ایده های مدرن و خلاقانه سورپرایز بارداری برای شوهر

بارداری یکی از هیجان‌انگیزترین دوران زندگی هر زنی است. در این دوران، زن و شوهر برای اولین بار با هم صاحب یک زندگی جدید می‌شوند و این اتفاق می‌تواند نقطه عطفی در زندگی مشترک آن‌ها باشد. یکی از لذت‌بخش‌ترین لحظات بارداری، لحظه‌ای است که خانم حامله، خبر بارداری خود را به همسرش می‌دهد. این لحظه می‌تواند با سناریوهای مختلف سورپرایز بارداری برای شوهر و یا کارهای مینیمال به عنوان ایده برای گفتن خبر بارداری به همسر انجام شود.

برخی از زنان ترجیح می‌دهند خبر حاملگی خود را به صورت مستقیم و ساده به همسرشان بگویند، اما برخی دیگر دوست دارند این خبر را به روشی خلاقانه و بامزه به همسرشان اعلام کنند. اگر شما هم از آن دسته زنانی هستید که دوست دارید خبر بارداری خود را به روشی خاص و هیجان‌انگیز به همسرتان اعلام کنید، در ادامه چند ایده خوب سورپرایز خبر بارداری به شوهر برایتان داریم.

1- یک کیک یا شیرینی با راز خبر بارداری

یکی از ساده‌ترین و در عین حال بامزه‌ترین ایده‌ها برای سورپرایز خبر بارداری به شوهر، تهیه یک کیک یا شیرینی با طرح بارداری است. هرچه باشد این اتفاق شیرین است و باید به یک خاطره شیرین هم تبدیل شود. مراحل و ایده های این سورپرایز بارداری برای شوهر را به شما خواهیم گفت.

تزئین کیک بارداری با تم مخصوص

می‌توانید یک کیک یا شیرینی ساده را سفارش دهید و روی آن طرح یک نوزاد، یک خانواده یا یک قلب را با رنگ صورتی یا آبی تزئین کنید.

جاسازی راز بارداری درون کیک تولد

به جز این که تم کیک را می توانید نوزاد یا رنگ هایی که سمبل دختر و پسر هستند، تهیه کنید، ایده های بیشتری در مورد سورپرایز بارداری برای همسر نیز وجود دارد که با کیک می توانید آن را انجام دهید. به عنوان مثال درون کیک می توانید خبر بارداری را پنهان کنید و یا عکس سونوگرافی و یا پیامی دستنویس را درون یک محفظه استوانه ای کوچک قرار دهید و از قناد بخواهید تا آن را درون کیک جاسازی کند. زمانی که همسرتان کیک را برش می زند، متوجه یک شی سفت درون کیک می شود و توجه او را جلب می کند. زمانی که موفق می شود تا آن شی را بیرون آورد، متوجه سوپرایز خبر بارداری شما می شود.

عبور ناگهانی شوهر

ایده دیگر سورپرایز همسر برای بارداری این است که با کیک یا شیرینی را طوری تزئین کنید که خبر بارداری شما روی آن نوشته شده است. سپس آن را قبل از این که شوهرتان به خانه بیاید، در مسیر رفت و آمد او در خانه قرار دهید. جایی مانند پیشخوان آشپزخانه می تواند عالی باشد. سپس خود از آن محل خارج شوید. زمانی که شوهرتان از آنجا رد می شود، متوجه کیک خواهد شد و خبر بارداری شما را ناگهان خواهد فهمید. شما می توانید در آنجا یک دوربین مخفی بگذارید تا واکنش همسرتان را پس از فهمیدن خبر باردار شدن شما ضبط کند و این خاطره شیرین را برای همیشه ماندگار کند.

2- سورپرایز بازی، چالش، جایزه

اگر همسر شما اهل بازی و چالش است، می‌توانید از این موضوع برای دادن پیام بارداری به او استفاده کنید. ایده های زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از یک بازی او را سورپرایز کنید. اکنون برای قدم اول بیایید با هم ویدئوی سورپرایز بارداری برای شوهر که خیلی بامزه انجام شده است را با هم ببینیم. سپس به سراغ ایده های بازی و جایزه برویم.

برنده جایزه ویژه می برد

او به چه بازی علاقه مند است؟ همان بازی را با او انجام دهید. اما به او بگویید که برنده باید جایزه بگیرد. به او بگویید جایزه ای که شما به او می دهید خیلی ویژه است و او را سورپرایز خواهد کرد. حتی اگر اصرار دارد تا خودش جایزه اش را تعیین کند، اشکالی ندارد. نهایتا در پایان بازی به او خواهید گفت که نمی توانید آن جایزه را به او بدهید، اما می توانید یک جایزه خیلی خاص تر به او بدهید. بنابراین در طول بازی طوری عمل کنید که بازنده شما باشید. زمانی که باختید، نتیجه سونوگرافی را به او جایزه بدهید تا بهترین سورپرایز بارداری برای شوهرتان اتفاق بیافتد.

بازی حدس بزن

این بازی توسط خیلی از خانم ها در جشن های خانوادگی انجام شده است. در این ایده خبر بارداری، شوهر شما باید هدفون روی گوش خود بگذارد و به موسیقی که پخش می شود گوش دهد. سپس شما شروع به صحبت کردن می کنید و او با نگاه به لب های شما و لبخوانی باید حدس بزند که چه می گویید. چیزی که شما می گویید این است: ” بابا شدی”.

بازی پانتومیم

این بازی را می توانید در محیط خانوادگی نیز انجام دهید. با هم یک تیم تشکیل دهید. شما و شوهرتان باید در یک تیم باشید. زمانی که نوبت شما می رسد تا بازی کنید و او حدس بزند، زمان اعلام خبر بارداری است. اما شما قرار است چه چیزی را بازی کنید؟ جواب مشخص است یک جمله یا عبارتی را مشخص کنید که هم ساده و قابل حدس باشد و هم بتوانید آن را به سادگی اجرا کنید. به عنوان مثال می توانید این عبارت را در پانتومیم بازی کنید، “ما نی نی داریم”، “نی نی میاد” یا “بابا شدی”

3- سورپرایز بارداری برای شوهر با تم سینمایی

اگر همسر شما اهل فیلم و کارتون است و یا معمولا زمانی را با هم صرف تماشای فیلم می کنید، می‌توانید از این موضوع برای دادن خبر بارداری به او استفاده کنید. نمونه هایی از ایده های سینمایی اعلام خبر حاملگی به همسر را می توان مانند ایده های زیر انجام داد.

فیلم با موضوع بارداری

می‌توانید یک فیلم یا کارتون را با او تماشا کنید که در آن موضوع بارداری مطرح شده باشد. در لحظه مناسب، می‌توانید به او بگویید که شما هم مثل شخصیت‌های فیلم یا کارتون، باردار هستید.

فیلم بارداری

زمانی که به او گفتید می روید تا فیلمی را انتخاب و آماده کنید که با هم ببینید، باید فیلم سونوگرافی خود را نیز روی تلویزیون از طریق یک فلش قرار دهید. زمانی که فیلم شروع شد و با هم مشغول تماشا هستید، در میانه های فیلم، یکدفعه فیلم خبر بارداری روی فلش را اجرا کنید تا پخش شود. زمانی که تعجب همسرتان را دیدید، وقتی است که می توانید به او بگویید که این تصویر بچه ماست!

ایده سورپرایز ویدئویی برای اعلام خبر حاملگی

برای انجام این ایده شما باید یک ویدئو بسازید. اگر توانایی انجام این کار را ندارید می توانید از تیم هایپرسورپرایز بخواهید تا به شما کمک کند. در جایی بنشینید و یک فیلم از خودتان بگیرید. در این فیلم باید شروع به صحبت با همسرتان کنید. از این که آمدن او در زندگی تان چه تحول بزرگی ایجاد کرده است و چقدر از این که او در زندگی تان حضور دارد خوشحال هستید. پس از گفتن احساس واقعی تان به شوهرتان، زمان آن می رسد تا ایده سوپرایز خبر بارداری را برای شوهرتا عملی کنید. در ادامه فیلم باید خبر بارداری خودتان به همسرتان را بگویید.

زمانی که فیلم انجام شد، شما می توانید دو کار انجام دهید. این فیلم را برایش ارسال کنید که البته آنجا نخواهید بود تا واکنش او را ببینید. کار دوم این است که به بهانه ای او را جلوی تلویزیون بنشانید و فیلم را برایش پخش کنید.

4- یک نامه یا کارت پستال

اگر همسر شما اهل نوشتن و خواندن است، می‌توانید از ایده نامه به همسر برای خبر بارداری استفاده کنید. برای مثال، می‌توانید برای او یک نامه یا کارت پستال بنویسید و در آن خبر باردار شدنتان را به او اعلام کنید. توصیه می کنیم چیزی که می نویسید حتما با بیان احساسات شما نسبت به او آغاز شود و سپس خبر بچه دار شدن را به او بگویید تا تاثیرگذارتر باشد. بهتر است این نامه یا کارت پستال را در لابلای وسایلش قرار دهید تا زمانی متوجه این خبر شود که اصلا انتظار آن را ندارد.

5- سورپرایز موزیکال بارداری در کافه

اگر می‌خواهید سورپرایز بارداری برای شوهر را به صورت ویژه‌ای به همسرتان اعلام کنید، می‌توانید یک سورپرایز ترتیب دهید. برای مثال، می‌توانید او را به یک رستوران یا مکانی خاص دعوت کنید و در آنجا خبر بارداری خود را به او اعلام کنید. از این دست غافلگیری ها توسط تیم هایپرسورپرایز برای سورپرایز تولد زیاد انجام شده است و شما می توانید ویدئوهای مشابه آن را در بخش سورپرایز تولد مشاهده کنید.

به هرحال، مهم‌ترین نکته در اعلام خبر بارداری به شوهر، این است که این خبر را در زمانی مناسب و به روشی که همسرتان دوست دارد، به او اعلام کنید. اگر همسر شما فردی رمانتیک است، می‌توانید خبر بارداری خود را به روشی رمانتیک به او اعلام کنید. اگر همسر شما فردی اهل هیجان و ماجراجویی است، می‌توانید خبر حاملگی خود را به روشی هیجان‌انگیز به او اعلام کنید. فراموش نکنید که مهم‌ترین چیز این است که این لحظه را برای همسرتان به یک لحظه ماندگار تبدیل کنید.منابع برگزیده: سورپرایز عاشقانه | ایده سورپرایز خبر بارداری

2 دیدگاه دربارهٔ «ایده های مدرن و خلاقانه سورپرایز بارداری برای شوهر»

  1. سورپرایز بارداری خیلی باحاله. شوهر من وقتی خبر رو فهمید فقط یه لبخند زد. دو دقیقه بعدش بالا پایین می پرید. چقدر خندیدم خدایا

  2. ماندانا

    من بیبی چک رو گذاشتم توی جیب شوهرم. یادش بخیر خیلی سورپرایز شده بود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا