بهترین ایده ها برای گفتن جمله مادر عزیزتر از جانم تولدت مبارک

امسال قرار است شما به زیباترین شکل ممکن پیام “مادر عزیزتر از جانم تولدت مبارک” را به او شادباش بگویید. زیرا برایتان زیباترین متن تبریک تولد برای مادر را گردآوری کرده ایم تا امسال را برای او خاص تر کنید. البته برای تبریک مادری که از شما دور است و همچنین تبریک تولد مادر شوهر نیز متن های زیبایی آماده شده است.

اگر از او دور هستید و نمی توانید در این روز خاص در کنارش باشید و می خواهید به روشی خاص پیام مادر تولدت مبارک را به او بگویید، یک سوپرایز تولد خیلی خاص نیز برایتان آماده کرده ایم که به شما نشان می دهد برای تبریک تولد مادر از راه دور چقدر جذاب می توانید عمل کنید.

متن های شیرین برای بیان “مادر عزیزتر از جانم تولدت مبارک”

مادر شما مهمترین فرد زندگی شما است و تولد او یک مناسبت ویژه است که شایسته جشن گرفتن است. اما آیا گفتن “مادر عزیزتر از جانم تولدت مبارک” کافی است؟ آیا می توان همین جمله تولدت مبارک مادرم را به روشی خیلی خاص بیان کرد؟ بله، یک سوپرایز ویژه که او انتظارش را ندارد و از طریق آن متوجه قدردانی و عشق شما نسبت به خودش می شود، می تواند یک کادو برای روز مادر محسوب شود.

 1. تولدت مبارک بهترین مامان دنیا! بیش از آنچه بتوان گفت دوستت دارم.
 2. برای شگفت انگیزترین زن زندگیم، مادر تولدت مبارک! تو الگوی من، بهترین دوست و همه چیز من هستی.
 3. تولدت مبارک به زنی که مرا به شکلی که امروز هستم بزرگ کرد. تا ابد قدردان تو خواهم بود به خاطر تمام کارهایی که برای من انجام دادی.
 4. مامان، تو همه چیز من هستی. ممنونم که چنین مادر فوق العاده ای هستی من بیشتر از هر چیزی تو دنیا دوست دارم.
 5. تولد مادر شگفت انگیز من مبارک! تو قوی ترین و مستقل ترین زنی هستی که من می شناسم. من خیلی بهت افتخار می کنم.
 6. مامان، تو بهترین دوست من هستی. ممنون که همیشه در کنارم هستی. من تو را بیشتر از هر چیزی در دنیا پرستش می کنم.
 7. تولد شگفت انگیزترین زن جهان مبارک! الهام بخش منی، الگوی منی و بهترین دوست من هستی. من تو را بیشتر از هر چیزی دوست دارم.
 8. مادر عزیزتر از جانم تولدت مبارک. تو تنها دوست داشتنی ترین زن زندگی من هستی. بمان کنار تا همیشه.
 9. تولد مامان زیبای من مبارک! تو نور زندگی من هستی و من تو را بیشتر از آنچه کلمات می توانند بیان کنند دوست دارم.
 10. مامان، تو همه چیز من هستی. تو بهترین دوست، محرم و بزرگترین طرفدار من هستی. من خیلی خوش شانس بودن که تو مادر من هستی. هر روز به خاطر داشتن تو از خدا قدردانی می کنم.
 11. تولدت مبارک مادرم، تو تنها کسی هستی که می دانی چگونه به من حس دوست داشته شدن بدهی، حتی زمانی که من احساس ناراحتی می کنم. کادو برای مادری به خوبی تو در دنیا وجود ندارد! ولی بدان که بی نهایت دوستت دارم.
 12. تو شگفت انگیزترین مادر دنیا هستی. تو در مورد زندگی چیزهای زیادی به من آموختی و من به خاطر تمام کارهایی که برای من انجام دادی سپاسگزارم.
 13. من تو را بیشتر از آنچه کلمات می توانند بیان کنند دوست دارم. تو بهترین دوست، محرم و عشقم هستی. از خدا خیلی ممنونم که تو را در زندگی ام دارم.
 14. مادر عزیزتر از جانم تولدت مبارک! امیدوارم روزی پر از عشق، خنده و شادی داشته باشی.
 15. تو بهترین مادری هستی که یک بچه می تواند از خدا بخواد. تو همیشه کنار من هستی. من تو را بیشتر از هر چیزی در دنیا دوست دارم. مادر عزیزتر از جانم تولدت مبارک.
 16. برای هر کاری که برای من انجام داده هرچه تشکر کنم کم است. در مورد زندگی چیزهای زیادی به من آموختی و من از محبت و حمایت شما بسیار سپاسگزارم. تولدت مبارک مادر نازنینم.
 17. امیدوارم مامان تولدت خیلی مبارک باشه. می خوام بدونی که بیشتر از هر چیزی توی دنیا دوستت دارم.
 18. شما شگفت انگیزترین زنی هستید که من می شناسم. شما قوی، مستقل و دوست داشتنی هستید. به خودم افتخار می کنم که مادری مثل تو دارم و از این که عاشق تو هستم احساس غرور می کنم.
 19. تولدت مبارک مامان عزیزم! امیدوارم روزی پر از عشق، خنده و شادی داشته باشی و بهترین اتفاق های زندگی را با همدیگر تجربه کنیم.
 20. تولد مادر جذاب و دوست داشتنی من مبارک! شما دوست داشتنی ترین، دلسوزترین و حامی ترین فردی هستید که من در تمام زندگی ام دیده ام. از خدا خیلی ممنونم که تو را در زندگی ام دارم. زندگی جان تولدت مبارک.
 21. امیدوارم تولدت خیلی مبارک باشه مامان. زندگی جان من بودی و هستی. زندگی جان من بمان. مادر عزیزتر از جانم تولدت مبارک
 22. تو فرشته ی منی، نور منی، تو ستاره راهنمای من در لحظات تاریک زندگیم هستی مادر. ممنون که زندگیم رو پر از معنی و مفهوم کردی. تولدت مبارک مادر عزیزتر از جانم.
 23. مادر عزیزم، واژه ها نمی تونن توصیف کنند که چقدر برای من خاص هستی، تولدت مبارک مادرم و زندگی ات پر از شادی
 24. باور کن ماه هاست زیباترین جملات را برای امروز کنارمی گذارم. امشب اما همه جملات فرار کرده اند. همینطور بی وزن و بی هوا آمدم بگویم. مادر عزیزتر از جانم تولدت مبارک.
 25. تولدت مبارک به مادری که لحظه های شادی زندگیش را فدا کرد تا من بتوانم آن ها را در زندگیم داشته باشم
  تولدت مبارک مادر عزیزتر از جانم.
 26. مادرم آغوش تو تجربه آرامش است و تولدت نوید بخش بهاری دیگر در زندگی من. تولدت مبارک مادر مهربانم.
 27. گل‌های بهشت سایبانت مادر. یک دسته ستاره ارمغانت مادر غیر تو کسی چشم به راهم نشود. قربان نگاه مهربانت مادر. مادر عزیزتر از جانم تولدت مبارک .
 28. مادر مهربان و فداکارم هرگز نمی توانم احساسم نسبت به تو را با هیچ کلمه ای نشان دهم، هرگز نمی توانم برای همه کارهایی که برایم کرده ای از تو تشکر کنم. فقط می توانم بگویم تا ابد دوستت دارم
 29. از تو مهربان بابت تمام اذیت های بچگی ام معذرت می خواهم، امیدوارم قلبت هیچگاه از من گله مند نباشد. تا من همیشه خوشبخت باشم. زیباترین و پاک ترین قلب را داری و من هنوز نتوانستم ذره ای عین تو با گذشت باشم عاشقت هستم. مادر تولدت مبارک.
 30. روز تولدت را به عنوان یک فرصت برای جشن گرفتن از تمام لحظات زیبا و خاطره‌آور زندگیت ببین. مادر تولدت مبارک.
 31. بهترین تبریکات برای تولد مادر خوبم. امیدوارم همیشه به شادی و آرامش دست پیدا کنی. مادر عزیزتر از جانم تولدت مبارک.
 32. تولدت مبارک، مادر عزیزم. امیدوارم هر روز زندگیت بهتر و شیرین‌تر از گذشته باشد.
 33. روز تولدت مبارک، گل زیبای زندگی ام. امیدوارم در هر ثانیه از زندگیت آرامش و خوشبختی را بتجربه کنی.
 34. تولدت مبارک مادر عزیزتر از جانم. امیدوارم که هر روز زندگیت بهتر از هر روزی که تا به حال تجربه کرده ای باشد و سالی که در پیش رویت قرار دارد، بهترین اتفاق ها برایت بیافتد.
 35. تولدت مبارک به عشق زندگیم. امیدوارم هر سال، سال خوبی برایت باشد و در کنار هم همیشه خوشبخت باشیم.

بهترین متن های تبریک تولد مادر از راه دور

 1. از شما متشکرم که همیشه کنار من هستی، مهم نیست که چه باشد. شما حمایت کننده ترین و دوست داشتنی ترین مادری هستی که یک فرزند می تواند آرزو داشته باشد.
 2. مامان، تو بهترینی. ممنون که همیشه کنارم هستی، مهم نیست که الان چقدر از همدیگر دور هستیم. مهم این است که هر روز یاد تو در دل من زنده است. من تو را بیشتر از هر چیزی دوست دارم.
 3. تولدت مبارک مامان! من تو را بیشتر از هر چیزی در دنیا دوست دارم. شاید امروز نتوانستم در کنارت باشم. اما بدان که همیشه در ذهن و روح من جریان داری.
 4. مامان، تو شگفت انگیزترین زنی هستی که من می شناسم. شما قوی، مستقل و دوست داشتنی هستید. من خیلی افتخار می کنم که فرزند شما هستم.
 5. از شما متشکرم که همیشه کنار من هستی، مهم نیست که چقدر یا چه شکلی باشد. اما اینکه هستی زیباست. شما بزرگترین طرفدار من و بهترین دوست من هستید. بیش از آنچه بتوان گفت دوستت دارم مادرم.
 6. مادر تولدت مبارک. شاید فاصله ها بین ما زیاد باشد، اما همیشه در دلم با تمام احساسم تو را در آغوش گرفته ام. حس زیبای بودن در کنار تو در خون من جریان دارد. تولدت مبارک مادرم.
 7. مادر، اگر از من بپرسند که بهترین جای جهان کجاست، جواب من آغوش توست. آرزو می کنم همیشه سلامت و شاد باشی. تولدت مبارک مادرم.
 8. تولدت مبارک گل همیشه بهار من. امیدوارم که هر آرزویی که داری در این سال جدید زندگی ات برآورده شود و به زودی بتوانیم باز هم کنار یکدیگر باشیم.
 9. تولدت مبارک، عزیز دل. امیدوارم هر لحظه زندگیت به یادماندنی باشد و آرزویی که در دل داری برآورده شود. بدان که هرچند از هم دور هستیم اما همیشه در قلب ما نشسته ای.
 10. در این روز ویژه، بهترین تبریکات برای تولدت مامان عزیزم. امیدوارم که همیشه سالم و شاد باشی و از تک تک ثانیه های زندگی لذت ببری. به امید دیدار مجدد و تکرار روزهای شیرین و به یادماندنی.

سورپرایز تبریک تولد مادر از راه دور

احتمالا از مادر عزیزتان دور هستید و نمی توانید امسال در کنار او باشید. اما این مسأله اصلا نباید در رابطه شما و مادرتان خللی وارد کند. حتی اگر خارج از کشور هستید و مادرتان در ایران زندگی می کند و قصد ارسال هدیه به ایران را دارید، باز هم روش های گوناگونی برای شما وجود دارد که پیام تبریک مادر تولدت مبارک را به یک سورپرایز تولد خیلی خاص به او شادباش بگویید.

ویدئوی زیر دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید. در این ویدئو فرزندی که از مادرش دور بوده است و قصد داشته است تا روز میلاد مادرش را تبریک بگوید، با کمک تیم سورپرایز یک غافلگیری خیلی ویژه به او هدیه داده است و پیام تبریکش را به او رسانده است. با هم ویدئو را تماشا کنیم تا بعد به شما بگوییم که باید چه کار کنید تا یک سوپرایز تولد خاص برای مادرتان بگیرید.

همان گونه که در این ویدئو تماشا کردید، تیم سورپرایز در روز تولد مادر به در خانه مادر رفتند و پیام تبریک مادررا از طرف فرزندش که از او دور بوده است، به گوش او رساندند. خودتان دیدید که وقتی مادر متوجه شد که فرزندی که از دور است، در این روز به یاد او بوده است چقدر احساساتی شد و اشک شوق خود را نتوانست کنترل کند و گریه شادی اش جاری شد.

هایپرسورپرایز به عنوان یک تیم متخصص در حوزه سورپرایز می تواند به شما نیز کمک کند که اگر قصد ارسال هدیه به مادر را دارید و می خواهید تا خیلی خاص پیام تبریک تولد را به او برسانید، به سادگی این کار را انجام دهید. فقط کافی است تا با شماره انتهای صفحه تماس و از طریق ارسال پیام در واتساپ یا تلگرام از گروه سورپرایز تولد در تهران مشاوره بگیرید.

بهترین متن ها برای بیان تولدت مبارک مادرشوهر

اکنون وقت آن است تا شما را با پیام های تبریک تولد برای مادرشوهور آشنا کنیم. در ادامه می توانید با خواندن جملات زیبا برای تبریک “تولدت مبارک مادر شوهر” و ارسال پیام شیرینی به او، تولدش را به شکلی خاص تبریک بگویید.

 1. به مامان عزیزم، تولدت مبارک! ممنون که همیشه کنارم هستی. من تو را بیشتر از هر چیزی دوست دارم.
 2. تولدت مبارک به زیباترین، مهربان ترین و دوست داشتنی ترین زنی که می شناسم. شما الگوی من هستید و من خیلی خوش شانس هستم که شما را به عنوان مادرم دارم.
 3. ممنون که همیشه کنارم بودید.  شما همیشه بزرگترین حامی من بوده اید و می دانم که همیشه می توانم روی شما حساب کنم. مادر تولدت مبارک!
 4. تولدت مبارک عزیز دل. امیدوارم سال جدید زندگیت، پر از لحظات شادی و موفقیت باشد.
 5. تولدت مبارک عزیز دلم. امروز روزی خاص است که به ما یادآور می شود تو در زندگی ما هستی. با آرزوهای بهترین ها برای تو!
 6. در این روز ویژه، تولدت مبارک عزیز دل. امیدوارم که در روز تولدت بهترین اتفاق ها بیافتد!
 7. تولدت مبارک بهترین مادر شوهر دنیا. امیدوارم همیشه در کنارمان باشید و لحظات خوب زیادی با هم تجربه کنیم.
 8. به بهترین مادر جهان، تولدت مبارک. امیدوارم هر روز زندگی ات درخشان و پر از آرامش باشد.
 9. با آرزوی بهترین‌ها برای مادر شوهر خوبم در روز تولد زیبایش. امیدوارم همیشه در کنارمان باشید و بهترین‌ها را برایتان آرزو می کنم.
 10. تولدت مبارک مادر شوهر عزیزم. امیدوارم که در هر روز زندگیت، لحظات خوبی را تجربه کنی.


منابع برگزیده: ایده سورپرایز مادر برای تولد در خانه | ایده برای سورپرایز روز مادر

11 دیدگاه دربارهٔ «بهترین ایده ها برای گفتن جمله مادر عزیزتر از جانم تولدت مبارک»

 1. سحر شاهوردی

  سلام هایپرسوپرایز خسته نباشید من کانادا زندگی میکنم و مادرم تهرانه. می تونید همین جوری که تو ویدئو بود پیام تبریک تولد منو با یه کادو سوپرایزش کنید؟

  1. سلام سحر عزیز
   بله قطعا کمک به شما باعث افتخار ماست لطفا به شماره های پایین صفحه پیام بدهید و یا در فرمی که در صفحه اصلی سایت هست اطلاعات لازم رو ارسال کنید تا باهاتون تماس بگیریم.

 2. سلام من اهوازم و یه مدتیه از پدرم قهر کردم میخوام چنین سوپرایزی رو براش بفرستم دلخوریش برطرف شه

  1. سلام پیشرو جان
   ما درخدمتتون هستیم تا هرکمکی ازمون ساخته است براتون انجام بدیم

 3. نمی دونم اونی که این سوپرایز رو واسه مادرش گرفته کی بوده
  ولی دمت گرم داداش

 4. امیرحسین

  احسنت … واقعا تا وقتی بزرگترها سایه شون رو سرمونه باید مواظب دلشون باشیم حتی اگه ازشون به اجبار دور شدیم

  1. سلام هدیه عزیز
   متاسفانه خیر ولی سناریوهایی هست که بتونیم از راه دور کسی رو که دوستش دارید سورپرایز کنیم. لطفا از طریق واتساپ یا تلگرام به ما پیام دهید تا بیشتر شما رو بتونیم راهنمایی کنیم.

 5. مادر عزیزتر از جونم تولدت خیلی مبارک. ممنونم که همیشه کنارمی و می تونم روت حساب کنم. من از هر چیزی تو دنیا تو رو بیشتر دوست دارم عشق قشنگم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا