ایده های سوپرایز دخترانه با طعم شیرینی!

فرقی ندارد که برای سوپرایز دخترانه یک کادو روز دختر تهیه کرده اید و یا پیام دوست داشتنی برایش داشته باشید و بخواهید آن را به شکل ویژه ای و با یک برنامه جذاب به دست او برسانید. هرچه که باشد باید با یک سوپرایز دخترانه ویژه و خیلی خاصی همراه باشد تا روز او را خاص کند و خاطره انگیز باشد.

آیا در مورد برنامه ریز مهمانی سورپرایز تاکنون چیزی شنیده اید؟ آیا می دانید یک برنامه ریز مهمانی سورپرایز چه کارهایی می تواند انجام دهد؟ به عنوان مثال، هایپرسورپرایز یک برنامه ریز غافلگیری در ایران است که کارهای خارق العاده ای می تواند انجام دهد و سوپرایز دخترانه شما را به شکل بسیار ویژه ای به او بدهد.

هایپرسوپرایز نیز در این مسیر به شما کمک می کند تا ایده های خلاقانه جذابی را پیاده کنید. اگر چرخی در سایت هایپرسوپرایز بزنید، می توانید از این دست نمونه کارها و سورپرایزها زیاد ببینید. هایپرسوپرایز برای شما و فرد خاص زندگی شما ایده پردازی می کند و در اجرای آن به شما کمک می کند تا آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. در ادامه با کار برنامه ریز سورپرایز بیشتر آشنا خواهیم شد و جدیدترین ایده های سوپرایز دخترانه را بررسی خواهیم کرد و شما را با بهترین سوپرایز برای دختر آشنا خواهیم کرد.

برنامه ریز سوپرایز چیست؟

یک برنامه ریز سوپرایز حرفه ای، کسی است که به افراد کمک می کند تا سوپرایزها و مهمانی های غافلگیر کننده را برنامه ریزی و اجرا کنند. آنها می توانند در همه چیز از پیدا کردن یک مکان گرفته تا انتخاب موضوع و اجرای سرگرمی کمک کنند. برنامه ریزان مهمانی سورپرایز می توانند منبع خوبی برای افرادی باشند که می خواهند یک مهمانی به یاد ماندنی برگزار کنند بدون اینکه مجبور باشند همه کارها را خودشان انجام دهند.

برخی از خدماتی که یک برنامه ریز سوپرایز دخترانه می تواند ارائه دهد عبارتند از:

 • انتخاب محل برگزاری
 • انتخاب تم و پیاده سازی آن
 • طراحی و چاپ دعوتنامه
 • کترینگ غذا و نوشیدنی
 • رزرو سرگرمی
 • دکوراسیون
 • حمل و نقل
 • عکاسی و فیلمبرداری
 • ایده پردازی         

برنامه ریزان مهمانی سورپرایز دخترانه را می توان در اینترنت پیدا کرد. شما هم اکنون در سایت هایپرسوپرایز هستید و می توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت، با روند کار هایپرسوپرایز کاملا آشنا شوید. به هایپرسوپرایز پیام دهید و با مشاوران هایپرسوپرایز صحبت کنید.

سورپرایز کادو روز دختر توسط برنامه ریز سوپرایز

اکنون وقت آن است تا یک سورپرایز دخترانه که توسط برنامه ریز سوپرایز انجام شده است را ببینید و لذت ببرید. یکی از بزرگترین نمونه های کار یک برنامه ریز سوپرایز کاری است که به هماهنگی های خیلی زیادی نیاز داشته است. این سورپرایز برای بچه های یک مدرسه در خارج از ایران انجام شده است و برنده یک مسابقه تلویزیونی خوانندگی نقش موثری در سوپرایز کردن دخترها داشته است. فیلم سورپرایز روز دختر را ببینید.

در این سوپرایز دخترانه گروه های مختلفی حضور داشته اند که برنامه ریز سورپرایز باید برنامه ریزی و مدیریت این سناریو را به خوبی انجام می داد. کادر آموزشی و اجرایی مدرسه، گروه فیلمبرداری، نوازندگی، برنامه سازان مسابقه تلویزیونی، خواننده اصلی و … مهم ترین ارکان این سناریوی سورپرایز دخترانه بودند.

با تمام این اوصاف اگر مایل هستید تا خودتان اقدام به اجرای بهترین سورپرایز برای دختر عزیز زندگی تان هستید، پس لیست ایده های برتر را بخوانید تا بتوانید آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.

10 ایده برای سوپرایز دخترانه

هر دختر، یک دنیای شگفت‌انگیز از خواسته‌ها، علاقه‌ها و رؤیا در دل خود دارد. در راه رشد و پرورش دادن این شخصیت‌های کوچک، یکی از بخش‌های به یادماندنی و مهمترین تجربه‌ها، لحظاتی هستند که با ساختن سورپرایزهای خاص، دختران خود را به یک سفر جذاب و متفاوت دعوت کنند.

در اینجا، ما با ده ایده فوق‌العاده برای ساخت لحظات به یادماندنی برای دختران شما در روز‌های مختلف، از جشن تولد تا روز دختر، آورده‌ایم. این ایده‌ها، از هنر و کلاس‌های آموزشی گرفته تا ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز و لحظات موزون، همه با هدف ایجاد خاطرات شگفت‌انگیز و ارتقای ارتباط خاص میان شما و دخترتان طراحی شده‌اند.

 1. پارتی تولد موضوعی: برگزاری یک پارتی تولد با موضوع مورد علاقه دخترتان مثل پرنسس‌ها، انواع حیوانات، یا قهرمانان محبوب می تواند یک سوپرایز دخترونه فوق العاده باشد. دکوراسیون مناسب، کیک تزئینی، و بازی‌های متناسب با موضوع، همه این موارد می‌توانند یک سورپرایز دخترانه عالی و به یادماندنی خلق کنند.
 2. سفر به مکان مورد علاقه: یک بلیط دونفره یا خانوادگی برای یک سفر به مکانی که او دوست دارد نیز یک سوپرایز غیرمنتظره عالی خواهد بود. البته می توانید یک تجربه در مکانی که خیلی وقت است دوست دارد به آنجا برود مانند یک پارک تفریحی، شهر بازی، یا حتی یک موزه نیز جایگزین آن شود. این تجربه به دوستی و ارتباط عمیقتر شما با دخترتان کمک خواهد کرد. چرا که او متوجه می شود که چقدر به علایق او اهمیت می دهید.
 3. کلاس هنری مشترک: ثبت نام در یک کلاس هنری مشترک مورد علاقه او است یکی از بهترین سوپرایزهای دخترانه است که می توانید در نظر بگیرید. می‌توانید با هم به تجربه خلق آثار هنری بپردازید و لحظات خاصی را با هم به اشتراک بگذارید. این تجربه همچنین می‌تواند باعث توسعه استعدادهای خلاقی دخترتان شود. زمانی که او متوجه می شود که به علایق او اهمیت می دهید و او را در این مسیر همراهی می کنید، همان حس بسیار زیبایی است که در یک سوپرایز دخترانه ویژه باید به وجود بیاید.
 4. شب موسیقی خصوصی: برگزاری یک شب موسیقی خصوصی با موسیقی‌ها و آهنگ‌های مورد علاقه دخترتان نیز ایده سورپرایز دخترانه خیلی خوبی است. اگر او سابقه علاقه به موسیقی دارد، ممکن است یک جلسه آموزشی موسیقی یا حتی یک کنسرت خصوصی مورد علاقه اش باشد.
 5. کمپینگ در حیاط: برگزاری یک کمپینگ در حیاط خانه شب به یادماندنی خواهد ساخت. اگر شرایط آب و هوایی مساعد بود، می‌توانید یک اتاق خواب موقت در حیاط بسازید و با برپاکردن آتش و خواندن گروهی ترانه های مورد علاقه اش، کمپینگ را به یادماندنی کنید.
 6. روز موزه: برگزاری یک روز بازدید از موزه‌ها برای دختری که به موضوعات فرهنگی اهمیت می دهد نیز ایده خیلی خوبی برای سوپرایز دخترانه ای است که می توانید درنظر داشته باشید. انتخاب موزه‌هایی که به علایق او مرتبط باشند، می‌تواند یک فرصت خوب برای یادگیری و تجربه جدید خلق کند.
 7. دورهمی با دوستان: برگزاری یک دورهمی خاص با دوستانش نیز شب به یادماندنی خواهد ساخت. این رویداد می‌تواند یک مهمانی کوچک، یک جشن تولد یا حتی یک دورهمی ساده باشد. همراه با خوراکی های موردعلاقه اش، به بازی‌ها و انجام فعالیت‌های دوستانه این رویداد نیز فکر کنید.
 8. پرواز: یک تجربه پرواز برایش خلق کنید. اگر دخترتان علاقه‌مند به تجربه‌های هیجان‌انگیز هوایی است، این تجربه می‌تواند یک خاطره فوق‌العاده باشد. کافی است با کسب و کارهایی که امکان آموزش و همراهی او در این پرواز را ارائه می دهند، هماهنگ کنید تا یک روز فوق العاده را با این سوپرایز دخترانه دلچسب برایش بسازید.
 9. ورزش و بازی‌های مشترک: ثبت نام در یک کلاس ورزشی یا انجام بازی‌های مشترک گروهی نیز تجربه خوبی است. اگر آدم های مورد علاقه زندگی اش، از او دور هستند، یک رویداد آنلاین تصویری برنامه ریزی کنید و این سوپرایز دخترانه زیبا و شیک را برایش خاطره انگیز کنید.
 10. کتابخوانی مشترک: شروع یک دوره کتابخوانی مشترک هم برای دخترانی که به کتاب علاقه مند هستند ایده سوپرایز دخترانه خیلی خوبی است. در یک دورهمی، یکی از کسانی که در خواندن کتاب مهارت دارد، کتابی را در ژانر مورد علاقه او بخواند و همگی گوش دهید و در لذت او شریک شوید. بعد از هر بخش کتاب نیز یکدیگر را دعوت به بحث و تبادل نظر کنید.

این ایده‌ها ی سوپرایز دخترانه فقط شروعی هستند و به شما امکان می‌دهند تا با خلاقیت خود، روزهای خاصی را برای دخترتان ایجاد کنید. هر ایده‌ای که به سلیقه و علایق او نزدیک باشد، می‌تواند یک خاطره زیبا در این سوپرایز دخترانه دلچسب باشد.

هایپرسوپرایز، ایده پرداز، برنامه ریز و مجری سورپرایز در ایران

در ایران تیم هایپرسوپرایز نیز یکی از مجموعه هایی است که در این زمینه فعالیت دارد. سوپرایز برای مناسبت های گوناگون مانند تولد، سالگرد ازدواج یا نامزدی نمونه هایی است که معولا انجام می شود. اما مناسبت های گوناگون دیگری مانند جشن تعیین جنسیت، بارداری، روز دختر، روز مادر، روز پدر و خواستگاری نیز طرفداران زیادی دارد. یکی از موارد گوناگونی که برای غافلگیری انجام می شود، سورپرایز تولد از راه دور است. در این مورد، فردی که در خارج از کشور هست به هایپرسورپرایز می خواهد تا از طرف او عزیزی که در ایران دارد را با یک اتفاق شیرین و به یادماندنی غافلگیر کند.

شما هم اگر به دنبال سوپرایز کادو روز دختر یا هر مناسبت دیگری باشید می توانید با کارشناسان تیم هایپرسوپرایز برای انجام یک ایده و سناریوی جذاب هماهنگ کنید. در صفحه زیر می توانید با نمونه سوپرایزهای جذابی که در ایران توسط برنامه ریزان سوپرایز انجام شده است، آشنا شوید و ویدئوی آنها را ببینید.

مشاوران هایپرسوپرایز همه چیز را در نظر می گیرند که بسیاری از برنامه ریزان سورپرایز تمام آنها را رعایت نمی کنند. به عنوان مثال بسیاری از گروه هایی که خدمات سوپرایز ارائه می دهند، طوری با شما رفتار می کند که انگار وارد رستوران شده اید. به محض تماس با آنها، برای شما یک منو آماده می فرستند تا شما از میان آنها یکی را انتخاب کنید. بنابراین اگر سوپرایز نهایتا منجر به خوشحالی فردی که می خواهید او را سوپرایز کنید نشود، تمام مسئولیت آن را به گردن شما می اندازد.

این درحالی است که هایپرسوپرایز ابتدا با شما صحبت می کند تا با سلایق شما آشنا شود. سپس در مورد روحیات و تیپ شخصیتی کسی که مایل هستید سوپرایز کنید از شما کمی اطلاعات می گیرند. این اطلاعات طوری است که به هیچ وجه وارد مسائل خصوصی شما نخواهد شد.

پس از این مشاوره، تیم هایپرسوپرایز ایده پردازی می کند و سعی می کند تا سوپرایزی را مطابق سلیقه شما و روحیات و علایق فرد مورد نظر طراحی کند. سپس با شما تماس گرفته می شود و در جریان این سوپرایزها قرار خواهید گرفت. اگر مایل بودید یکی را انتخاب می کنید و اگر مایل نبود خیر. تمام این مراحل رایگان انجام خواهد گرفت و حتی اگر شما ایده ای را انتخاب نکنید، هزینه ای از شما گرفته نخواهد شد.

در نهایت زمانی که یکی از ایده های سوپرایز دخترانه را انتخاب کردید، با کمک شما در مورد یک سری جزئیات به توافق می رسند و در نهایت مراحل اجرای سناریو سوپرایز آغاز خواهد شد.

راهنمای برنامه ریزی سورپرایز

در اینجا چند نکته برای برنامه ریزی یک سوپرایز دخترانه به شما خاطر نشان کرده ایم تا در صورتی که مایل هستید خودتان به تنهایی یک سوپرایز را برنامه ریزی کنید، ایده هایی برای انجام داشته باشید.

 • برنامه ریزی را زود شروع کنید. یافتن مکان، انتخاب موضوع و هماهنگی با تیم های مختلف مانند گروه نوازندگان و یا فیلمبردازی برای سوپرایز دخترانه زمان می برد.
 • لیست مهمانان را کوچک کنید. هر چه گروه کوچکتر باشد، مخفی نگه داشتن مهمانی آسان تر خواهد بود.
 • جزئیات را فراموش نکنید. چیزهای کوچک می توانند تفاوت بزرگی ایجاد کنند، پس حتما به جزئیات توجه کنید و قبل از توافق روی یک سناریو آنها را به تیم هایپرسوپرایز بگویید.
 • مهمتر از همه، از آن لذت ببرید! مسائل را آسان بگیرید و در زمان اجرای سوپرایز فقط به غافلگیری و لذت بردن خودتان و او تمرکز کنید. نسبت به مسائل بی اهمیت بی تفاوت باشید و از لحظه ای که در آن هستید لذت ببرید.


منابع برگزیده: ایده های تولد دخترانه | بهترين كادو براي دختر

10 دیدگاه دربارهٔ «ایده های سوپرایز دخترانه با طعم شیرینی!»

 1. مادر هانیه

  ایشالله اشک از چشم هیچکی جاری نشه الا اشک خوشحالی بهترین کادو هم محبت و سوپرایز خوشحالیه

 2. ریحانه سادات

  آقا میخواهید یه دخترو سوپرایز کنید اولش خوب فکر کنید ببینید چیزی که واسش میخرید به دردش میخوره اون دوست داره من انقدر از این کادوها درپیتی گرفتم از اینواون حداقل بلد نیستید سورپرایز کنید کارت هدیه بدید خوب

 3. اسماعیلی

  من سورپرایز بچه ها توی سینما رو خیلی دوست داشتم. برای تولد دخترم امسال می گیرم

 4. کیکاووس

  آفرین به این سلبریتی. این آقا توی برنامه تلنت شو اول شده بوده واسه همین هم خیلی ها می شناختنش بعد از معروفیتش باز هم هوای بچه ها رو داره

 5. شریعتی

  سلبریتی های ایرانی که تا یه کم معروف میشن خودشونو میگیرن یادشون میره که از تلویزیون معروف شدن اونوقت دیگه تلویزیون هم کار نمی کنن

 6. اینا همه اش مال خارجی هاس یه کم باید سلبریتی های ایرانی یاد بگیرن که تا تقی به توقی می خوره خودشونو قایم می کنن انگار نه انگار که ما باعث معروفیتشونیم

 7. چقد رخوشحالیشون جذاب و دیدنی بود حض کردم . دمش گرم خواننده اصلی

 8. پارمیدا

  اخه حیوونیاااا چقدر دیدن لبخند این کوچولوهای معصوم قشنگه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا