ایده های فوق العاده سورپرایز هدیه خاص از راه دور

هدیه خاص برای کسی است که برای شما خیلی خاص است و شما می خواهید، این هدیه در بین تمام هدیه هایی که او می گیرد، خاص و به یاد ماندنی باشد. اما چگونه می توان تشخیص داد که چه کادویی ممکن است برای او خاص باشد. در اینجا قصد داریم به شما روشی را بگوییم تا بتوانید به سادگی یک سورپرایز هدیه خاص از راه دور برای کسی که دوستش دارید تهیه کنید. زیرا نباید دوری راه و فاصله بین شما دلیلی باشد که نتوانید محبت خود را به کسی که دوستش دارید ابراز کنید.

هدیه خاص چگونه باید باشد؟

کمی شما را راهنمایی می کنیم. به دغدغه این روزهای او فکر کنید. فکر می کنید چگونه می توانید این دغدغه را برایش برطرف کنید. در یک فضای صمیمی می توانید حتی به صراحت از او بپرسید که آرزویش چیست تا جواب صادقانه ای به شما بدهد.

پس تلاش خود را برای این که بفهمید چه هدیه خاصی باعث می شود تا اشک شوق در چشمانش جمع شود، انجام دهید. سعی کنید نیازهای او را شناسایی کنید و براسای سلایق و علاقه مندی های او یک هدیه خاص برایش تهیه کنید.

رویاها و نیازها دو عنصری هستند که می توانند هدیه شما را خاص کنند. این دو ویژگی حتما باید در سورپرایز شما و چیزی که برایش تهیه می کنید وجود داشته باشد. بنابراین به جای این که دنبال ایده خرید هدیه در اینترنت باشید، رویاها و نیازهای او را شناسایی کنید.

مثالی از سورپرایز هدیه خاص

هدیه خاص هدیه ای است که وقتی کسی آن را دریافت می کند اشک شوق در چشمانش جمع شود. این هدیه خاص می تواند یک عروسک باشد که در کودکی آرزوی آن را داشته است، پرداخت بدهی ها باشد و یا چیزی که در هیچ مغازه ای پیدا نمی شود مانند یک مجسمه بزرگ یک خروس. همه چیز بستگی به او دارد. فکر می کنید برای او چه چیزی یک هدیه خاص محسوب می شود؟ هدیه خاص برای هرکسی خاص است. شاید شما با یک ویلای چند هزار هکتاری در منطقه ای بخصوص بی نهایت خوشحال شوید، شاید کسی با دریافت پیامی که “ما بار سنگینی را از دوش شما برداشتیم”. مانند پسری که با پرداخت بدهی های پدر در ازای وام خانه توانست اشک شوق را در چشمان پدر و مادرش ببینید. فیلم هدیه خاصی که در ادامه می بینید، دقیقا این ویژگی ها را دارد.

همان گونه که در این ویدئو دیدید، هدیه خاص برای یک خانم یک مجسمه خروس بزرگ بود و از گرفتن چنین هدیه ای چقدر خوشحال شد. و یا خانمی که آرزوی کودکی اش داشتن یک عروسک خاص بود و هیچ وقت آن را نداشته است. همسرش زمانی که این رویای کودکی او را فهمید، یک عروسک، دقیقا همان چیزی که او رویایش را داشت برایش تهیه کرد. پس برای هرکس، چیز خاصی می تواند منحصربه فرد تلقی شود.

چگونه باید رویاها و نیازهای او را بشناسم؟

راه های زیادی برای فهمید رویاها و نیازهای امروز او هست. هنگام معاشرت با او به حرف های او خوب گوش دهید و ببینید آرزوهای او چیست و یا بیشتر درمورد چه چیزهایی حرف می زند. از روی علاقه مندی های او می توانید حدس بزنید که ممکن است آرزوی او چه باشد. حتی اگر فهمیدید که رویاها و آرزوهایش چیست، در صورتی که شما قادر به برآورده کردن این آرزو نبودید، باز هم ناامید نشوید. می توانید چیزی برایش بخرید که به او انگیزه بدهید تا رویاهایش را دنبال کند و خودش تلاش کند تا آن را عملی کند. قطعا زمانی که خودش این کار را کند، بیشتر احساس غرور خواهد کرد و به خودش نیز افتخار خواهد کرد.

به عنوان مثال شاید کسی که دوستش دارید شاید عاشق سفر و ماجراجویی چند ساله به دور ایران یا جهان باشد. قطعا شما نمی توانید این رویای او را عملی کنید. ولی می توانید با خرید وسایل و تجهیزات کمپینگ به او انگیزه دنبال کردن رویاهایش را بدهید.

درمورد نیازهای او نیز باید به این نکته توجه که خودش تصور می کند به چه چیزی نیاز دارد. بسیاری از ما با توجه به شرایطی که او در حال حاضر در آن است تلاش می کنیم تا حدس بزنیم که به چه چیزی نیاز دارد. به عنوان مثال اگر پدر یا مادر یک نوجوان باشید ممکن است تصور کنید که او به وسایل کمک آموزشی نیاز دارد، چون در حال تحصیل است. اما اگر از علاقه مندی های او باخبر شوید و کمی با او صحبت کنید، متوجه می شوید که به اسکیت سواری بسیار علاقه مند است و به اسکیت و کلاس آموزشی نیاز دارد. پس او را قضاوت نکنید و اجازه دهید خودش نیازهایش را اعلام کند.

چگونه هدیه را به او برسانم تا سورپرایز شود؟

این که شما چقدر از او دور هستید، اهمیتی ندارد. شما حتی اگر خارج از کشور باشید و قصد ارسال هدیه به ایران را داشته باشید، بازهم این امکان را دارید تا هدیه خود را به عزیزی که در ایران است برسانید. با وجود هایپرسوپرایز فاصله دیگر معنا ندارد. زیرا هایپرسوپرایز با سرویس “دوست من” به شما یک دوست می دهد، تا به شما کمک کند هدیه ای که می خواهید به او بدهید را تهیه کنید. بنابراین اول از همه سعی کنید تا بفهمید چه کادویی برای او خاص است. سپس با هایپرسوپرایز تماس بگیرید تا هدیه شما را به او برساند. البته قرار نیست هایپرسوپرایز مثل یک مامور پست یا پیک کادو را ارسال کند. همان گونه که گفتیم هایپرسوپرایز به شما یک دوست می دهد. این دوست تلاش می کند تا بهترین چیزی را که شما خواسته اید تهیه کند. سپس با یک ایده و سناریوی سورپرایز، آن عزیزرا غافلگیر می کند. هایپرسوپرایز یک تیم حرفه ای سوپرایز است که می توانید نمونه کارهای آنها را در سایت ببینید. کافی است تا به شماره های انتهای صفحه پیام بدهید. سپس طی یک جلسه تصویری آنلاین، درمورد هدیه و سورپرایز با دوست خود صحبت خواهید کرد و درمورد نحوه سورپرایز کردن آن عزیز به توافق می رسید. برای اطلاع دقیق تر از شرایط روی عکس ضربه بزنید.

ارسال هدیه به ایران - اجرای سوپرایز ویژه خانواده ایرانیان خارج کشور درون ایران با اجرای هایپرسوپرایز


2 دیدگاه دربارهٔ «ایده های فوق العاده سورپرایز هدیه خاص از راه دور»

  1. واقعا دمش گرم من خودم آرزومه واسه مادرم یه خونه بخرم ولی چ کتم که خودم اجاره نشینم دعا کنید برام بتونم هردومونو خونه دار کنم 😔

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا