کادو روز مادر چی بخرم – 61 ایده هدیه روز مادر

روز مادر خیلی نزدیک است و شما می خواهید کار خاصی برای این زن خاص انجام دهید. در اینجا، ما چند ایده در سبک هدایای شخصی روز مادر پیشنهاد می کنیم تا به سوال شما در مورد کادو روز مادر چی بخرم هم پاسخ داده باشیم. شما می توانید از تمام انواع هدیه روز مادر و زن الهام بگیرید و بهترین کاری که می توانید را انجام دهید. در میان این ایده های هدیه قطعا خواهید توانست هدیه مناسب روز مادر – حتی برای مادر مسن یا مذهبی – پیدا کنید.

در اینجا 61 ایده هدیه و کادو روز مادر را به معرفی خواهیم کرد. همچنین به سراغ دو سورپرایز واقعی بی نظیر می رویم که فرزندی برای مادرش انجام داده است. زیرا صرفا این که چه هدیه ای به مادر داده می شود، مهم نیست بلکه نحوه اهدای آن به مادر نیز مهم است.

سوپرایز واقعی روز مادر از راه دور و نزدیک

چیزی که باعث می شود هدیه روز مادر برای همیشه در خاطر مادر بماند و همه جا در مورد آن حرف بزند و از گرفتن آن خوشحال باشد، در واقع روشی است که کادو را به مادر پیشکش می کنیم. به همین خاطر هدیه روز مادر چه گرانقیمت چه ارزانقیمت، باید طوری اهدا شود که خاطره انگیز باشد. برای هدیه دادن به مادر باید به یک سورپرایز خیلی خوب نیز فکر کنید تا بتوانید کادوی خود را خاص کنید. چرا که مادر در این روز ممکن است هدایای زیادی دریافت کند، اما باید هدیه شما از همه خاص تر باشد و هدیه دادن با یک سورپرایز این ویژگی را به هدیه شما خواهد داد.

در سوپرایز اول برای روز مادر، فرزندی از راه دور برای مادرش که در ایران است قصد ارسال هدیه به ایران را داشته است. یک تیم حرفه ای سورپرایز به او کمک کرد تا بتواند یک سورپرایز خیلی خاص برای مادرش برگزار کند بدون این که خود در این سورپرایز حضور داشته باشد. بیایید تا با هم این سورپرایز زیبا که توسط تیم توانمند سورپرایزگلدن انجام شده است را ببینیم.

همان گونه که در ویدئو دیدید زمانی که مادر عزیز در خانه به همراه خانواده و دوستانش نشسته بود و تنها جای خالی یکی از فرزندان حس می شد، تیم به سراغ آنها رفتند تا با یک سوپرایز خیلی ویژه جای خالی او را سبز نگه دارند و پیام شادباش او را به مادر عزیزش برساند. تبریک این روز خاص با یک خاطره سازی ویژه انجام گرفت و با موزیک زنده این شب را برای مادر عاشقانه تر شد.

در ویدئوی دوم با اجرای تیم سورپرایزفمیلی، فرزندی مشابه سورپرایز قبل را در رستوران برای مادرش با موزیک عاشقانه انجام داد. البته او در کنار مادرش بود و این روز را با هم جشن گرفتند.

اگر سوال شما هنوز این است که هدیه روز مادر چی بگیرم، سورپرایز روز مادر بهترین هدیه ای است که می توانید برای او درنظر بگیرید. حتی اگر می خواهید هدیه روز مادر خود را با یک سورپرایز ویژه به او بدهید، هایپرسورپرایز می تواند یک سورپرایز یا هدیه خاص برای او تدارک ببیند. فقط کافی است با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید. برای کسانی که در خارج از ایران هستند و مایل اند تا با یک سوپرایز خیلی خاص مادر خود را خوشحال کنند، “طرح دوست من” هایپرسورپرایز بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود.

هدیه روز مادر چی بگیرم

هدیه روز مادر چی بگیریم؟  کادو برای مادر البته مخصوص مادر من فقط، چی بگیرم؟ کادو روز مادر چی بخرم که تکراری نباشه؟ هدیه روز مادر چی بخریم که خیلی خوشحالش کنه و بفهمه که چقدر دوستش داریم؟ برای هدیه روز مادر مذهبی طور چه پیشنهادی هست؟

نگران نباشید، اینجا کلی ایده برای این است که به سوال شما درباره هدیه روز مادر چی بگیریم پاسخ می دهد و شما می توانید از این ایده ها حتی الهام هم بگیرید و کار خاصی را خودتان انجام دهید. به عنوان مثال می توانید با هایپرسوپرایز تماس بگیرید و از ما بخواهید تا ایده های خلاقانه جذابی برای سوپرایز مادر عزیزتان مخصوص این روز خاص طراحی کند و خودشان هم اجرا کنند.

مهمترین چیز این است که هدیه ای را انتخاب کنید که از ته دل باشد. مادر شما از دقت و تلاشی که برای یافتن هدیه مناسب برای او انجام می دهید قدردانی خواهد کرد.

 1. زیورآلات: گردنبند، دستبند یا گوشواره ای که نام او یا حروف اول اسمش روی آن باشد، یک هدیه کلاسیک و متفکرانه است. همچنین می‌توانید جواهری که نشان‌دهنده علایقش است، مانند یک دستبند جذاب با جذابیت‌های چیزهای مورد علاقه‌اش، برای او تهیه کنید. این هدیه برای هدیه روز مادر مسن نیز مناسب است.
 2. یک عکس قاب شده از شما دو نفر: این یک هدیه ساده اما معنادار است که او برای همیشه آن را گرامی خواهد داشت. می توانید عکسی از یک لحظه خاص از زندگی خودتان انتخاب کنید یا می توانید فقط برای این مناسبت عکس جدیدی بگیرید.
 3. یک اثر هنری: یک نقاشی، مجسمه یا دیگر آثار هنری هدیه ای منحصر به فرد و شخصی است که او دوست دارد در خانه خود به نمایش بگذارد. می‌توانید قطعه‌ای را انتخاب کنید که نشان‌دهنده سبک یا علایق او باشد، یا می‌توانید یک قطعه هنری را به یک هنرمند محلی سفارش دهید تا آماده کند.
 4. کارت خرید از فروشگاه مورد علاقه اش: اگر هنوز هم پاسخی برای کادو روز مادر چی بخرم پیدا نکرده اید، این هدیه ساده ترین روش ممکن است. این هدیه یک راه عالی است که به او اجازه می دهد هدیه خود را انتخاب کند. می توانید برای او یک کارت خرید از فروشگاه لباس، سالن زیبایی یا رستوران مورد علاقه اش تهیه کنید.
 5. سبد هدیه شخصی‌شده برای روز مادر: یک سبد را با چیزهای مورد علاقه‌اش پر کنید، مانند تنقلات، نوشیدنی‌ها، محصولات زیبایی، یا کتاب‌هایی که به عنوان هدایای شخصی‌شده روز مادر هستند. همچنین می‌توانید یک هدیه شخصی‌سازی‌شده، مانند یک لیوان با نام او یا یک عکس قاب شده از شما دو نفر هم به آن اضافه کنید.
 6. هدیه ای ازجنس تجربیات: این هدیه برای مادر می تواند هر چیزی باشد، از بلیط برای یک کنسرت یا رویداد ورزشی تا یک تعطیلات آخر هفته. بهترین پاسخ به کادو روز مادر چی بخرم همین است. زیرا مادرها از گذراندن وقت خود با عزیزانشان لذت زیادی می برند. همچنین یک راه عالی برای او چیزی است که مشتاقانه منتظر آن باشتد و خاطرات ماندگاری ایجاد کند.
 7. کمک مالی به موسسه خیریه مورد علاقه او: این یک هدیه متفکرانه و معنادار است که به او نشان می دهد به ارزش های او اهمیت می دهید. می‌توانید به نام او به موسسه خیریه مورد علاقه‌اش کمک مالی کنید.
 8. نامه دست نویس: این نوع هدایای مادر هدیه ای شخصی و صمیمانه است که او برای همیشه گرامی خواهد داشت. وقت بگذارید و برای او نامه ای بنویسید که به او بگویید چقدر برای شما مهم است و چرا از او سپاسگزار هستید.
 9. یک غذای خانگی: این یک راه ساده اما خاص برای نشان دادن میزان اهمیت شماست. غذای مورد علاقه او را درست کنید یا یک دستور غذای جدید را با هم امتحان کنید.
 10. یک روز آبگرم: این هدیه عالی برای مادری است که نیاز به استراحت و نوازش دارد. او می تواند از ماساژ، صورت، مانیکور و پدیکور لذت ببرد.
 11. یک دست لباس جدید: این هدیه نیز یک راه عالی برای کمک به او برای به روز رسانی کمد لباس‌هایش است. لباسی را انتخاب کنید که منعکس کننده استایل او باشد و از پوشیدن آن احساس اطمینان کند.
 12. یک ابزار فناوری جدید: در پاسخ به سوال کادو روز مادر چی بخرم باید این را گفت که اگر مادر شما توانایی خوبی در کار کردن با ابزارهای هوشمند مانند تلفن های همراه لمسی دارد، پس بروید سراغ ابزار فناوری تا لذت بیشتری ببرد. این هدیه می تواند هر چیزی از تلفن هوشمند جدید گرفته تا تبلت و لپ تاپ باشد. البته این کادو نیز یک راه عالی برای کمک به او در ارتباط و سازنده ماندن است.
 13. هدیه زمان: این نوع هدایای منحصر به فرد روز مادر یکی از ارزشمندترین هدایای شخصی شده برای روز مادر است که می توانید به او بدهید. روز را با او به انجام کاری که دوست دارد بگذرانید، مانند پیاده روی، تماشای فیلم یا فقط چت کردن.
 14. هدیه عشق: این مهم ترین هدیه از همه است. با گفتار و کردار خود به او بفهمانید که چقدر دوستش دارید و از او قدردانی می کنید.
 15. اکسسوری پوشاک: این هدایا نیز یک راه عالی برای نشان دادن این موضوع به مادر است که برای هدیه او فکر زیادی کرده اید. می توانید نام یا حروف اول او را روی یک لباس گلدوزی کنید، یا می توانید یک جواهر با سنگ تولد او درست کنید.
 16. لوازم دکوراسیون خانه: این کادو نیز یک هدیه متفکرانه است که او دوست دارد در خانه خود به نمایش بگذارد. می‌توانید قطعه‌ای را انتخاب کنید که نشان‌دهنده سبک یا علایق او باشد، یا می توانید به یک شرکت چاپ که تابلو فرش چاپ می کند عکس خانوادگی خود را بدهید تا یک تابلو فرش زیبا برایتان آماده کند.
 17. هدیه ای که باعث خنده او می شود: این یک راه عالی برای نشان دادن به مادرتان است که حس شوخ طبعی او را می شناسید. می‌توانید برای او یک کتاب خنده‌دار، یک هدیه گیج کننده یا بلیط یک نمایش کمدی بخرید.
 18. هدیه ای که به او احساس خاص بودن می دهد: این هدیه از هرچیزی مهمتر است. با گفتار و کردار خود به او بفهمانید که چقدر دوستش دارید و قدردان او هستید.
 19. هدیه ای که منعکس کننده علایق او باشد: این هدیه می تواند هر چیزی باشد، از کتابی از نویسنده مورد علاقه او گرفته تا بلیط نمایشی که او می خواست ببیند.
 20. هدیه ای که نشان می دهد توجه شما را جلب کرده است: این می تواند یک جواهر با سنگ تولد او یا یک عکس قاب شده از شما دو نفر باشد. این هدیه نیز بهترین هدیه روز مادر محسوب می شود.
 21. هدیه‌ای که او را به خنده می‌اندازد: این کادو می‌تواند یک کتاب خنده‌دار، یک هدیه رازآلود یا بلیط یک نمایش کمدی باشد.
 22. هدیه ای که به او احساس خاص بودن می دهد: این هدیه می تواند یک روز آبگرم، یک جواهر جدید یا یک نامه دست نویس باشد.
 23. هدیه مسئولیت اجتماعی: این هدیه می تواند کمک مالی به موسسه خیریه مورد علاقه او یا هدیه ای به افراد نیازمند از طرف او باشد.
 24. یک اثر هنری که او می تواند در خانه اش آویزان کند
 25. یک کیف یا ماگ شخصی
 26. کارت خرید از رستوران یا اسپای مورد علاقه او
 27. یک قطعه جواهر با سنگ تولد او
 28. عکس قاب شده از شما دو نفر
 29. نامه ای دست نویس که به او می گوید چقدر دوستش دارید و از او قدردانی می کنید
 30. یک هدیه خانگی، مانند کارت، کیک، یا دسته ای از کوکی ها
 31. هدیه ای که نشان دهنده سرگرمی ها یا علایق او باشد
 32. هدیه ای که باعث خنده او می شود مثل مجموعه دی وی دی هایی از فیلم های کمدی ایرانی و خارجی
 33. هدیه ای که به او احساس خاص بودن می دهد
 34. یک کتاب آشپزی شخصی با دستور العمل های مورد علاقه او
 35. یک سبد هدیه پر از تنقلات و خوراکی های مورد علاقه او
 36. اشتراک مجله یا پادکست مورد علاقه او
 37. ابزارفناوری که او می خواست، مانند یک گوشی هوشمند یا تبلت جدید
 38. بلیط رزرو ماساژ یا سایر درمان های آبگرم
 39. یک چمدان جدید برای سفر بعدی او
 40. هدیه ای که نشان دهنده شخصیت او باشد، مانند یک تی شرت خنده دار یا یک قطعه جواهرات با پیامی معنادار.
 41. هدیه ای که نشان می دهد به سلامت و تندرستی او اهمیت می دهید، مانند ردیاب تناسب اندام یا اشتراک یک سرویس تحویل غذای سالم
 42. هدیه ای که به او احساس دوست داشتن و قدردانی می دهد، مانند یک نامه دست نویس یا یک عکس قاب شده از شما دو نفر.
 43. جواهری که می تواند برای نشان دادن عشقش به فرزندانش بپوشد.
 44. کارت خرید از فروشگاه یا رستوران مورد علاقه او.
 45. یک سبد هدیه شخصی پر از چیزهای مورد علاقه او.
 46. یک قطعه هنری یا دکوراسیون خانه که او می تواند در خانه خود از آن لذت ببرد.
 47. یک تابلو فرش که عکس خانوادگی شما روی آن چاپ شده است.
 48. نامه یا کارتی دست نویس که به او می گوید چقدر دوستش دارید و از او قدردانی می کنید.
 49. یک عکس قاب شده از آخرین سفر خانوادگی.
 50. هدیه ای که نشان دهنده علایق یا سرگرمی های او باشد.
 51. لازم دکوراسیون اتاق خواب مانند آباژور.
 52. هدیه ای که به او احساس خاص بودن می دهد. مانند تیشرتی که روی آن متن خاصی چاپ شده است و از زبان شماست.
 53. یک لیوان یا بطری آب شخصی برای مواقع پیاده روی.
 54. یک کیف یا کوله پشتی.
 55. یک دست لباس مجلسی
 56. مجموعه ای از محصولات حمام یا شمع
 57. کارت خرید از ماساژ یا سایر درمان های آبگرم مانند سونا یا اسپا
 58. اکسسوری لباس مانند گیره لباس
 59. یک قطعه جواهر با سنگ تولد یا حروف اول او
 60. نامه یا کارتی دست نویس که به او می گوید چقدر دوستش دارید و از او قدردانی می کنید
 61. یک هدیه خانگی، مانند یک کیک که خودتان درست کرده اید.

امیدواریم این ایده ها به شما کمک کند تا در روز مادر امسال هدیه ای مناسب برای مادرتان پیدا کنید و پاسخ کادو روز مادر چی بخرم را پیدا کرده باشید. مهم نیست که بین هدایای روز مادر چه چیزی را انتخاب می کنید، فقط مطمئن شوید که آن چیزی را انتخاب کرده اید که او دوستش داشته باشد و قدردانش باشد. بیش از همه چیز، او لایق بهترین هاست!7 دیدگاه دربارهٔ «کادو روز مادر چی بخرم – 61 ایده هدیه روز مادر»

 1. مامان من دکوری دوست نداره کسی واسه خونه اش بخره فقط باید خودش انتخاب کنه هرکی دکوری براش ببره میده به یکی دیگه. من هرسال براش لباس میخرم . خیلی جوابه

 2. سلام
  جناب من ساکن هامبورگ هستم و می خوام برای تولد مادرم سورپرایزش کنید. چی کار باید بکنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام زهرا جان
   لازمه اول درمورد نوع سوپرایز و سناریویی که برای مادر عزیز قراره اجرا بشه به توافق برسیم. لطفا در واتساپ یا تلگرام به شماره 09213212251 پیام بدید تا خدمتتون عرض کنیم.
   سپاس

 3. سعادتی

  من خودم مادرم همین که می بینم پسرم بهم محبت داره برام یه دنیا ارزشمنده

 4. واقعا سوپرایزی که اشک شوق مادر رو دربیاره از صد تا کادو روز مادر هم ارزشمندتره

 5. بهاره سهرابی پور

  مامان جو خیلی خیلی دوست دارم. من نمیگم واسه کادو روز مادر چی بخرم ولی یه سورپرایزی که بشه بهش نشون داد که چقدر دوستش دارم واقعا لازمه به نظرم

 6. سوپرایز کادو روز مادر باید خاص ترین و شیک ترین و شیرین ترین و باحال ترین و قشنگ ترین سورپرایزی باشه که واسه کسی می گیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا