جملات تبریک احساسی برای پیام سالگرد عقد

زیباترین جملاتی که می توان در این روز خاص به عنوان پیام تبریک سالگرد عقد ارسال کرد را می توانید در اینجا بخوانید و به انتخاب خود یکی را برای همسرتان ارسال کنید. البته یک لیست از ایده های پیام تبریک ماهگرد عقد هم برایتان آماده کرده ایم تا اگر در روزهای آغازین ازدواج خود هستید، بتوانید این روز خاص را به همسر دلبندتان به زیباترین شکل ممکن تبریک بگویید.

20 پیام سالگرد عقد خاص

 1. تو هدیه ای از آسمان ها هستی، لبخندت قلبم را گرم می کند، و حضورت زندگی ام را کامل، دوستت دارم تا همیشه،سالروز عقدمون مبارک عشقم!
 2. مدت ها پیش تمام آرزوی من بودی، و امروز اجابت تمام دعاهایم، دوستت دارم آرزوی برآورده شده ام، ماهگرد عقدمون مبارک!
 3. نمی دانم چقدر عمر خواهم کرد، اما می دانم هر ثانیه ارزش یک عمر را دارد، اگر با تو به سر شود، سالگرد عقدمان مبارک!
 4. دوستت دارم و این آغاز و پایان هر چیزی است، ماهگرد عقدمون مبارک عزیزم!
 5. همسر تو بودن، زیباترین رخداد زندگی ام است، و تو زیباترین رویایی که در بیداری محقق شده ای، دو سالگرد عقدمون مبارک خانومم!
 6. عاشق تو شدن لحظه ای بود که من دلیل زنده بودنم را کشف کردم، سالروز عقدمون مبارک!
 7. اگه می تونستم بهترین هدیه زندگی رو بهت تقدیم کنم، این قدرت رو به تو می دادم که بتونی خودت را از نگاه دیگران ببینی، و این بهترین هدیه دنیاست! سالروز یکی شدنمون مبارک عزیزم!
 8. ازدواج با تو بهترین چیزی بوده که توی زندگیم اتفاق افتاده است، سالگرد ازدواجمون مبارک عزیزم
 9. شیرین من! چه چیزی بهتر از نگاه کردن به چشمانت و انعکاس روح تو و عشق بی حد و مرز من در آن است؟ تو من را خوشبخت ترین مرد زمین کرده ای. دوستت دارم، سالروز عقدمون مبارک!
 10. امروز یادآور بهترین تصمیم زندگیمه، خواستگاری و ازدواج با زیباترین زن دنیا، سالگرد ازدواجمون مبارک فرشته من
 11. من در برابر به همه مشکلات زندگی نابینا شده ام، چون تو چشمانم را به زیبایی های زندگی باز کرده ای، سالگرد عقدمون مبارک!
 12. عاشق همه دنیا را در چشم معشوق می‌بیند و به هر جای دنیا که می‌نگرد معشوق را می‌بیند و اینگونه است که خداوند دو چشم را برای دو چشم آفریده است پیوندتان مبارک.
 13. امروز روزیه که دو تا قلب با هم یکی شدن، به خاطر همه عشقی که برای زندگیم به ارمغان آوردی ازت ممنونم. سالگرد عقدمون مبارک عشقم!
 14. عزیز تر از جانم، من در چشم تو کتاب زندگی را میخوانم، و هر بار که مژه های تو به هم می خورد، یک صحفه از این زندگی را برای من ورق میزند، سال روز یکی شدنمان مبارک
 15. تو شیرین ترین رویا سپید من بودی که تبدیل به واقعیت شدی، همینقدر لطیف‌.. همینقدر شیرین…
 16. جاده ای که به عشق می رسد آن قدر باریک است که دو نفر هرگز نمی توانند با هم روی آن راه بروند، بلکه باید دو روح در یک بدن شوند تا به نهایت عشق برسند
 17. چه خوشبختم که با تو قدم در مسیر زندگی گذاشتم، و این جاده پر پیچ و خم را دوشادوش تو طی می کنم مهربانم، حضورت دلگرمم می کند و تمام خستگی هایم را از یادم می برد، سالگرد عقدمون مبارک همسرم
 18. شده آن لحظه که باید انتخابت بکنم، محرمانه نظری به عشق نابت بکنم، بردن اسم تو با واژه‌ی بانو کافی است، “همسرم” باید از این لحظه خطابت بکنم.
 19. خوشبختی واقعی در دنیا فقط با یک چیز میسر می شود، دوست داشتن و دوست داشته شدن، خوشبختــی شما آرزوی قلبـــی ما است، سالگرد پیوندتان مبارک
 20. امروز را زندگی کن، بخاطر تمام آنهایی که در کنارت هستند … امروز آتشفشانی باش از محبت و مهربانی، و دریایی باش از عشق و امید برای عزیزانت، سالگرد عقدتان مبارک

20 پیام تبریک ماهگرد عقد

 1. ای عشق جان! یک ماه از روزی که با تو پیمان بستم، می‌گذرد و هر روز در کنار تو برایم زیباتر از دیروز است. ماهگردمان مبارک!
 2. تو همدم و غمخوار من، همراه همیشگی در شادی‌ها و غم‌ها، و ناجی روزهای سخت من هستی. ممنونم که در کنارم هستی. ماهگردمان مبارک!
 3. نگاه تو نغمه‌ای دلنشین است که در گوش جانم طنین‌انداز می‌شود و هر لحظه مرا بیشتر شیفته تو می‌کند. ماهگردمان مبارک!
 4. باور کردنی نیست که فقط یک ماه از آغاز زندگی مشترکمان می‌گذرد. انگار سال‌هاست که در کنار هم هستیم و این عشق بی‌نظیر را تجربه می‌کنیم. ماهگردمان مبارک!
 5. تو تمام آن چیزی هستی که من همیشه آرزو داشتم. با تو به معنای واقعی کلمه طعم خوشبختی را چشیده‌ام. ماهگردمان مبارک!
 6. هر روز با تو بودن، حسی وصف‌ناپذیر دارد. تو آرامش جانم، عشق ابدیم و بهترین اتفاق زندگی من هستی. ماهگردمان مبارک!
 7. ازدواج با تو، بهترین تصمیم زندگی من بود. تو به من معنای واقعی عشق و زندگی را آموختی. ماهگردمان مبارک!
 8. دستم را در دستانت می‌گیرم و با تمام وجود حس می‌کنم که در کنار تو به امن‌ترین نقطه هستی دنیا رسیده‌ام. ماهگرد عقدمون مبارک!
 9. تو خورشید زندگی من هستی و گرمای وجودت تاریکی‌ها را از من دور می‌کند. با تو دنیا برای من روشن‌تر و زیباتر است. ماهگردمان مبارک!
 10. من عاشقتم، نه فقط به خاطر اینکه در کنارم هستی، بلکه به خاطر اینکه خودت هستی، با تمام خوبی‌ها و مهربانی‌هایت. ماهگردمان مبارک!
 11. تو بهترین دوست، عاشق‌ترین همسر و همدم همیشگی من هستی. با تو به تمام آرزوهایم می‌رسم. ماهگردمان مبارک!
 12. زندگی با تو پر از لحظات شاد و خاطرات به یاد ماندنی است. هر روز با تو برایم یک ماه عسل عاشقانه است. ماهگردمان مبارک!
 13. تو به من بال دادی تا پرواز کنم و به دنبال آرزوهایم بروم. از تو ممنونم که در این مسیر پرفراز و نشیب در کنارم هستی. ماهگردمان مبارک!
 14. عشق ما در گذر زمان نه تنها کم‌رنگ نمی‌شود، بلکه هر روز عمیق‌تر و ریشه‌دارتر می‌شود. ماهگردمان مبارک!
 15. تو به من آرامش می‌دهی، مرا به خنده می‌اندازی و دنیای من را با عشق و محبت سرشار می‌کنی. من عاشقتم! ماهگردمان مبارک!
 16. تو بهترین هدیه‌ای هستی که خداوند به من عطا کرده است. من قدر تو را می‌دانم و تا ابد عاشقت خواهم ماند. ماهگردمان مبارک!
 17. با تو به تمام خواسته‌هایم می‌رسم و در کنار تو احساس خوشبختی واقعی می‌کنم. تو عشق ابدی من هستی. ماهگرد عقدمان مبارک!
 18. زندگی مشترکمان را سرشار از عشق، صلح و صفا می‌کنم و هرگز اجازه نخواهم داد که تاریکی و غم به زندگی‌مان راه پیدا کند. ماهگردمان مبارک!
 19. من به تو ایمان دارم و می‌دانم که با هم می‌توانیم به هر چیزی که می‌خواهیم دست پیدا کنیم. ماهگردمان مبارک!
 20. دوستت دارم و هر روز بیشتر از دیروز عاشق تو می‌شوم. ماهگرد عقدمان مبارک عشق من!

ارسال پیام سالگرد عقد و یا متن تبریک اولین ماهگرد عقد، می تواند یک سورپرایز زیبا باشد که نشان می دهد این روز چقدر برایتان مهم است که در خاطرتان ثبت شده است. اگر جمله یا پیام تبریک ماهگرد یا سالگرد عقد زیبایی هست که می دانید لطفا در قسمت پایین برای خوانندگان دیگر هم بنویسید تا آنها از ایده و سلیقه زیبای شما نیز استفاده کنند.

منابع برگزیده: southernliving | متن تبریک سالگرد ازدواج | سالگرد نامزدیمون مبارک |دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا