لیست ایده های بهترین کادو برای سالگرد ازدواج برای مرد

وقتی به روزها آرام آرام به تاریخ سالگرد ازدواج نزدیک می شود، هر همسر عاشقی به این فکر می کند که “سالگرد ازدواج برای شوهرم چی بخرم”. قطعا برای شما هم این دغدغه وجود دارد که بهترین کادو برای سالگرد ازدواج برای مرد زندگی تان چیست. ما کار شما را ساده کردیم، و لیستی از ایده های مختلف و انواع هدیه برای سالگرد ازدواج ویژه آقایان را تهیه کردیم، تا کار سریعتر بتوانید به جواب خود برسید.

توجه داشته باشید که حتما موردی که انتخاب می کنید باید با سلیقه و نیازهای مرد زندگی تان مطابقت داشته باشد، به طوری که این شوهر دوست داشتنی از دریافت آن خوشحال شود. البته به شما پیشنهاد می کنیم در کنار جستجو برای انواع هدیه برای سالگرد ازدواج آقایان و خرید بهترین کادو برای سالگرد ازدواج مرد زندگی تان، به سورپرایز عاشقانه برای پیشکش کردن این هدیه نیز فکر کنید. پس بیایید تا با هم یک گزینه خیلی عالی مخصوص هدیه سالگرد ازدواج برای مرد زندگی تان پیدا کنیم.

سالگرد ازدواج برای شوهرم چی بخرم

 • یک ابزار فناوری جدید: این نوع هدیه یک راه عالی برای به او نشان دادن این است که در مورد به روز ماندن از آخرین روندها برایتان مهم است.
 • یک لباس یا اکسسوری جدید: این کار روشی متفکرانه است تا به او نشان دهید که از سبک او قدردانی می کنید.
 • هدایای سرگرم کننده: بسیاری از مردان در دورهمی ها به دنبال یک سرگرمی جذاب می گردند، تا با کسانی که از معاشرت با آنها لذت می برند، اوقات خوبی را سپری کنند. بنابراین چنین هدیه ای برای چنین مردی انتخاب خیلی خوبی است.
 • کادو سالگرد ازدواج برای مرد گیمر: اگر مرد زندگی شما از بازی با کنسول مانند xbox یا PS5 لذت می برد و زمانی برای بازی با کنسول می کنند و یا داشتن یک کنسول بازی برایش آرزو است، حتما به سراغ خرید گیم یا کنسول بازی بروید.
 • هدایای آرامش بخش: مردان در طول روز زمان زیادی را صرف کار می کنند و خانه برایشان محیط آرامشی است که از کار روزانه به آن پناه می برند. پس چرا این آرامش را به آنها هدیه ندهید!
 • هدایای مربوط به سلامتی: آقایان به خاطر فعالیت های سنگین روزانه و بدنی در معرض خطرات زیادی هستند. با اهدای یک کادو خوب که نشان می دهد چقدر به سلامتی او اهمیت می دهید، می توانید لبخند را بر لبان او بنشانید.
 • بهترین کادو سالگرد ازدواج برای مرد ماجراجو: بسیاری از آقایان از سفر، طبیعت گردی و ماجراجویی لذت می برند. اگر مرد زندگی شما هم چنین ویژگی منحصربه فردی دارد، پس بهتر است برای او یک کادو ویژه بخرید.
 • بهترین کادو سالگرد ازدواج برای مرد ورزشکار: آقایانی که به ورزش خاص علاقه مند هستند و یا زمان خاصی را در طول هفته صرف ورزش می کنند، قطعا از دریافت هدیه ای که به این علاقه مندی آنها مربوط می شود، خیلی خوشحال خواهند شد.
 • بهترین هدیه سالگرد ازدواج برای مرد کتابخوان: مردانی که اهل فرهنگ و دانش هستند، همیشه از دریافت یک کتاب نفیس خوشحال می شوند. پس این گزینه برای شما خیلی مناسب خواهد بود.
 • هدایای نشاندهنده اهمیت شما: چقدر به علایق شوهر خود اهمیت می دهید؟ آیا او عاشق نواختن ساز خاصی است؟ آیا او از مد و فشن و داشتن ظاهری آراسته لذت می برد. پس با خرید یک کادو ویژه برای سالگرد ازدواج نشان دهید که چقدر به علایق او اهمیت می دهید و از او حمایت می کنید.

14 هدیه تجربی برای مردان در سالگرد ازدواج

 1. یک عکس قاب شده از شما دو نفر: این هدی یک کادو سالگرد عقد برای مرد از نوع کلاسیک است که مطمئنا عزیز خواهید داشت.
 2. یک نامه یا شعر دست نویس که عشق شما را بیان می کند. این یک هدیه شخصی و قلبی است که او هرگز فراموش نخواهد کرد.
 3. بلیط رزرو ماساژ یا درمان آبگرم. این هدیه یک راه عالی برای کمک به او در آرامش و استراحت است.
 4. یک سبد هدیه پر از تنقلات و خوراکی های مورد علاقه او. این یک راه سرگرم کننده و آسان برای نشان دادن اینکه چقدر به او اهمیت می دهید است.
 5. یک مهمانی غافلگیرکننده با دوستان و خانواده اش. این روش یک راه عالی برای جشن گرفتن عشق خود و نشان دادن اهمیت او برای شما است. این روش بسیار خوبی برای دادن کادو سالگرد عقد مردانه منحصر به فرد به شوهر است.
 6. تعطیلات آخر هفته به مقصدی رمانتیک. این سورپرایز یک راه عالی برای گذراندن زمان با کیفیت و ایجاد خاطرات ماندگار است.
 7. کمکی به موسسه خیریه مورد علاقه اش به نام او. این روشی متفکرانه و معنادار است تا به او نشان دهید که چقدر به علایقش اهمیت می دهید.
 8. برای او یک غذای خاص بپزید. اگر عاشق آشپزی است، اجازه دهید مهارت های خود را نشان دهد. اگر نه، او را با یک غذای خوشمزه از رستوران مورد علاقه اش غافلگیر کنید.
 9. یک فعالیت عاشقانه را برنامه ریزی کنید. این اتفاق می تواند هر چیزی باشد، از پیاده روی در پارک گرفته تا یک شب در سمفونی برای یک سورپرایز عاشقانه در سالگرد ازدواج و یا عقد. این کادو سالگرد عقد برای مرد یک راه عالی برای نشان دادن این است که به گذراندن وقت با او اهمیت می دهید.
 10. به او هدیه ای بدهید که نشان دهد او را به خوبی می شناسید. این می تواند هر چیزی باشد، از کتاب نویسنده مورد علاقه او گرفته تا لباسی به رنگ مورد علاقه او.
 11. کاری را انجام دهید که او همیشه می خواست انجام دهد. این رویداد می تواند هر چیزی باشد، از چتربازی گرفته تا کلاس آشپزی. این یک راه عالی برای نشان دادن این است که از رویاهایش حمایت می کنید.
 12. به او هدیه ای بدهید که هر روز از آن استفاده کند. این سورپرایز می تواند هر چیزی باشد، از یک ساعت جدید گرفته تا مجموعه ای از ابزارها. این کادو سالگرد عقد برای مرد یک راه عالی است که به او نشان دهید که هر روز به او فکر می کنید.
 13. روز را با هم به انجام کاری که دوست دارد بگذرانید. این نیز می تواند هر چیزی باشد، از رفتن به بازی گرفته تا انجام بازی های ویدیویی. این هدیه نیز یک راه عالی برای نشان دادن این است که می خواهید علایقش را با او در میان بگذارید.
 14. به او بگویید چقدر دوستش دارید. این مهمترین چیز برای یک سورپرایز عاشقانه در سالگرد است. مطمئن شوید که او می داند که چقدر او را دوست دارید و از او قدردانی می کنید.

راهنمای انتخاب بهترین کادو برای سالگرد ازدواج برای مرد

قطعا در بین انواع هدیه برای سالگرد ازدواج آقایان ممکن است سردرگم شوید. برای انتخاب و خرید بهترین کادو برای سالگرد ازدواج یک راهنمای کوچک و مختصر برایتان داریم که می تواند به شما در انتخاب بسیار کمک کند.

 • هدایای شخصی: این‌ کادوها همیشه مورد توجه هستند، زیرا نشان می‌دهند که شما برای هدیه فکر کرده‌اید و می‌دانید که او چه چیزی را دوست دارد. برخی از ایده ها عبارتند از ساعت شخصی، دکمه سر دست، کیف پول یا زیورآلات. تمام این ایده ها به عنوان هدیه سالگرد ازدواج برای همسر بسیار خوب است.
 • هدایایی که نشان دهنده علایق اوست: اگر او یک گلف باز است، یک مجموعه جدید از باشگاه برای او تهیه کنید. اگر او از علاقه مندان به ماشین است، برای او بلیط یک مسابقه تهیه کنید. اگر عاشق آشپزی است، برای او کتاب آشپزی یا کلاس آشپزی جدید تهیه کنید.
 • هدایایی که او می تواند در کنار شما استفاده کند: این می تواند هر چیزی باشد، از یک تعطیلات آخر هفته گرفته تا یک مبلمان جدید برای خانه شما. این هدیه سالگرد عقد برای مرد یک راه عالی برای نشان دادن این است که می خواهید زمان بیشتری را با هم بگذرانید.
 • هدایایی که معنادارند: اگر او از آن دسته آدم هایی است که به ایجاد تغییر در جهان اهمیت می دهد، در نظر بگیرید که به بنیاد خیریه مورد علاقه اش به نام او کمک مالی کنید. این روشی متفکرانه و معنادار برای نشان دادن میزان اهمیت شماست.
 • هدایایی که فقط برای سرگرمی هستند: گاهی اوقات بهترین هدایا آنهایی هستند که فقط برای سرگرمی هستند. این هدیه می تواند هر چیزی باشد، از یک بازی ویدیویی جدید گرفته تا اشتراک مجله مورد علاقه او. این یک راه عالی است برای اینکه به او نشان دهید که می خواهید لبخند او را ببینید.

مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که آن چیزی است که از ته دل می آید. به هر حال، مهمترین چیز این است که به او نشان دهید که چقدر دوستش دارید و از او قدردانی می کنید. امیدواریم این ایده های بتهرین کادو برای سالگرد ازدواج برای مردان به شما در برنامه ریزی یک جشن سالگرد فوق العاده برای شوهرتان کمک کند.منابع برگزیده: انواع هدیه برای سالگرد ازدواج خانم | کادوی سالگرد ازدواج برای همسر | چه هدیه ای برای سالگرد ازدواج پدر و مادرم بخرم

10 دیدگاه دربارهٔ «لیست ایده های بهترین کادو برای سالگرد ازدواج برای مرد»

 1. آخه چقدر ناز
  چه دختر با محبتی
  از این دخترها کم پیدا میشه انقدر علنی و بااشتیاق ابراز محبت کنه
  خوشبحالت پسر

  1. سلام فاطمه عزیز
   قیمت سوپرایزها متغیر هست و قیمت ثابتی ندارند. چون هر سوپرایزی به دلخواه هرکسی تغییر می کنه و خدمات متفاوتی ارائه می شه. به عنوان مثال اینکه شما بخواهید فیلمبرداری به صورت حرفه ای انجام بشه یا نه قطعا روی قیمت تاثیر زیادی داره. به همین خاطر بهتره اول باهم دیگه بیشتر درمورد سلایق شما و همین طور علایق کسی که دوستش دارید و می خواهید سورپرایزش کنید صحبت کنیم و به یه جمع بندی درمورد خدمات و سناریوی سورپرایز برسیم. پس لطفا با ما تماس بگیرید تا بیشتر باهمدیگه صحبت کنیم.

 2. پروانه

  کادو برای سورپرایز آقایون توی سالگرد ازدواج یه قرمه سبزی بسه

 3. سوپرایز سینما هم سورپرایزه خیلی خاص و جذابیه ایده باحالی بود دمتون گرم

 4. بحرینی

  به نظر من کادو سالگرد عقد برای مرد یا حتی خانم باید خیلی شیک و مجلسی بسته بندی بشه. یعنی لزوما منظورم یه جعبه کادویی نیست. مثل همین خانومی که توی ویدئو توی سینما همسرشو سورپرایز کرد یه جوری انگار که کادو سالگرد عقد رو خیلی شیک بسته بندی کردو به همسرش داد.

 5. چقدر این دختر خانوم با احساسه چقدر زیبا احساسش رو بیان کرد و نترسید

 6. سینا نسب آبادی

  هدیه سالگرد عقد برای مرد خیلی خوبه که خونه رو با گل سرخ و بادکنک قرمز و شمع تزئین کنید و یه شب عاشقانه دونفره بسازید

 7. بهاره پرتویی

  من امسال برای کادو به عنوان سالگرد ازدواج برای شوهرم یک قاب عکس دیجیتالی گرفتم که به صورت اتوماتیک عکس های عروسیمون رو نشون میده.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا