سوپرایز برای ارسال پیام مادر تولدت مبارک

امسال قرار است شما به زیباترین شکل ممکن پیام مادر تولدت مبارک را به او شادباش بگویید. زیرا برایتان برترین پیام های مادر تولدت مبارک را گردآوری کرده ایم تا امسال را برای او خاص تر کنید. ممکن است از او دور باشید و نتوانید در این روز خاص در کنارش باشید و بخواهید به روشی خاص پیام تولدت مبارک مادرم را به او بگویید. به همین دلیل با یک سوپرایز تولد خیلی خاص شروع می کنیم و سورپرایزی را به شما نشان می دهیم که فرزندی از راه دور برای مادرش ارسال کرد و واکنش مادرش دیدنی بود. سپس به سراغ 30 جمله برتر پیام های تبریک تولد مادرانه خواهیم رفت. پس همراه ما شو تا به جمع برترین ها ملحق شوی.

سورپرایز تبریک مادر تولدت مبارک

احتمالا از مادر عزیزتان دور هستید و نمی توانید امسال در کنار او باشید. اما این مسأله اصلا نباید در رابطه شما و مادرتان خللی وارد کند. حتی اگر خارج از کشور هستید و مادرتان در ایران زندگی می کند و قصد ارسال هدیه به ایران را دارید، باز هم روش های گوناگونی برای شما وجود دارد که پیام تبریک مادر تولدت مبارک را به یک سورپرایز تولد خیلی خاص به او شادباش بگویید. ویدئوی زیر دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید. در این ویدئو فرزندی که از مادرش دور بوده است و قصد داشته است تا روز میلاد مادرش را تبریک بگوید، با کمک تیم سورپرایزشو یک غافلگیری خیلی ویژه به او هدیه داده است و پیام تبریکش را به او رسانده است. با هم ویدئو را تماشا کنیم تا بعد به شما بگوییم که باید چه کار کنید تا یک سوپرایز تولد خاص برای مادرتان بگیرید.

همان گونه که در این ویدئو تماشا کردید، تیم سورپرایز در روز تولد مادر به در خانه او رفتند و پیام تبریک مادر تولدت مبارک را به گوش او رساندند. خودتان دیدید که وقتی مادر متوجه شد که فرزندی که از دور است، در این روز به یاد او بوده است چقدر احساساتی شد و اشک شوق خود را نتوانست کنترل کند و گریه شادی اش جاری شد. هایپرسورپرایز به عنوان یک تیم متخصص در حوزه سورپرایز می تواند به شما نیز کمک کند که اگر قصد ارسال هدیه به مادر را دارید و می خواهید تا خیلی خاص پیام تبریک تولد را به او برسانید، به سادگی این کار را انجام دهید. فقط کافی است تا با شماره انتهای صفحه تماس بگیرید و یا در واتساپ یا تلگرام پیام دهید تا شما را راهنمایی کنند.

30 متن پیام برتر با آرزوی تبریک تولد مامان

اکنون وقت آن است تا شما را با پیام های تبریک تولد برای مادر آشنا کنیم. در ادامه می توانید با خواندن جملات زیبا برای تبریک تولد مادر و ارسال پیام شیرینی به او، تولدش را به شکلی خاص تبریک بگویید.

 1. تولدت مبارک بهترین مامان دنیا! بیش از آنچه بتوان گفت دوستت دارم.
 2. برای شگفت انگیزترین زن زندگیم، مادر تولدت مبارک! تو الگوی من، بهترین دوست و همه چیز من هستی.
 3. به مامان عزیزم، تولدت مبارک! ممنون که همیشه کنارم هستی. من تو را بیشتر از هر چیزی دوست دارم.
 4. تولدت مبارک به زنی که مرا به شکلی که امروز هستم بزرگ کرد. تا ابد قدردان تو خواهم بود به خاطر تمام کارهایی که برای من انجام دادی.
 5. مامان، تو همه چیز من هستی. ممنونم که چنین مادر فوق العاده ای هستی من بیشتر از هر چیزی در دنیا دوست دارم.
 6. تولدت مبارک به زیباترین، مهربان ترین و دوست داشتنی ترین زنی که می شناسم. شما الگوی من هستید و من خیلی خوش شانس هستم که شما را به عنوان مادرم دارم.
 7. مامان، تو بهترینی. ممنون که همیشه کنارم هستی، مهم نیست. من تو را بیشتر از هر چیزی دوست دارم.
 8. تولد مادر شگفت انگیز من مبارک! تو قوی ترین و مستقل ترین زنی هستی که من می شناسم. من خیلی بهت افتخار می کنم.
 9. مامان، تو بهترین دوست من هستی. ممنون که همیشه در کنارم هستی. من تو را بیشتر از هر چیزی دوست دارم.
 10. تولد شگفت انگیزترین زن جهان مبارک! الهام بخش منی، الگوی منی و بهترین دوست من هستی. من تو را بیشتر از هر چیزی دوست دارم.
 11. مادر عزیزتر از جانم تولدت مبارک. ممنون که همیشه کنارم هستی. من تو را بیشتر از هر چیزی در دنیا دوست دارم.
 12. تولد مامان زیبای من مبارک! تو نور زندگی من هستی و من تو را بیشتر از آنچه کلمات می توانند بیان کنند دوست دارم.
 13. مامان، تو همه چیز من هستی. تو بهترین دوست، محرم و بزرگترین طرفدار من هستی. من خیلی ممنونم که تو را در زندگی ام دارم.
 14. از شما متشکرم که همیشه کنار من هستی، مهم نیست که چه باشد. شما حمایت کننده ترین و دوست داشتنی ترین مادری هستی که یک کودک می تواند آرزو داشته باشد.
 15. تولدت مبارک مادرم، تو تنها کسی هستی که کی دانی چگونه به من حس دوست داشته شدن بدهی، حتی زمانی که من احساس ناراحتی می کنم. کادو برای مادری به خوبی تو در دنیا وجود ندارد! ولی بدان که بی نهایت دوستت دارم.
 16. تو شگفت انگیزترین مادر دنیا هستی. تو در مورد زندگی چیزهای زیادی به من آموختی و من به خاطر تمام کارهایی که برای من انجام دادی سپاسگزارم.
 17. تولدت مبارک مامان! من تو را بیشتر از هر چیزی در دنیا دوست دارم.
 18. مامان، تو شگفت انگیزترین زنی هستی که من می شناسم. شما قوی، مستقل و دوست داشتنی هستید. من خیلی افتخار می کنم که فرزند شما هستم.
 19. ممنون که همیشه کنارم بودید.  شما همیشه بزرگترین حامی من بوده اید و می دانم که همیشه می توانم روی شما حساب کنم. مادر تولدت مبارک!
 20. من تو را بیشتر از آنچه کلمات می توانند بیان کنند دوست دارم. تو بهترین دوست، محرم و مادرم هستی. من خیلی ممنونم که تو را در زندگی ام دارم.
 21. تولدت مبارک مامان! امیدوارم روزی پر از عشق، خنده و شادی داشته باشی.
 22. تو بهترین مادری هستی که یک بچه می تواند از خدا بخواد. تو همیشه کنار من هستی. من تو را بیشتر از هر چیزی در دنیا دوست دارم. مادر تولدت مبارک.
 23. برای هر کاری که برای من انجام دادید متشکرم. در مورد زندگی چیزهای زیادی به من آموختی و من از محبت و حمایت شما بسیار سپاسگزارم. تولدت مبارک مادرم.
 24. امیدوارم مامان تولدت خیلی مبارک باشه. بیشتر از هر چیزی در دنیا دوستت دارم.
 25. شما شگفت انگیزترین زنی هستید که من می شناسم. شما قوی، مستقل و دوست داشتنی هستید. من خیلی افتخار می کنم که فرزند چنین زن فوق العاده ای هستم.
 26. تولدت مبارک مامان! امیدوارم روزی پر از عشق، خنده و شادی داشته باشی و بهترین اتفاق های زندگی را با همدیگر تجربه کنیم.
 27. تولد مادر شگفت انگیز من مبارک! شما دوست داشتنی ترین، دلسوزترین و حامی ترین فردی هستید که من می شناسم. من خیلی ممنونم که تو را در زندگی ام دارم. زندگی جان تولدت مبارک.
 28. از شما متشکرم که همیشه کنار من هستی، مهم نیست که چقدر یا چه شکلی باشد. اما اینکه هستی زیباست. شما بزرگترین طرفدار من و بهترین دوست من هستید. بیش از آنچه بتوان گفت دوستت دارم مادرم.
 29. امیدوارم تولدت خیلی مبارک باشه مامان. زندگی جان من بودی و هستی. زندگی جان من بمان.
 30. مادر تولدت مبارک. شاید فاصله ها بین ما زیاد باشد، اما همیشه در دلم با تمام احساسم تو را در آغوش گرفته ام. حس زیبای بودن در کنار تو در خون من جریان دارد. تولدت مبارک مادرم.


8 دیدگاه دربارهٔ «سوپرایز برای ارسال پیام مادر تولدت مبارک»

 1. سحر شاهوردی

  سلام هایپرسوپرایز خسته نباشید من کانادا زندگی میکنم و مادرم تهرانه. می تونید همین جوری که تو ویدئو بود پیام تبریک تولد منو با یه کادو سوپرایزش کنید؟

  1. سلام سحر عزیز
   بله قطعا کمک به شما باعث افتخار ماست لطفا به شماره های پایین صفحه پیام بدهید و یا در فرمی که در صفحه اصلی سایت هست اطلاعات لازم رو ارسال کنید تا باهاتون تماس بگیریم.

 2. سلام من اهوازم و یه مدتیه از پدرم قهر کردم میخوام چنین سوپرایزی رو براش بفرستم دلخوریش برطرف شه

  1. سلام پیشرو جان
   ما درخدمتتون هستیم تا هرکمکی ازمون ساخته است براتون انجام بدیم

 3. نمی دونم اونی که این سوپرایز رو واسه مادرش گرفته کی بوده
  ولی دمت گرم داداش

 4. امیرحسین

  احسنت … واقعا تا وقتی بزرگترها سایه شون رو سرمونه باید مواظب دلشون باشیم حتی اگه ازشون به اجبار دور شدیم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا