سورپرایز خیلی خاص تولدت مبارک مادرم

بی شک مادر یکی از مهم ترین افراد زندگی ماست. تبریک تولدت مبارک مادرم هم باید خیلی خاص و شیرین باشد. او باید بفهمد که گقدر دوستش داریم و قدردان زحماتی که کشیده است، هستیم. بنابراین تصمیم گرفتیم تا امروز در اینجا، یک پکیج کامل برای تولد مادر به شما بدهیم: ایده های سوپرایز تولد، کادو برای مادر و متن پیام های دلچسب برای تبریک تولدت مبارک مادرم. پس همراه ما باشید تا با این ایده های جذاب آشنا شوید.

5 ایده شیرین سورپرایز برای تولد مادر

سورپرایز مادر در روز تولدش یا در روز مادر می تواند دقیقا همان چیزی باشد که به آن نیاز دارید. مگر نمی خواهید تا او احساس شما نسبت به خودش را کاملا درک کند. با یک اتفاق رمانتیک می توانید خاطره ای در ذهن او ایجاد کنید که برای همیشه جاودانه بماند. در مورد آن با بقیه حرف بزند و در تنهایی بارها آن را مرور کند. پس اول از همه بهتر است تا با ایده های سوپرایز مادر آشنا شوید و بعد به سراغ هدیه روز مادر یا تولدش و پیام های تبریک تولدت مبارک مادرم، برویم.

در اینجا ایده هایی برای سوپرایز او برایتان داریم تا اگر خواستید خودتان بتوانید یک سورپرای ویژه مخصوص مادر عزیزتان تدارک ببینید. هر یک از این ایده ها خود یک هدیه مناسب برای مادر مسن نیز محسوب می شود. شما می توانید یکی را به عنوان یک راه مناسب برای گفتن تبریک تولدت مبارک مادرم انتخاب کنید.

1- سورپرایز رمانتیک مادر از راه دور به جای ارسال هدیه

ممکن است شما در شهر یا کشور دیگری زندگی کنید و مادرتان در ایران باشد. حتی ممکن است به دلیل مشغله های کاری یا هر چیز دیگری نتوانید این روز خاص را در کنارش باشید و با زبان خودتان به او بگویید تولدت مبارک مادرم. در چنین شرایطی یک تیم حرفه ای سورپرایز در ایران مانند هایپرسوپرایز می تواند مثل یک قهرمان به کمک شما بیاید. فیلم سورپرایز مادر که توسط تیم سورپرایزگلدن و به درخواست فرزندانی انجام شده است که از مادرشان دور بوده اند و به جای ارسال هدیه به ایران تصمیم گرفتن تا با یک سورپرایز تولد فوق العاده این روز را برایش خاص کنند و به او نشان دهند که چقدر دوستش دارند و به یادش هستند.

هدیه مناسب برای مادر مسن چیزی است که او عشق شما را درک می کند. یک سورپرایز می تواند چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید. شما نیز می توانید چنین سوپرایز ویژه ای را با کمک هایپرسورپرایز برای مادر عزیزتان از راه دور و خارج از کشور انجام دهید. فقط کافی است با شماره های انتهای صفحه تماس بگیرید.

2- برای یک روز خاص برنامه ریزی کنید

در شرایطی که در ایران و نزدیک مادرتان هستید کارتان ساده تر است و به سادگی می توانید به او بگویید تولدت مبارک مادرم. برای شما نیز یک ایده سورپرایز جذاب داریم. برای یک روز احساساتی مانند خرید یا گشت و گذار از نوع دونفره برنامه ریزی کنید. می توانید برای ماساژ بدن و صورت به اسپا بروید یا برای خرید به یک پاساژ زیبا بروید. اگر مادرتان عاشق سفر است، یک سفر یک روزه به شهر نزدیکتان برنامه ریزی کنید. همه اینها در کنار جمله تولدت مبارک عشقم به او حال خوب هدیه می کند.

اگر مادرتان عاشق جشن گرفتن است، برای او مهمانی بگیرید! دوستان و خانواده او را برای یک روز سرگرم کننده با غذا، بازی و خنده دعوت کنید. شما حتی می توانید یک گروه موسیقی یا دی جی را برای سرگرم  کردن آنها به عنوان هدیه تولد برای مادر استخدام کنید.

3- برای او یک غذای خاص بپزید

اگر آشپز خوبی هستید، مادرتان را با یک غذای خانگی غافلگیر کنید. این روش یک راه عالی برای نشان دادن این است که چقدر از او قدردانی می کنید. می توانید غذای مورد علاقه او را درست کنید یا چیز جدیدی را امتحان کنید که فکر می کنید او دوست دارد.

4- یک هدیه تولد شخصی برای مادر به او بدهید

یک هدیه شخصی برای گفتن تولدت مبارک مادرم روشی متفکرانه و منحصر به فرد برای نشان دادن میزان اهمیت شما به مادرتان است. می توانید یک جواهرات با نام او یا یک عکس قاب شده دو نفره برای او تهیه کنید. شما همچنین می توانید برای او نامه یا شعری از صمیم قلب بنویسید در آن نامه بگویید تولدت مبارک مادرم. سپس آن را با یک پیک به در خانه اش بفرستید.

5- کاری را برای او انجام دهید که او می خواست انجام دهد

آیا مادر شما سرگرمی ای دارد که می خواست آن را امتحان کند؟ یا کاری هست که او مدت هاست می خواهد انجام دهد، اما به هر دلیلی تاکنون موفق نشده است؟ با تحقق بخشیدن به رویایش، او را غافلگیر کنید. برای مثال، اگر همیشه می‌خواست نقاشی یاد بگیرد، او را در یک کلاس نقاشی ثبت نام کنید. یا اگر همیشه می‌خواست بالن‌سواری برود، برای تولدش برایش رزرو کنید. همه اینها می تواند بهترین سوپرایز و هدیه تولد برای مادری باشد که دوستش دارید.

10 ایده برتر برای هدیه تولد برای مادر

در اینجا 10 ایده برتر برای هدیه تولد برای مادر ذکر شده است. می توانید هر کدام که خواستید به عنوان هدیه تبریک تولدت مبارک مادرم استفاده کنید.

 1. دعوتنامه به فروشگاه یا رستوران مورد علاقه اش.
 2. یک قطعه جواهر، مانند گردنبند، دستبند یا گوشواره.
 3. یک لباس یا اکسسوری جدید مخصوص مهمانی
 4. یک سبد هدیه پر از تنقلات و خوراکی های مورد علاقه او.
 5. یک عکس قاب شده از شما دو نفر.
 6. نامه یا کارت دست نویسی که عشق و قدردانی شما را بیان می کند.
 7. کمک مالی به موسسه خیریه مورد علاقه او به نامش.
 8. یک تعطیلات آخر هفته به یک شهر نزدیک.
 9. یک روز اسپا یا ماساژ.
 10. یک تکه فناوری جدید، مانند تبلت یا گوشی هوشمند.

مهم نیست که چه چیزی را به عنوان هدیه تولد برای مادر و گفتن تولدت مبارک مادرم انتخاب می کنید، مطمئن شوید که آن چیزی است که او عاشق آن خواهد بود و به آن نیاز داشته است، زیرا او لایق بهترین هاست!

10 پیام جدید تبریک تولدت مبارک مادرم

مادر شما مهمترین فرد زندگی شما است و تولد او یک مناسبت ویژه است که شایسته جشن گرفتن است. اما آیا گفتن تولدت مبارک مادرم کافی است؟ آیا می توان همین جمله تولدت مبارک مادرم را به روشی خیلی خاص بیان کرد؟ گاهی روش گفتن تولدت مبارک مادرم آنقدر خاص است که همین جمله تولدت مبارک مادرم یک هدیه مناسب برای مادر محسوب می شود. بله، یک سوپرایز ویژه که او انتظارش را ندارد و از طریق آن متوجه قدردانی و عشق شما نسبت به خودش می شود یک کادو برای روز مادر محسوب می شود. بهترین جملات زیبایی که در تصویرزندگی و روزنه ذکر شده است را انتخاب کردیم تا بخوانید و لذت ببرید.  

 1. تو فرشته ی منی، نور منی، تو ستاره راهنمای من در لحظات تاریک زندگیم هستی مادر. ممنون که زندگیم رو پر از معنی و مفهوم کردی. تولدت مبارک مادرم.
 2. مادر عزیزم، واژه ها نمی تونن توصیف کنند که چقدر برای من خاص هستی، تولدت مبارک مادرم و زندگی ات پر از شادی
 3. باور کن ماه هاست زیباترین جملات را برای امروز کنارمی گذارم. امشب اما همه جملات فرار کرده اند. همینطور بی وزن و بی هوا آمدم بگویم. مامان گلم تولدت مبارک
 4. مادر، اگر از من بپرسند که بهترین جای جهان کجاست، جواب من آغوش توست. آرزو میکنم همیشه سلامت و شاد باشی. تولدت مبارک مادرم.
 5. تولدت مبارک به مادری که لحظه های شادی زندگیش را فدا کرد تا من بتوانم آن ها را در زندگیم داشته باشم
  تولدت مبارک مامانم.
 6. مادرم آغوش تو تجربه آرامش است و تولدت نوید بخش بهاری دیگر در زندگی من. تولدت مبارک مادر مهربانم.
 7. گل‌های بهشت سایبانت مادر. یک دسته ستاره ارمغانت مادر غیر تو کسی چشم به راهم نشود. قربان نگاه مهربانت مادر. تولدت مبارک مادر عزیزم.
 8. مادر مهربان و فداکارم هرگز نمی توانم احساسم نسبت به تو را با هیچ کلمه ای نشان دهم، هرگز نمی توانم برای همه کارهایی که برایم کرده ای از تو تشکر کنم. فقط می توانم بگویم تا ابد دوستت دارم
 9. مادر عزیزم اگر از من بپرسند که بهترین جای جهان کجاست؟ جواب من آغوش توست. آرزو می کنم همیشه سلامت و شاد باشی. تولدت مبارک مادرم.
 10. از تو مهربان بابت تمام اذیت های بچگی ام معذرت می خواهم، امیدوارم قلبت هیچگاه از من گله مند نباشد. تا من همیشه خوشبخت باشم. زیباترین و پاک ترین قلب را داری و من هنوز نتوانستم ذره ای عین تو با گذشت باشم عاشقت هستم. تولدت مبارک مادرم


9 دیدگاه دربارهٔ «سورپرایز خیلی خاص تولدت مبارک مادرم»

 1. سودابه ملک لو

  خوش بحال این خانوم که بچه هایی به این خوبی دارن. نرفتن اون ور دنیا مادرشونو فراموش کنن. سالی یه بار هم از مادرشون یه حالی نپرسه. آفرین که چنین بچه های قدرشناسی تربیت کردی

  1. مرضیه اسدزاده

   همه بچه ها بامعرفتند وگرنه مگه میشه بچه ای پدرومادرشو که ریشه اشه فراموش کنه

 2. علیرضا

  سلام هایپرسورایز من ساکن تورنتو هستم ولی مادرم تهرانه و ساکن سعادت آباد . می‌خوام از طرف من با یه گروه موزیک برید سوپرایزش کنید و هدیه هم از طرف من بهش بدید. اگه می تونی لطفا بگید؟

  1. سلام علیرضا عزیز
   بله قطعا امکانش هست فقط برای هماهنگی های بیشتر بهتره به تلگرام یا واتساپ که لینکش انتهای صفحه قرار داره پیام بدید. همین طور می تونی توی فرم صفحه اصلی سایت هم پیامت رو برامون ارسال کنی تا هماهنگی های لازم رو باهم انجام بدیم.

 3. سلام
  مادر من اهل موزیک نیست. خودم هم ملبورنم میتونید از طرف من براش یه سوپرایز دیگه بگیرید؟

  1. سلام الهه جان
   بله عزیزم. فقط لازمه اول باهم دیگه درمورد علایق و سلایق ایشون صحبت کنیم تا بتونیم بهترین ایده رو برای ایشون پیدا کنیم. اگه امکان تماس تلفنی براتون مقدور نیست لطفا از ریق پیامرسان تلگرام یا واتساپ با ما درارتباط باشید.
   سپاس عزیزم

 4. امیرعباس

  تولدت مبارک مادرم تو رو با دنیا عوض نمی کنم تو بهترین و خوشبوترین گلی هستی که تو زندگی داشتم

 5. صادقلو

  منم امسال این سورپرایز رو برای مادرم که تهرانه میگیرم. البته یه سری ایده های دیگه هم خودم دارم که بهتون می گم همون موقع

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا