ایده های شاد مخصوص جشن سورپرایز بارداری برای خانواده

بارداری یکی از مهم‌ترین و شیرین‌ترین اتفاقات زندگی هر زوجی است. باخبر شدن از این رویداد، نه تنها برای والدین، بلکه برای خانواده و فامیل به ویژه آنهایی که پدربزرگ و و مادربزرگ خواهند شد، نیز بسیار خوشحال‌کننده است. به همین دلیل، بسیاری از زوج‌های باردار، تصمیم می‌گیرند تا این خبر را با یک سورپرایز بارداری برای خانواده کوچک یا بزرگ به اطرافیان خود اطلاع دهند.

اگر شما نیز به دنبال خلاقانه ترین ایده خبر بارداری به خانواده و یا دوستان هستید، در ادامه هر چیزی که برای این رویداد نیاز دارید را به شما خواهیم گفت و ایده های جذابی که در جشن اعلام خبر بارداری برای غافلگیری مهمان ها می توانید استفاده کنید را خواهید خواند.

ملزومات برگزاری جشن اعلام خبر بارداری

هر جشنی ملزوماتی دارد. قبل از برگزاری جشن و دورهمی باید هرچیزی که لازم است را مهیا کنید. جشن سورپرایز بارداری به خانواده هم چیزهایی دارد که باید به آنها توجه ویژه ای داشته باشید که به آنها می پردازیم.

1- انتخاب مکان و تاریخ مناسب

اولین قدم در برگزاری هر جشنی، انتخاب مکان و تاریخ مناسب است. اگر می‌خواهید جشن شما کوچک و صمیمی باشد، می‌توانید آن را در خانه خود یا در باغ برگزار کنید. اما اگر می‌خواهید جشن شما بزرگ‌تر و باشکوه‌تر باشد، می‌توانید آن را در یک سالن یا باغ تشریفات برگزار کنید. همچنین، باید تاریخ جشن را طوری انتخاب کنید که همه اعضای خانواده و فامیل بتوانند در آن شرکت کنند.

2- ارسال دعوتنامه

پس از انتخاب مکان و تاریخ مناسب، باید دعوتنامه‌هایی برای اعضای خانواده و فامیل خود و یا دوستانتان ارسال کنید. در دعوتنامه‌ها باید تاریخ، زمان و مکان جشن را به همراه جزئیات دیگر مانند کد لباس را مشخص کنید و به آنها بگویید تم جشن شما چیست. به عنوان مثال اگر فرزند شما دختر است، فقط به آنها بگویید تم جشن صورتی است، اما علت آن را نگویید!

3- تزئینات جشن

تزئینات جشن می‌تواند نقش مهمی در ایجاد فضایی شاد و هیجان‌انگیز داشته باشد. شما می‌توانید از بادکنک‌های رنگی، گل‌ها و سایر وسایل تزئینی با تم‌های مختلف در سورپرایز بارداری برای خانواده و یا دوستانتان استفاده کنید.

4- غذا و نوشیدنی

غذا و نوشیدنی یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر جشنی است. شما می‌توانید از غذاها و نوشیدنی‌های مورد علاقه خود یا مهمان‌هایتان استفاده کنید. فینگرفودها معمولا گزینه ایده الی برای این مهمانی ها هستند.

5- فعالیت‌های جشن

برای اینکه جشن شما هیجان‌انگیزتر شود، می‌توانید از فعالیت‌های مختلف مانند بازی‌ها، موسیقی و رقص استفاده کنید. این فعالیت ها برای انجام سورپرایز بارداری خیلی به کار آید.

6- سورپرایز خبر بارداری برای خانواده

این بخش از جشن، لحظه‌ای بسیار هیجان‌انگیز و به یادماندنی است. شما می‌توانید از روش‌های مختلف مانند باز کردن بادکنک‌های رنگی، برش کیک یا نمایش عکس سونوگرافی برای سورپرایز بارداری برای خانواده استفاده کنید. در بخش بعدی ایده های جذاب سورپرایز بارداری برای خانواده را خواهیم گفت.

ایده های خلاقانه سورپرایز بارداری برای خانواده و فامیل

مهم ترین بخش جشن اعلام بارداری، اجرای ایده سورپرایز بارداری برای خانواده است. اما این بخش را چگونه انجام می دهید تا خاطره انگیز شود. در ادامه چند ایده خلاقانه برای برگزاری جشن اعلام بارداری به شما ارائه می‌دهیم.

برگزاری یک مسابقه یا بازی در جشن اعلام بارداری

همان گونه که در بخش قبل گفتیم فعالیت هایی که برای جشن اعلام بارداری در نظر می گیرید، به انجام سورپرایز بارداری مخصوص خانواده و دوستان خیلی کمک می کند. طراحی بازی یا مسابقه هم مهمان ها را سرگرم می کند و هم به شما در سوپرایز بارداری کمک می کند. اگر دوست دارید جشن خود را هیجان‌انگیزتر کنید، می‌توانید از بازی‌ها و سرگرمی‌های مختلف مانند بازی‌های حدس‌زدن، بازی‌های ورزشی یا بازی‌های فکری استفاده کنید و سورپرایز خود را در آن بگنجانید.

این روش نیز می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده باشد. برای این کار، می‌توانید یک مسابقه یا بازی با موضوع بارداری برگزار کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از مهمان‌ها بخواهید تا پانتومیم بازی کنید. در میان بازی، همسرتان به شما می گوید که چه چیزی را بازی کنید و خانواده باید حدس بزنند. چیزی که شما بازی می کنید این است: “ما نی نی داریم”

جشن اعلام حاملگی در طبیعت

اگر دوست دارید جشن خود را در فضایی باز و شاد برگزار کنید، می‌توانید ایده خبر بارداری به خانواده را در طبیعت اجرا کنید. برای این کار، می‌توانید یک پیک‌نیک در پارک یا باغ برگزار کنید یا یک کمپینگ کوتاه داشته باشید. زمانی که در کنار خانواده در طبیعت به سر می برید زمانی است که می توانید سورپرایز خبری خود را انجام دهید و به یک شوخی ساده خبر بارداری خود را به فامیل و دوستان بگویید.

استفاده از یک وسیله یا تم خاص

این روش نیز می‌تواند بسیار خلاقانه و جذاب باشد. برای این کار، می‌توانید از یک وسیله یا لباس خاص با طرح بارداری استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید یک تی‌شرت با طرح بارداری بپوشید یا یک وسیله تزئینی با طرح بارداری در جشن قرار دهید. زمانی که مهمان‌ها این وسیله یا لباس را ببینند، با خبر بارداری شما مواجه می‌شوند.

اگر دوست دارید جشن خود را با تم خاصی برگزار کنید، می‌توانید از تم‌هایی مانند تم حیوانات، تم رنگین کمان یا تم ستارگان استفاده کنید. برای این کار، می‌توانید از بادکنک‌ها، گل‌ها، لباس‌ها و سایر وسایل تزئینی با تم مورد نظر خود استفاده کنید.

باز کردن بادکنک‌های رنگی

اگر دوست دارید جشن خود را در فضایی صمیمی و راحت برگزار کنید، می‌توانید آن را در خانه خود برگزار کنید. برای این سورپرایز بارداری برای خانواده، می‌توانید میز و صندلی‌ها را به شکل دایره بچینید تا همه مهمان‌ها بتوانند یکدیگر را ببینند.

این ایده خبر بارداری به خانواده یکی از ساده‌ترین و در عین حال موثرترین روش‌ها برای اعلام خبر بارداری است. برای این کار، می‌توانید بادکنک‌های رنگی را با گاز هلیوم پر کنید و روی میز یا دیوار نصب کنید. سپس، از یکی از فامیل بخواهید تا یکی از بادکنک‌ها را باز کند. زمانی که بادکنک باز می‌شود، یک پیام یا نوشته با خبر بارداری شما نمایان می‌شود.

کیک بارداری

وقتی در جشن اعلام بارداری شرکت می کنید، کیک شیرینی مهمانی را دوچندان می کند. این روش نیز بسیار هیجان‌انگیز و جذاب است. برای این کار، می‌توانید یک کیک با طرح بارداری سفارش دهید.حتی می توانید از قنادی بخواهید تا پیام بارداری شما را درون کیک مخفی کند و در مهمانی از بزرگ فامیل بخواهید تا کیک را ببرد.

پیام یا طرح کیک می‌تواند یک عکس سونوگرافی، یک قلب یا یک نوشته با خبر بارداری شما باشد. سپس، از یکی از مهمان‌ها بخواهید تا کیک را برش دهد. زمانی که کیک برش می‌خورد، طرح بارداری نمایان می‌شود و همه مهمان‌ها باخبر می‌شوند.

فیلم ویدئویی پیام بارداری

این روش نیز یک ایده خلاقانه و به یادماندنی است. برای این سورپرایز بارداری برای خانواده، می‌توانید یک فیلم کوتاه یا کلیپ با موضوع بارداری خود تهیه کنید و در فیلم از خاطره های دونفره خود بگویید و در نهایت خبر بارداری تان که ثمره عشقتان هست را بیان کنید. در این فیلم، می‌توانید از عکس‌های سونوگرافی، تصاویر خود و همسرتان و یا صحبت‌های خودتان استفاده کنید. سپس، این فیلم را در جشن اعلام بارداری پخش کنید و همه مهمان‌ها را غافلگیر کنید.

اعلام خبر بارداری در جشن فامیلی، فرصتی عالی برای سورپرایز کردن همه اعضای خانواده است. فراموش نکیند، انتخاب روش مناسب برای جشن اعلام بارداری به سلیقه و علاقه شما بستگی دارد. می‌توانید از ایده‌های ذکر شده در این مقاله استفاده کنید یا از ایده‌های خلاقانه خود درباره سورپرایز بارداری برای خانواده استفاده کنید. مهم‌ترین نکته این است که جشن اعلام بارداری شما باید خاطره‌انگیز و به یادماندنی باشد.منابع: ایده سورپرایز خبر بارداری |

3 دیدگاه دربارهٔ «ایده های شاد مخصوص جشن سورپرایز بارداری برای خانواده»

  1. مینا جعفری

    من وقتی باردار شدم همه رو دعوت کردم سر میز شام گفتم توی ظرف غذای یه نفر یه رازه هرکی تونست پیدا کنه. منم توی ظرف غذای پدرم لای برنجها یه کم از برنجها رو با رب گوجه صورتی کردم. یادش بخیر خیلی اون شب خوش گذشت

  2. منم دقیقا وقتی با فامیل رفته بودیم شمال توی جنگل خبر بارداریمو دادم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا