بهترین ایده های عالی برای سورپرایز کادو برای مادر

با صرف وقت برای تهیه یک کادو برای مادر، به او نشان دهید که چقدر قدردان او هستید. این کادو می تواند یک کارت دست ساز، قاب عکس معنادار، یا خوراکی خانگی باشد که از صمیم قلب برای او ساخته اید تا به او نشان دهید که چقدر قدردان او هستید. هیچ چیز به اندازه یک کادو مناسب برای تولد یا روز مادر نمی تواند از صمیم قلب شما به او بگوید “دوستت دارم”!  امروز و در اینجا قصد داریم ایده های بسیار عالی برای سوپرایز روز مادر و همچنین کادو تولد برای مادر را بررسی کنیم.

سورپرایز کادو برای مادر در هر مناسبتی

باید با داشته هایی که دارید خلاق باشید و چیزی بسازید که می دانید او برای همیشه دوستش خواهد داشت. او از این که برایش وقت گذاشته اید و به یادش بوده اید، قطعا خوشحال خواهد شد. باید سورپرایز یا کادو شما برای مادر طوری باشد که برایش خاطره بسازد، طوری که وقتی با دوستان یا فامیل است، آن را به یاد بیاورد و در مورد آن با بقیه حرف بزند. یک سوپرایز خیلی ساده این است که می توانید پیام خود را ضبط کنید و زمانی که او انتظارش ندارد. شما می توانید قلب مادرتان را با این کادو شگفت انگیز گرم کنید.

ویدئو اجرای گروه سورپرایز راد نمونه ای از یک سورپرایز خلاقانه به عنوان کادو برای مادر است. زمانی که مادر در کافه نشسته است، یک غریبه به سراغ او می رود و از او می خواهد یک هدفون را روی گوش خود بگذارد. زمانی که او به صدا گوش می دهد، متوجه می شود که این صدا، صدای شماست و پیامی از طرف شما برایش ارسال شده است. شما در این پیام به او می گویید که چقدر دوستش دارید و از بودن کنار او خوشحال هستید. فکر می کنید واکنش مادرتان در این لحظه چه خواهد بود؟ اما صبر کنید سورپرایز کادو برای مادر هنوز تمام نشده است. زیرا بعد از شنیدن پیام صوتی شما نوبت به همان غریبه می رسد تا با اجرای موزیک زنده لحظه عاشقانه ای را که برایش رقم زده اید، خاص تر و باشکوه تر کند.

شما نیز اگر مایل هستید تا چنین سوپرایز ویژه ای برای مادر عزیزتان اجرا کنید، می توانید با هایپرسورپرایز تماس بگیرید. تیم حرفه ای هایپرسورپرایز در ایده پردازی، مدیریت، برنامه ریزی و اجرای انواع سناریوی سوپرایز به شما کمک خواهد کرد. البته اگر خارج از ایران زندگی می کنید و مادر عزیزتان در ایران است، باز هم هایپرسورپرایز می تواند به شما کمک کند تا به جای ارسال هدیه به ایران که کاری زمانبر، پرهزینه و سخت است، یک سورپرایز ویژه برای او انجام دهید. برای آشنایی با نحوه کار سرویس دوست من را مشاهده کنید.

برترین ایده های سورپرایز به عنوان کادو برای مادر

اگر مایل هستید تا با یک سورپرایز خاص کادویی برای مادر تهیه کنید، ایده های خیلی خوبی برایتان داریم تا از آنها بتوانید الهام بگیرید و یک کار منحصر به فرد برای او انجام دهید. مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید، مطمئناً مادرتان از این کادوهای روز مادر قدردانی می کند.

هر تصمیمی که می‌گیرید، مطمئن شوید که همان چیزی است که او واقعاً از آن لذت می‌برد و از آن استفاده می‌کند. بهترین کادو مادر کادو‌یی است که لبخند بر لبانش بیاورد و قلبش را گرم کند.

کادو شخصی سازی شده برای مادر

برای این که این هدیه روز مادر ملموس باشد، کادو برای روز مادر را با نام یا حروف اول اسم او شخصی سازی کنید تا کادوی واقعا منحصر به فردی که او برای سال های آینده دوستش دارد در اختیار داشته باشد. اگر می‌خواهید مسیر بیشتری را طی کنید، سعی کنید کادو برای مادر را با رنگ مورد علاقه او یا یک حکاکی احساسی شخصی‌سازی کنید.

در مرحله بعد، اگر واقعاً می خواهید کادو برای مادر را خاص تر کنید، چیزی را انتخاب کنید که حاوی پیام شما نیز باشد. او نه تنها عاشق فکری است که پشت کادو وجود دارد، بلکه چیزی منحصربه فرد نیز خواهد داشت! یک کادو شخصی که بتواند زمان طولانی از آن استفاده کند، مطمئناً ارزشمند خواهد بود و به مادرتان نشان می‌دهد که چقدر به او اهمیت می‌دهید.

یکی از بهترین هدایای مادر در واقع چیزی است که می توانید با دستان خود بسازید. یک دفتر خاطرات پر از عکس‌های قدیمی و چند پیام صمیمانه بسازید تا برای همیشه آن را داشته باشد. هر تصمیمی که گرفتید، مطمئن شوید که قدردانی خود را از مادر با دادن بهترین کادو برای مادر به او نشان می دهید!

کادو برای مادری که با فناوری غریبه نیست

برای مادری که می تواند با فناوری به خوبی کار کند، یک اسپیکر هوشمند، تبلت یا ردیاب تناسب اندام  به عنوان کادو برای مادر انتخاب کنید که می تواند به او کمک کند تا سلامتی خود را حفظ کند.  

کادو معنادار و متفکرانه

کادو برای مادر باید به او به خوبی نشان دهد که چقدر از صمیم قلب وجودش برایتان ارزشمند است تا قدردانی صمیمانه او را به همراه داشته باشد. به چیزی فکر کنید که منعکس کننده شخصیت و علایق او باشد – یک قاب عکس شخصی، یک دفترچه یادداشت خاص، یا یک دستبند زیبا برای نشان دادن قدردانی شما از تمام تلاش و عشق او نیز می تواند خوب باشد. به مادرتان نشان دهید که چقدر او را دوست دارید و از او با یک کادو معنادار و متفکرانه قدردانی کنید.

کادو برای مادر ماجراجو

اگر او عاشق آشپزی، باغبانی یا مسافرت باشد، خود این یک ایده کادو برای مادر است که خیلی منحصر به فرد خواهد بود. بلیت سفر و رزرو هتل، یک روز دونفره برای انجام فعالیت های مورد علاقه اش مانند رسیدگی به گلدان ها و یا خرید از بازار گل، می تواند واقعا او را از صمیم قلب خوشحال کند. البته می توانید یک کادو برای مادر مانند شمع‌های دست‌ساز و زیورآلات سفارشی، تدارک ببینید که یک یادگاری هم به او داده باشید تا سال ها به او احساس خاص بودن و دوست‌داشتن بدهد.

کادو تجربی دونفره

وقت گذاشتن برای مادر نیز یک کادو شگفت انگیز است. یک قرار ناهار با او برنامه ریزی کنید یا یک تعطیلات آخر هفته دخترانه ترتیب دهید. شما زمان با کیفیتی را با هم خواهید گذراند تا فقط سرگرم شوید و استراحت کنید و این بسیار قیمتی است! برای کادو مناسب روز مادر به چیزی فکر کنید که او از آن خوشحال شود. به علایق و سلایق او فکر کنید، یک کیف دستی جدید، بلیط استخر دو نفره، سینما و ماساژ مطمئناً برای او شادی زیادی به ارمغان می‌آورد و به او احساس خاصی می‌دهد.

در روز مادر، تجربیات معناداری به عنوان کادو برای مادر تهیه کنید که او دوست داشته باشد. لازم نیست این تجربیات گران قیمت باشند، اما باید از ته دل باشند و نشان دهند که چقدر برای شما اهمیت دارد. یک راه عالی برای نشان دادن قدردانی از مادرتان این است که وقت خود را به او کادو دهید! چه او را برای صبحانه بیرون ببرید و چه روز را صرف کاری که دوست دارد، قطعا بودن در کنار فرزند و وقت گذرانی برای او خیلی خوشحال کننده خواهد بود.

کادو از جنس سلامت جسم و روان

مادرتان را با هدایای دلپذیر مراقبت از خود مانند محصولات مراقبت از پوست ، درمان‌های آبگرم یا حتی کلاس یوگا برای زمانی که به خلوت نیاز دارد، نیز می توانید خوشحال کنید. این کادویی برای مادر است که خاص است و به او نشان می دهد چقدر سلامتی او برای شما مهم است.

فعالیت های آرامش بخش و تمدد اعصاب هدایای عالی برای مادر است! لذت بردن مادر در یک روز آبگرم یا ماساژ بهترین راه برای نشان دادن قدردانی از او است. این فرصتی است که او را از روال عادی روزانه خود دور کنید، استراحت کند و از اوقات ارزشمند برای خودش لذت ببرید.

کادویی از نمایش احساس شما

همچنین می‌توانید برای او نامه‌ای بنویسید که نشان دهد چقدر از تمام کارهایی که او برای شما انجام داده است قدردان هستید. لازم نیست طولانی و شیک باشد – فقط کلمات قدردانی صمیمانه کافی است تا او در این روز احساس خاص بودن کند. البته، اگر هنوز هم می‌خواهید چیزی ملموس به او بدهید، سعی کنید نشانه‌ای به او بدهید که معنای خاصی بین شما دو نفر داشته باشد – شاید یک قاب عکس یا جواهری که او می تواند برای سال های آینده نگه دارد.

فعالیت‌هایی مانند پختن غذای مورد علاقه‌اش با هم، قدم زدن در پارک یا مکان مشترک مورد علاقه‌تان، یا برپایی یک روز اسپا با نزدیک‌ترین دوستانش را در نظر بگیرید. پختن غذای مورد علاقه او با هم، قدم زدن در پارک یا مکان مشترک مورد علاقه تان، یا وقتگذرانی در اسپا با نزدیک ترین دوستانش، همگی هدایای معناداری هستند که به شما این امکان را می دهند با مادرتان خاطره بسازید. این تجربیات بسیار بیشتر از هر کادو برای مادر معنا خواهد داشت.

او نه تنها احساس آرامش و شادابی می کند، بلکه فرصتی برای او خواهد بود تا از اوقات با کیفیتی با شما لذت ببرد، اما مهم نیست که چه چیزی برای مادر خود بگیرید، بهترین کادو برای مادر نمایش احساس شما به اوست. هیچ چیز به اندازه گذراندن مدتی باکیفیت با او احساس خاصی در او ایجاد نمی کند. کاری را انجام دهید که او از آن لذت می برد و با هم خاطره سازی کنید، زیرا این نهایت قدردانی از تمام کارهایی است که او برای شما انجام داده است.8 دیدگاه دربارهٔ «بهترین ایده های عالی برای سورپرایز کادو برای مادر»

 1. بهاره فیاضی

  من که مادرم فوت شده ولی قدر مادراتونو بدونید وقتی نیستن آدم می فهمه تازه چه چیز باارزشی و از دست داده

 2. یوسف جبارخانی

  من پنج ساله مادرمو ندیدم خیلی دوست دارم این جوری سوپرایزش کنم ولی ایران نیستم. ممنون میشم هایپرسوپرایز اگه بهم بگی چ جوری میتونم این کارو بکنم

  1. سلام یوسف جان
   لطفا اگه تماس گرفتن برات سخته توی واتسات، تلگرام، ایمیل یا فرم صفحه اصلی بهمون پیام بده و درمورد شرایط، علایق و سلایق خودت و مادر عزیزت بهمون بگو. ما هم متناسب با اطلاعاتی که بهمون میدی سه سناریو خیلی عالی و شیک برات طراحی می کنیم و می فرستیم. هرکدوم رو که خواستی می تونی انتخاب کنی و اگه لازم دیدی جایی از سناریو تغییر میخواد، تغییرش بدی. به همین راحتی!

 3. لرستانی

  چ مامان مهربون و باحالی این کادو برای مادر حقش بود واقعا

 4. من مادرم خجالتیه ترجیح میدم این سورپرایزو توی خونه اش براش بگیرم. یه ویدئو دیگه بود که گروه موزیک میرفت دم در خونه و غافلگیرش میکرد اون بهتره

 5. واسه مادر هر کاری کنی کمه بهترین کادو برای مادر اینه که دستشو ببوسی پاشو ببوسی بهش بگی چقدر ممنون زحمتاشی این کمترین کاریه که هرکی باید انجام بده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا