5 ایده کلیپ تعیین جنسیت نوزاد : جذاب و باحال

تعیین جنسیت نوزاد یکی از هیجان انگیزترین لحظات زندگی هر زوجی است. این لحظه را می توان با برگزاری یک جشن کوچک یا بزرگ همراه با دوستان و خانواده جشن گرفت. قبل از این جشن، والدین معمولاً با استفاده از روش هایی مانند سونوگرافی، آزمایش خون یا آزمایش های ژنتیکی، جنسیت نوزاد خود را شناسایی می کنند و با کمک یک برگزارکننده جشن، جنسیت نوزاد را به مهمانان اعلام می کنند.

در سال های اخیر، برگزاری جشن تعیین جنسیت به یک رسم محبوب تبدیل شده است. این جشن ها معمولاً با تزئینات و تم های رنگی همراه هستند و والدین با استفاده از روش های مختلفی جنسیت نوزاد خود را اعلام می کنند شعر تولدت مبارک نوزاد را می خوانند. در ادامه، 5 ویدئو و کلیپ تعیین جنسیت نوزاد را با هم خواهیم دید که بسیار جذاب و شاد هستند.

جشن تعیین جنسیت با بادکنک

یکی از روش های محبوب برای اعلام جنسیت نوزاد، استفاده از بادکنک است. در این روش، برگزارکننده جشن تعیین جنسیت که از جنسیت نوزاد باخبر است، بادکنک خیلی بزرگی را با رنگ های صورتی یا آبی پر از گاز هلیوم می کنند. در جشن تعیین جنسیت نوزاد رنگ صورتی نماد دختر و رنگ آبی نماد پسر است. هنگام پرده برداری از جشن تعیین جنسیت پدر و مادر همزمان با یکدیگر بادکنک را می ترکانند و گاز رنگی در هوا پخش می شود. با هم کلیپ تعیین جنسیت با بادکنک که برای نوزاد نیما و دنیا انجام شده است را ببینیم.

این جشن را می توانید در مکان های مختلفی برگزار کنید. همان گونه که در ویدئو کلیپ جشن نیما و دنیا دیدید، در خانه آنها برگزار شده بود. اما اگر شما هم تمایلی به نظافت قبل و بعد خانه و دردسرهای آن ندارید، بهترین مکان برای جشن تعیین جنسیت، باغ است. کلیپ جشن تعیین جنسیت نوزاد با بادکنک در باغ را می توانید در ادامه ببیند.

جشن تعیین جنسیت با غول باکس بادکنکی

در نوع دیگری از جشن تعیین جنسیت، یک جعبه خیلی بزرگ با تم مراسم جشن تعیین جنسیت تهیه می شود. سپس درون آن بادکنک های رنگی کوچک قرار می گیرد. اگر نوزاد پسر باشد، تمام بادکنک ها آبی رنگ خواهند بود و اگر نوزاد دختر باشد، بادکنک ها صورتی رنگ خواهند بود. زمانی که پدر و مادر با کمک یکدیگر ناگهان در جعبه بزرگ را برمی دارند، بادکنک های رنگی بیرون می آیند و به هوا می روند. با هم کلیپ تعیین جنسیت نوزاد با غول باکس بادکنکی را ببینم.

کلیپ جشن تعیین جنسیت با جعبه دودزا

در ایده سوم برای جشن تعیین جنسیت، به جای بادکنک ها از گاز هلیومی رنگی و یک جعبه خیلی بزرگ استفاده می شود. زمانی که پدر و مادر در جعبه را برمی دارند، گاز رنگی – صورتی یا آبی – در هوا پخش می شود. کلیپ جشن تعیین جنسیت با جعبه دودزا را ببینیم. مطمئنا شما هم از ایده خیلی خوشتان خواهد آمد.

جشن تعیین جنسیت با مترسک قلب

ایده چهارم برای جشن تعیین جنسیت استفاده از یک سازه است که درون آن راز شما نگه داشته شده است. فقط با خراب کردن سازه است که می توانید به رازی که درون آن قرار دارد، دست پیدا کنید. این سازه نیمه محکم است و با چندین ضربه به آن می شکند و راز شما را برملا می کند. این ایده خیلی ایده بامزه و باحالی هم است. زیرا خراب کردن سازه بین مهمان ها توسط پدر و مادر، کار خیلی خنده داری خواهد بود. بیایید تا با هم کلیپ تعیین جنسیت نوزاد با مترسک قلب را ببینیم. در این سورپرایز تعیین جنسیت، سازه به شکل قلبی دو رنگ ساخته شده است.

جشن تعیین جنسیت با عروسک ها

ایده جذاب دیگر استفاده از عروسک های بزرگ است. این عروسک ها به اندازه ای بزرگ اند که یک فقطط فردی که از راز جنسیت نوزاد باخبر است می تواند آن را بپوشد. شما می توانید از دو عروسک بزرگ دختر و پسر مانند میکی موس و مینی موس استفاده کنید. هنگام برملا کردن راز دو عروسک می توانند با همدیگر بجنگند و کسی که پیروز می شود، نوزادی است که در راه رسیدن به زمین است. همچنین می توانند به جای جنگیدن یک مسابقه دویدن بدهند. یک پیست دو آماده کنید که در انتهای آن پدر و مادر ایستاده اند. عروسکی که به آنها می رسد، همان جنسیتی است که فرزند آنها دارند.

اما می توانید کار خنده دارتر جذابتری با یک عروسک نیز انجام دهید. کسی که راز پدر و مادر را می داند باید عروسک یک نوزاد با پوشک به رنگ آبی یا صورتی بپوشد و در یک محفظه مخفی شود. سپس پدر و مادر در محفظه را باز کنند تا عروسک بیرون بیاید. بیایید کلیپ این جشن تعیین جنسیت با عروسک نوزاد را که خیلی خنده دار است را با هم ببینیم.

اینها تنها چند نمونه از ویدئو و کلیپ های تعیین جنسیت نوزاد هستند که بسیار جذاب و شاد بودند. شما می توانید با توجه به سلیقه خود و بودجه ای که دارید، یکی از این روش ها را برای اعلام جنسیت نوزاد خود انتخاب کنید. برای برگزاری جشن تعیین جنسیت نوزاد خودتان نیز می توانید با هایپرسورپرایز تماس بگیرید و از خدمات ما برای سورپرایز بهره مند شوید.منابع برگزیده: ایده برای جشن تعیین جنسیت |

3 دیدگاه دربارهٔ «5 ایده کلیپ تعیین جنسیت نوزاد : جذاب و باحال»

 1. کیانا عباسی

  جشن تعیین جنسیت با مترسک قلب خیلی جذاب بود. چطوری می تونم برای اجرای این سورپرایز باهاتون هماهنگ کنم؟

  1. سلام کیانا عزیز
   لطفا برای هماهنگی و اطلاع از جزئیات بیشتر از طریق واتساپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید
   سپاس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا