ایده سوپرایز تولد پدر توسط گوینده اخبار تلویزیون صدا و سیما

تولد پدر نزدیک است و می خواهید امسال آن را خاص برگزار کنید؟ چگونه پیام تبریک “پدرم تولدت مبارک” را با یک سوپرایز خیلی خاص به او بگوییم؟ چطور می خواهید او را با یک جشن تولد منحصربه فرد و فراموش نشدنی غافلگیر کنید؟ ما یک ایده عالی برای سوپرایز تولد پدر داریم. ساده اما چشم نواز!

سوپرایز تولد پدر به عنوان با سناریوی سوپریز اخبار در رستوران

وقت آن است به سراغ ایده سوپرایز تولد پدر برویم که شگفتی او بیش از هر چیزی در آن دیده می شود. تصور کنید اخبار فوری روی صفحه تلویزیون در رستورانی پخش می شود. گوینده اخبار مشغول خواندن اخبار مهم داخلی است که ناگهان یکی از خبرهایش خیلی عجیب است. این سورپرایز خبری درواقع تبریک تولد پدرتان را از طرف شما است که توسط گوینده اخبار اعلام می شود، در حالی که او حیرت زده آنجا نشسته است! پس بهتر است اول ویدئوی سوپرایز تولد پدر را که در رستوران برگزار شده است را که با همکاری یک تیم سوپرایز انجام شده است، تماشا کنید.

همان گونه که در ویدئو سوپرایز تولد پدر دیدید، پدر خانواده حیرت زده از چیزی بود که در تلویزیون تماشا کرده بود. سوپرایز جذابی نبود! در حالی که خانواده به دور میز نشسته اند و منتظر سفارش خود هستند، مشغول تماشای تلویزیون هستند که ناگهان مجری اخبار تولد پدر را از طرف خانواده تبریک می گوید. اما ایده سورپرایز تولد پدر اینجا تمام نمی شود و در مرحله بعد گروه موزیک وارد صحنه می شوند و موزیک زیبایی را از طرف خانواده برای پدر اجرا می کند که نشان دهنده علاقه آنها به پدر است و در پایان نیز هر یک از اعضای خانواده هدیه برای تولد پدر را به او یشکش می کنند.

اگر تصور می کنید اجرای این سورپرایز کمی سخت است، نگران نباشید. هایپرسورپرایز اینجا است تا به شما در اجرای این ایده کمک کند. پس تلفن را بردارید و سفارش این سورپرایز جذاب را برای پدر همین حالا در گروه سورپرایز تولد در تهران ثبت کنید. کافی است با شماره تماس انتهای صفحه و از طریق واتساپ یا تلگرام ارتباط برقرار کنید و با یک پیام از جزئیات و هزینه اجرای این ایده مطلع شوید.

راهنمای گام به گام برنامه ریزی سورپرایز تولد پدر در رستوران

اگر قصد دارید یک جشن تولد غافلگیرکننده برای پدرتان داشته باشید و خیلی خاص به او بگویید پدرم تولدت مبارک، آن را در یک رستوران با یک خبر فوری برگزار کنید. ما به شما دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه برنامه ریزی یک خبر غافلگیرکننده با سناریوی رستوران برای سوپرایز تولد پدر را می دهیم تا تولد پدرتان را به یکی از خاطره انگیزترین روزهای زندگی او تبدیل کنید.

1- زمان و مکان سوپرایز را تعیین کنید

اول از همه باید بدانید در چه تاریخی و در کدام رستوران یا کافه می خواهید ایده سوپرایز تولد پدر را اجرا کنید. سپس زمان و مکان مشخصی را در داخل رستوران برای غافلگیری انتخاب کنید و با خانواده و دوستان هماهنگ کنید تا مطمئن شوید که همه در آن حضور دارند.

2- جزئیات سناریوی سوپرایز

قدم بعدی این است که به جزئیات سناریوی سوپرایز تولد خوب فکر کنید. در این باره می توانید با دیگران و یا سایر مهمان ها نیز مشورت کنید. فقط باید حواستان باشد که آنها سوپرایز را لو ندهند. بهتر است با توجه به زمان و مکانی که انتخاب کرده اید، آن را سفارشی سازی کنید.

می‌توانید برای خاص‌تر کردن مراسم، نکات شخصی مانند تزئینات یا یک آیتم منوی خاص را اضافه کنید. کارکنان رستوران خوشحال خواهند شد که به شما کمک کنند تا این رویداد را به یاد ماندنی کنید. با برنامه ریزی دقیق و هماهنگی، تولد پدرتان تجربه ای فراموش نشدنی برای همه دست اندرکاران خواهد بود و این ایده سورپرایز تولد پدر برای همیشه در ذهن ها خواهد ماند.

3- هماهنگی با رستوران برای سوپرایز تولد

اولین قدم برای ایده های تولد غافلگیرکننده برای پدر این است که از قبل با رستوران برای سوپرایز تولد تماس بگیرید و جزئیات سورپرایز را با مدیر رستوران هماهنگ کنید. اطمینان حاصل کنید که هر گونه درخواست خاص یا محدودیت های غذایی را با رستوران هماهنگ کرده باشید.

4- تهیه فیلم اخبار

اکنون وقت آن رسیده است تا به سراغ ساخت فیلم بروید. از یک دوست که پدرتان او را نمی شناسد بخواهید تا نقش گوینده اخبار را بازی کند. سپس یک سناریو و متن خبری بنویسید. در این سناریو بهتر است خبرهای شوکه کننده اما باورکردنی را قرار دهید تا باعث شود هنگام پخش اخبار توجه پدرتان خیلی به آن جلب شود. اکنون وقت آن رسیده است تا زمان و مکان ضبط فیلم را با کسانی که قرار است به شما در ساخت آن کمک کند هماهنگ کنید. پس ضبط و فیلمبرداری اخبار نیز باید آن را خیلی حرفه ای و هنرمندانه ویرایش کنید. پس از آماده سازی فیلم نیز آن را به مدیریت رستوران تحویل دهید.

از شخصی‌سازی اخبار گرفته تا مشارکت کارکنان رستوران، سفارش غذاهای مورد علاقه پدرتان، برنامه‌ریزی ایده‌های شگفت‌انگیز تولد برای پدر در طول وعده غذایی، ثبت لحظه‌ها و انتخاب بهترین کادو برای تولد پدر؛ همه چیز را همان گونه که در ویدئو می بینید برنامه ریزی کنید! تلاش کنید تا یک شب پر از عشق، خنده و خاطرات شگفت انگیزی را برنامه ریزی کنید که پدرتان برای همیشه آن ها را عزیز بداند.

ایده های سفارشی مخصوص سورپرایز تولد پدر

ایده های سورپرایز تولد برای پدر ممکن است دشوار باشد. با این حال، اگر پدر شما کسی است که دوست دارد با اخبار به‌روز بماند، شخصی‌سازی یک اعلان خبری فوری برای او ممکن است راه‌حل عالی باشد. می‌توانید کلیپ‌های خبری را جمع‌آوری کنید و یک اعلامیه ویدیویی شخصی‌سازی شده برای او بسازید طوری که مجری اخبار در آن از طرف شما به او بگوید “پدرم تولدت مبارک”.

راه دیگر اخباری است که او می تواند در روزنامه بخواند. می توانید یک اعلان خبری به سبک روزنامه طراحی کنید که او بتواند در حین خوردن قهوه آن را بخواند و از دیدن سورپرایز تولدش شگفت زده شود.

یک سناریوی خیلی خاص دیگر وجود دارد که ترفند هایپرسوپرایز در منوی رستوران است. برای اطلاع از این سناریوی جذاب و استعلام قیمت اجرای آن، با شماره انتهای صفحه از طریق واتساپ یا تلگرام تماس بگیرید و با کارشناسان هایپرسوپرایز صحبت کنید.

قدم آخر در سوپرایز تولد پدر چیست؟

ایده‌های شگفت‌انگیز تولد برای پدر، راهی متفکرانه و دلگرم‌کننده برای نشان دادن میزان عشق و اهمیت شماست. با برنامه ریزی یک سورپرایز در یک رستوران با اخبار فوری یا منوی رستوران، می توانید این مراسم را خاص تر و خاطره انگیزتر کنید. اگر مایل بودید می توانید با هایپرسوپرایز تماس بگیرید تا در این مسیر و اجرای سوپرایز تولد پدر به شما کمک کند.

به یاد داشته باشید که اعلان خبری را شخصی سازی کنید، کارکنان رستوران را درگیر کنید و از آنها کمک بخواهید، غذاهای مورد علاقه پدرتان را سفارش دهید، سورپرایزهای ویژه را در طول وعده غذایی برنامه ریزی کنید، لحظه را ثبت کنید، یک فعالیت بعد از غافلگیری نیز برنامه ریزی کنید و یک هدیه مناسب انتخاب کنید. خلاصه مطمئن شوید پدر شما در روز خاص خود احساس دوست داشتن و قدردانی می کند .

در هر حال او از تلاشی که برای خاص کردن روزش انجام می دهید، هیجان زده خواهد شد. بنابراین، خلاق باشید و پدرتان را با یک سورپرایز تولد منحصر به فرد و به یاد ماندنی که او هیچ گاه فراموش نخواهد کرد، غافلگیر کنید و همان کسی باشید که بهترین هدیه برای مردان در روز تولدشان را کشف کرده است و برای پدرش انجام داده است.7 دیدگاه دربارهٔ «ایده سوپرایز تولد پدر توسط گوینده اخبار تلویزیون صدا و سیما»

 1. چه کار جذابی بود فکرشو نمی کردم بشه تو اخبار تلویزیونی چنین کاری کرد. البته می فهمیدم که ساختگیه کار خود هایپرسوپرایزه. واسه تولد پدرم بهت زنگ میزنم هایپرسوپرایز

  1. امیرمحمد

   به جز همه کارهایی که تو این سورپرایز بود ساخت تیزر خبری کار سختیه من چندسال خودم تیزر تبلیغاتی می‌سازم

  1. سلام مریم جان
   معمولا پکیج های سوپرایز بسته به شرایط مختلف متغیر هست و قیمت ثابتی ندارن. چون خدماتی که توی اون سوپرایز ارائه میشه فرق می کنه. به عنوان مثال این که در کدوم کافه سوپرایز اجرا بشه، مدت تیزر خبری چقدر باشه و یا مایل باشید که فیلمبرداری حرفه ای و یا بند موزیک هم در کنار سوپرایز شما وجود داشته باشه، می تونه قیمت ها رو تغییر بده. به همین خاطر لازمه تا اول با همدیگه درموردش صحبت کنیم و از زمان موردنظر شما و محل سکونت شما مطلع بشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا