدید. ایده‌های هدیه‌ای عالی برای انتخاب در این لیست وجود دارد. هنگام انتخاب هدیه، علایق، سرگرمی ها و شخصیت آنها را نیز در نظر بگیرید و از فکر کردن خارج از چارچوب نترسید. با کمی خلاقیت و تفکر، مطمئناً هدیه ای عالی پیدا خواهید کرد که لبخند را به لب و شادی را به قلب آنها بیاورد.

سوپرایز هدیه برای پسر

احتمالاً می خواهید برای یک جشن تولد خاص برای یک پسر خاص برنامه ریزی کنید و به طور خاص به او بگویید تولدت مبارک پسرم. ایده های زیادی برای هدیه برای دانش آموزان پسر متناسب با رده بندی سنی وجود دارد. اما چگونه می توان هدیه او را در یک سورپرایز خاص به او اهدا کرد. در ویدئوی زیر یک سوپرایز ویژه برای تولد پسر بچه ای را خواهید دید که پدر و مادرش برای او انجام داده اند.

همان گونه که در ویدئو دیدید، سوپرایز پسر در زمین فوتبال و در کلاس آموزشی انجام شد. این سوپرایز زمانی که او انتظارش را اصلا نداشت و در کنار هم سن و سالان خودش بود، انجام شده است. فضایی شاد و مفرح با یک غافلگیری بزرگ انتخاب خیلی خوبی برای سوپرایز کودک است. اگر شما هم دنبال ایده های خوبی برای سوپرایز هدیه برای دانش آموزان پسر هستید، می توانید جهت مشاوره، استعلام قیمت و رزرو وقت سوپرایز با تیم هایپرسورپرایز از طریق شماره انتهای صفحه تماس و از طریق ارسال پیام در واتساپ یا تلگرام اقدام کنید.منابع برگزیده: ایده سورپرایز تولد دوست پسر در کافه و ماشین | ایده سورپرایز تولد رفیق و دوست صمیمی11 دیدگاه دربارهٔ «بهترین ایده های هدیه برای دانش آموزان پسر براساس رده بندی سنی»

 1. الناز صورتی

  سلام هایپرسوپرایز پسر من ۷ سالشه ایده هدیه من پیانو هست برای تولدش ولی می‌خوام لای سوپرایز پیانو بهش بدم. مثلاً پیانو رو بذاریم توی رستوران یه موزیسین خیلی حرفه ای بزنه اون هم بشنوه و وابسته گوش کنه ولی آهنگی که میزنه خیلی باید زیبا باشه تا پیر ۷ ساله من خوشش بیاد و به پیانو علاقه مند بشه. بعدش منم بگم این پیانو مال توئه

  1. سلام اکرم عزیز
   بله حتما فقط قبلش لازمه تا با هم صحبت کنیم و از شرایط مدرسه پسرتون مطلع بشیم تا بتونیم سناریوی درستی بچینیم براتون.

 2. عالی … هدیه برای پسر یا دختر یا کلن برای هرکسی باید با یه سورپرایز همراه باشه

 3. واقعا چقدر خوبه زندگی همینه همین شادی های کوچولو که واسه هم میسازیم

 4. خداوکیلی من رو هم این جوری سورپرایز می کردن به رقص می اومدم

 5. برای بچه های کوچیک باید هدیه خرید که به تقویت خلاقیتش کمک کنه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا