تمام ایده های ضروری برای جشن تعیین جنسیت نوزاد

شما هم در خانواده یک نوزاد در راه دارید و به دنبال یک جشن بی نظیر برای این اتفاق بی نظیر هستید. چرا بهانه ای برای این اتفاق زیبا پیدا نکنیم تا به خاطر آن لحظه هایی را با یکدیگر شاد باشیم و جشن بگیریم. بی شک جشن تعیین جنسیت نوزاد بهانه خوبی است تا برای این اتفاق شادی کنیم.

در این بخش از ولاگ سوپرایز به شما یک راهنمای کامل از آنچه که برای جشن سوپرایز تعیین جنسیت نوازد نیاز دارید خواهیم گفت. تولدت مبارک نوزاد قشنگ! کسی که قرار است در رگ های زندگی دو نفر خون حیات به جریان به راه بیاندازی؛ تولدت مبارک نوزادی که قرار است همه زندگی کسانی بشوی که عاشقانه به تو محبت خواهند کرد. تولدت مبارک نوزاد زیبا!

سوپرایز بامزه جشن تعیین جنسیت نوزاد

ایده های زیادی برای مهمانی و جشن تعیین جنسیت نوزاد وجود دارد که می توان با سورپرایزهای خلاقانه آن را جذاب تر کرد. ویدئوی زیر یک نمونه بامزه و با تم شوخی و خنده است که برای یک جشن تعیین جنسیت نوزاد غوغا می کند. یک عروسک بزرگ از نوزاد با تم مربوط به جنسیت نوزاد درون کمد مخفی می شود. زمانی که پدر و مادر ناگهان در کمد را باز می کند، نوزاد با رقص و آوازه بیرون می آید و همه را سوپرایز می کند. ویدئوی این سورپرایز را با هم ببینیم.

هایپرسوپرایز در انجام این مهمانی و سوپرایز ویژه می تواند به شما کمک کند. کافی است تا با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید. به هر حال اگر مایل هستید تا خودتان یک مهمانی جشن تعیین جنسیت برگزار کنید، باز هم در اینجا ایده هایی داریم تا بتوانید به سادگی این اتفاق زیبا را جشن بگیرید. مهمان های عزیز هم لطفا کادو برای چشم روشنی نوزاد فراموش نشود!

ایده هایی برای مهمانی تعیین جنسیت نوزاد

کیک کوبی

این یک فعالیت سرگرم کننده و کثیف برای والدین آینده است. می توانید کیکی داشته باشید که داخل آن صورتی یا آبی باشد. وقتی والدین آینده کیک را به صورت یکدیگر می کوبند، مهمانان می توانند جنسیت کودک را ببینند.

بمب دودی فاش کننده جنسیت

این یک راه سرگرم کننده و دراماتیک برای نشان دادن جنسیت کودک شما است. شما می توانید یک بمب دودزا داشته باشید که یا صورتی یا آبی باشد. هنگامی که بمب دودزا را روشن می کنید، مهمانان می توانند جنسیت کودک شما را در دود ببینند.

رها کردن بالن آشکار کننده جنسیت فرزند

این یک راه زیبا و آرام برای آشکار کردن جنسیت بچه زیبای شما است. می توانید بالن های صورتی یا آبی را به آسمان رها کنید. مهمانان می توانند شناور شدن بادکنک ها را تماشا کنند و جنسیت کودک شما را ببینند.

تی شرت فاش کننده جنسیت

این یک روش جالب و غیرمنتظره برای آشکار کردن جنسیت کودک شما است. می توانید تی شرتی بپوشید که روی آن نوشته شده بود “این پسر است!” یا “این یک دختر است!” هنگامی که پیراهن خود را در می آورید، مهمانان می توانند جنسیت کودک شما را ببینند.

ویدیوی فاش کردن جنسیت

این یک راه جالب و خلاقانه برای آشکار کردن جنسیت کودک شما است. می توانید ویدیویی بسازید که داستان سفر شما به سمت والدین شدن را بیان کند. می‌توانید عکس‌ها، ویدئوها و موسیقی را در مهمانی تعیین جنسیت قرار دهید. در پایان ویدیو می توانید جنسیت کودک خود را مشخص کنید.

تم برای تولدت مبارک نوزاد

حیوانات

می توانید موضوعی را بر اساس حیوانات مورد علاقه خود مانند شیر، ببر، خرس یا میمون انتخاب کنید. می توانید با بادکنک حیوانات، استریمر و وسایل مهمانی تزئین کنید.

رنگ‌ها

می‌توانید بر اساس رنگ‌های مورد علاقه خود، مانند صورتی و آبی، زرد و سبز، یا قرمز و سیاه، موضوعی را انتخاب کنید. می توانید با بادکنک، استیمر و وسایل مهمانی در رنگ های انتخابی خود تزئین کنید.

فصل‌ها

می‌توانید موضوعی را بر اساس فصل تولد نوزادتان مانند بهار، تابستان، پاییز یا زمستان انتخاب کنید. می توانید با بادکنک ها، استیمرها و وسایل مهمانی که منعکس کننده فصل هستند تزئین کنید.

مشاغل

می توانید موضوعی را بر اساس شغل آینده فرزندتان انتخاب کنید، مانند پزشک، وکیل، آتش نشان یا افسر پلیس. می‌توانید با بادکنک‌ها، استریمرها و لباس‌های جنسیتی که نشان‌دهنده شغل هستند تزئین کنید.

ایده های سرگرم کننده جشن تعیین جنسیت نوزاد

کیک کوبی

این یک فعالیت کلاسیک آشکارسازی جنسیت است. می توانید کیکی داشته باشید که داخل آن صورتی یا آبی باشد. وقتی کیک را برش می دهید، مهمانان می توانند جنسیت کودک شما را ببینند.

بالن پاپ

بالن پاپ یکی دیگر از فعالیت های کلاسیک آشکارسازی جنسیت است. می توانید بادکنکی داشته باشید که داخل آن صورتی یا آبی باشد. وقتی بادکنک را بیرون می آورید، مهمانان می توانند جنسیت کودک شما را ببینند.

پیناتا

این یک فعالیت سرگرم کننده و جشن برای افشای جنسیت است. شما می توانید یک پیناتا داشته باشید که به رنگ صورتی یا آبی باشد. هنگامی که مهمانان پیناتا را بشکنند، می توانند آب نبات و سایر خوراکی ها را در داخل آن پیدا کنند.

پرتاب بالون رنگی

این یک فعالیت سرگرم کننده و فعال برای آشکارسازی جنسیت است. می توانید مهمانان را به دو تیم تقسیم کنید، یک تیم برای رنگ صورتی و یک تیم برای آبی. سپس تیم ها بادکنک های آب را به سمت یکدیگر پرتاب می کنند تا زمانی که یک تیم برنده اعلام شود.

ایده‌های خوراکی های خوشمزه برای مهمانی

کیک

برای سوپرایز تعیین جنسیت می توانید کیکی داشته باشید که داخل آن صورتی یا آبی باشد. همچنین می‌توانید کیک‌های کوچک، کلوچه‌ها یا سایر خوراکی‌هایی که بر اساس جنسیت کودکتان تزئین شده‌اند، داشته باشید.

آب نبات

شما می توانید آب نبات صورتی یا آبی داشته باشید. همچنین می توانید خوراکی های دیگری مانند ذرت بو داده، چوب شور یا چیپس میل کنید.

نوشیدنی ها

می توانید نوشیدنی هایی به رنگ صورتی یا آبی مانند کول اید، لیموناد یا چای سرد میل کنید. شما همچنین می توانید نوشیدنی های دیگری مانند آب، نوشابه یا آبمیوه را در مهمانی تعیین جنسیت استفاده کنید.

فانتزی های جشن جنسیت

هدیه به مهمان ها

می‌توانید وسایل مهمانی صورتی یا آبی داشته باشید، مانند بادکنک، برچسب یا خالکوبی. شما همچنین می توانید مزایای دیگری مانند اسباب بازی، بازی یا کتاب داشته باشید.

تزیینات

می توانید فضای مهمانی خود را با بادکنک، استیمر و دیگر تزیینات صورتی یا آبی تزئین کنید. همچنین می‌توانید تزئینات دیگری مانند بنرها، تابلوها یا سفره‌ها داشته باشید.

ایده های دیگر برای مهمانی جنسیت

ویدیوی اعلامی

می‌توانید ویدیویی ایجاد کنید که جنسیت کودکتان را اعلام کند. می توانید عکس های خود و شریک زندگی خود و همچنین دوستان و خانواده خود را اضافه کنید. شما همچنین می توانید اضافه کنید

پخش زنده

می‌توانید مهمانی تعیین جنسیت خود را در رسانه‌های اجتماعی به صورت زنده پخش کنید. این به دوستان و خانواده شما این امکان را می دهد که از هر کجای دنیا مهمانی را تماشا کنند.

مهمانی سورپرایز

می توانید دوستان و خانواده خود را با یک مهمانی جنسیت غافلگیر کنید. می‌توانید دعوت‌نامه‌هایی بفرستید که در آن جنسیت ذکر نشده باشد، یا می‌توانید مهمانی را تا زمان افشای بزرگ مخفی نگه دارید.

امیدواریم این ایده ها به شما در برنامه ریزی یک مهمانی سرگرم کننده و به یاد ماندنی پیش از گفتن تولدت مبارک نوزاد کمک کرده باشد.7 دیدگاه دربارهٔ «تمام ایده های ضروری برای جشن تعیین جنسیت نوزاد»

 1. مهدیه حسن پور

  کلیپ خیلی بامزه ای بود فقط آخرش که مهمونه میزنه …

 2. سحر خانومی

  یه ایده خیلی خوب برای مهمونی جشن تعیین جنسیت اینه که یه هواپیما اجاره کنید بگید سر ساعت خاص از بالای جشن رد. شه پودر رنگی بریزه

 3. حاجی این جشنهای تعیین جنسیت هم داره به جاهای باریک کشیده میشه

 4. من از این فانتزی های جشن جنسیت خیلی خوشم اومد لطفا اطلاعات بیشتری درموردش بذارید

 5. نفس تهرانی

  جدیدا که با ماشین مسابقه ای مد شده جشن تعیین جنسیت می گیرن. ولی کلا راست میگن چیه دختر و پسر رو به یه سری رنگ خاص محدودی می کنند

 6. سامیار

  واقعا نباید به اینکه بچه ها رو توی جشن تعیین جنسیت نوزاد به دو رنگ محدود می کنند توجهی کرد. این فقط یه نماده همین! خیلی نباید سختگیری کرد سر یه چیزایی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا