بهترین ایده های کادو تولد برای پسر براساس رده بندی سنی

جشن تولد پسرم نزدیک است و به دنبال ایده برای تولد پسرم می گردم، اما نمی دانم چه چیزی مناسب اوست! به زودی پسر یکی از اقوام یا دوستانم تولدش است و من باید برای تولد او کادوی مناسبی تهیه کنم، اما نمی دانم ایده کاد تولد برای پسر او چه چیزی مناسب است!

نگران نباشید! در اینجا براساس رده بندی سنی این پسر دوست داشتنی ایده های جذابی برای هدیه تولد پسری که پا به سنین بالاتر می گذارد، گردآوری کرده ایم تا بتوانید به سادگی بهترین ایده کادو تولد برای پسر را پیدا کنید و خود را از جستجوی بیشتر خلاص کنید. اگر مایل بودید تا از جزئیات هر ایده بیشتر بدانید و از قیمت آن مطلع شوید، کافی است روی تصویر آن ضربه بزنید.

کادو تولد برای پسر کمتر از 3 سال

برای نوزاد و یا پسری که کمتر از 3 سال سن دارد باید به دنبال یک ایده کادوی خاص برای پسر بچه شیرینتان پیدا کنید. چیزی که به جذابیت او بیافزاید و هر کس از دیدن آن لذت ببرد. در این سن چیزی بهتر از انواع لباس نوزادی مانند بادی، ست سرهمی و کلاه، پیراهن نوزادی، ست کلاه و شالگردن نمی توان یافت.

کادو تولد برای پسر کمتر از 6 سال

پسری که تازه به سن کودکی پا گذاشته است، با شیرین زبانی ها و کارهای بامزه ای که انجام می دهد، تمام اطرافیانش را می خنداند و شاد می کند. این پسر شیرین همان کسی است که خون زندگی را در رگ های زندگی پدر و مادرش روان کرده است. حالا که او با وجودش همه را شاد می کند، پس شما هم چیزی به عنوان کادوی خاص برای پسر کوچولوی دلبندتان تهیه کنید که او را شاد می کند. درواقع بهترین هدیه برای تولد پسر کوچولوی شما اسباب بازی و وسایل سرگرم کننده است. استخر بازی، ماشین شارژی، ترامپولین، کلبه بازی، بازی آموزشی پیانو و قایق بادی نمونه هایی از این ایده های جذاب هستند.

کادو تولد برای پسر کمتر از 10 سال

هدیه تولد برای پسری که در نیمه دوم کودکی خود به سر می برد و حالا کمی بزرگتر شده است، باید خیلی خاص تر و جذاب تر باشد. بهترین ایده های کادو خاص برای پسری که در سن بین 7 تا 10 سال قرار دارد، عبارتند از استخر بادی، کوادکوپتر، لگو آموزشی و کیت آموزشی باشد. هدایا و وسایلی که به او احساس استقلال بدهد نیز اهمیت بالایی دارند، مانند ست میز و صندلی و چمدان سفری.

کادو تولد برای پسر کمتر از 13 سال

انواع ایده هدیه تولد برای پسر 11 ساله تا هدیه تولد برای پسر 13 ساله باید چیزی باشد که احساس استقلال او را تقویت کند و به او در مسیر کسب تجربه های جدید در زندگی کمک کند. به همین دلیل بهترین ایده کادو تولد برای پسر ۱۳ ساله و کمتر، وسایلی هستند که به او  را تشویق به فعالیت های ورزشی می کند. دوچرخه و توپ بسکتبال نمونه هایی از این موارد هستند. از سویی دیگر پسرانی که در رده سنی 11 تا 13 سال قرار دارند، تمایل زیادی به ماجراجویی و ایفای نقش های محبوب خود دارند و ایده هایی مانند موتور بازی، ماسک ایفای نقش و قمقمه می تواند باعث خوشحالی آنها شود.

کادو تولد برای پسر کمتر از 17 سال

شاید به نظر برسد که باید کادوی تولد برای پسر ۱۷ با پسر 14 ساله متفاوت باشد. اما پسرانی که در این رده سنی قرار دارند تازه به سن نوجوانی رسیده اند و عموما هدیه تولد پسر نوجوان حول یک علاقه مندی خیلی خاص می گردد. به بیانی دیگر پسران نوجوان در این سن به بازی های کامپیوتری و گیم علاقه زیادی دارد و بهترین کادوی تولد پسر نوجوان چیزی است که به علاقه او مربوط می شود. کنسول بازی PS5 یا xBox، اکسسوری کنسول مانند، استیکر و کیف و همچنین گیم هایی مانند Lies of P می تواند ایده های جذابی به عنوان کادو تولد برای پسر نوجوان محسوب شوند.

کادو تولد برای پسر بالای 18 سال

پسرانی که تازه به سن قانونی رسیده اند و یا بزرگتر هستند، علاقه یکسانی دارند و تقریبا همه مردان جوان در این سن در تلاش برای پرورش این علاقه منحصربه فرد هستند. علاقه مشترک پسران در این سن ورزش، ماجراجویی و سفر با دوستانشان است. به همین دلیل بهترین کادو تولد برای پسر در این سن می تواند ایده هایی مانند چادر مسافرتی، صندلی مسافرتی و کیسه خواب می تواند همان چیزی باشد که او را خوشحال خواهد کرد.

انواع ایده های کادو تولد برای پسر می تواند در طیف گسترده ای قرار بگیرد. اما چیزی که مهم است این است که چه چیزی او را خوشحال می کند و یا چه چیزی برای او بهتر است. به همین دلیل تلاش کردیم براساس این دو اصل ایده های خوبی را به عنوان هدیه تولد برای پسر به شما ارائه بدهیم. همچنین هایپرسورپرایز می تواند به شما کمک کند تا جشن تولد او را با یک سورپرایز ویژه خاص تر کنید. در واقع شما می توانید یک سورپرایز خیلی خاص برای او و با کمک هایپرسورپرایز که یک گروه سورپرایز تولد در تهران است، انجام دهید. اگر دوست دارید تا با سوپرایزها آشنا شوید لطفا صفحه فیلم سوپرایز تولد را ببینید.

همچنین اگر شما از پسری که قرار است یک هدیه خاص و جذاب دریافت کند، دور هستنید می توانید از طریق سرویس “دوست من” هایپرسورپرایز اقدام به ارسال هدیه به ایران کنید. در این سرویس، هایپرسورپرایز به نمایندگی از شما، یک هدیه خیلی خاص را از طریق یک سوپرایز جذاب برای او انجام می دهد و او را در روز تولدش خوشحال می کند.

منابع برگزیده: ایده کادو خاص | بهترین هدیه برای مردان در روز تولدشان | کادو تولد برای دوست پسر | کادو تولد برای دوست | هدیه برای دانش آموزان پسر | بهترین هدیه شب یلدا برای بچه هادیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا