ایده های هدیه شب یلدا برای پسر بچه ها

دنبال هدیه شب یلدا برای پسر بچه ها هستید تا این شب را برای او خاص کنید؟ بهترین هدیه شب یلدا برای بچه ها چه چیزی می تواند باشد؟ اگر می خواهید این شب را برای پسر دوست داشتنی مان خاص تر کنید، با یک سوپرایز فوق العاده و 50 ایده هدیه پسرانه مدرن آشنا شوید.

ایده مدرن برای سوپرایز پسرانه

هدیه یلدا برای بچه ها به ویژه هدیه برای پسر را فقط به شب یلدا محدود نکنید. در واقع شما می توانید برای کل 30 آذر برنامه ریزی کنید و از ایده های سورپرایز برای این مناسب خاص و حتی به مناسب روز تولد یک پسر دوست داشتنی الهام بگیرید و یک هدیه برای پسر دوست داشتنی مان تهیه کنید که هیچ وقت آن را فراموش نکند. درواقع بهترین هدیه اتفاقی است که او هیچ گاه فراموش نکند. پس اگر می خواهید سالگرد تولدش و یا این شب یلدا را همیشه به خاطر بسپارد یک اتفاق خاص برایش برنامه ریزی کنید و به طور ویژه ای آن را سوپرایز کنید.

بهترین هدیه برای پسر بچه 9 ساله، کادو برای پسر بچه ۱۰ ساله و یا کادو برای پسر بچه ۷ ساله همان سوپرایزی است که در روز خاص او برایش تدارک می بینید. به عنوان مثال، ویدئوی پایین برنامه ریزی یک سورپرایز پسرانه خیلی شیک و لاکچری را نشان می دهد که براساس علاقه پسرها به ماشین می باشد.

هایپرسوپرایز می تواند در اجرای این سوپرایز بی نظیر به شما کمک کند و یک سوپرایز خلاقانه و کاملا سفارشی سازی شده برای این پسر عزیزمان تدارم ببیند. کافی است با شماره تماس انتهای صفحه تماس بگیرید تا مشاوران هایپرسوپرایز شما را با خدماتشان آشنا کنند.

ایده های هدیه شب یلدا برای پسر بچه ها

اگر به دنبال هدیه یا یک سوپرایز خاص به عنوان هدیه برای پسر بچه ۱۰ ساله و یا هر سن دیگری که هستید، ما در اینجا ایده ها و پیشنهادهای زیادی داریم که می توانید از آنها استفاده کنید و یا الهام بگیرید تا یک کار منحصر به فرد در یک روز خاص مانند 30 آذر و یا شب یلدا برای او انجام دهید.

 1. مهمانی های موضوعی: این مهمانی می تواند هر چیزی باشد، از یک مهمانی ابرقهرمانی تا یک مهمانی جنگ ستارگان. خانه را تزیین کنید، غذایی مناسب با این تم درست کنید و از مهمانی لذت ببرید. بنابراین تم شب یلدا را با تم مورد علاقه او ترکیب کنید و این هدیه شب یلدا برای پسر بچه ها را با او به اشتراک بگذارید.
 2. فعالیت در فضای باز: به باغ وحش، پارک یا ساحل بروید. اگر هوا خوب است، حتی می توانید یک باربیکیو جذاب راه بیاندازید.
 3. فعالیت های داخل ساختمان: به بولینگ بروید، تگ لیزری بازی کنید یا به یک بازی هیجانی بروید. شما همچنین می توانید یک شب فیلم یا یک شب بازی دسته جمعی به عنوان هدیه شب یلدا برای پسر بچه ها داشته باشید.
 4. فعالیت های خلاقانه: به یک کلاس سفالگری بروید، سفال نقاشی کنید یا کارهای هنری انجام دهید. شما همچنین می توانید  یک مهمانی رقص راه بیاندازید.
 5. فعالیت های ورزشی: به یک رویداد ورزشی بروید، ورزش کنید یا به باشگاه بروید. شما همچنین می توانید یک استخر یا مبارزه با بادکنک آبی را انتخاب کنید.
 6. بازی رازآلود و معمایی: برخی از سرنخ ها را در اطراف خانه یا حیاط مخفی کنید و اجازه دهید پسرتانان آنها را پیدا کند. در پایان شکار، او می تواند یک جایزه پیدا کند. این جایزه همان هدیه شب یلدا برای پسر بچه ها خواهد بود که بعد از حل کردن معماها به آن خواهد رسید.
 7. پازل: یک پازل بزرگ تهیه کنید و با هم روی آن کار کنید. شما همچنین می توانید یک مسابقه داشته باشید تا ببینید چه کسی می تواند اول پازل را تمام کند.
 8. بازی های تخته ای: می توانید یک بازی مانند بازی های تخته ای به عنوان هدیه شب یلدا برای پسر بچه ها انتخاب کنید و همان شب آن را افتتاح کنید و دسته جمعی بازی کنید. می توانید بازی های کلاسیک مانند مونوپولی و یا چند بازی رومیزی جدید مانند کودتا برای این پسر دوست داشتنی تدارک ببینید.
 9. بازی های ویدیویی: این شب را برایش خاص کنید و همبازی او شوید، آن هم در بازی مورد علاقه او. اگر ایده های شگفت انگیز تولد پسر را می خواهید، چند بازی ویدیویی با هم بازی کنید. شما همچنین می توانید یک تورنمنت بازی های ویدیویی با بقیه مهمان ها به راه بیاندازید.
 10. هنر و صنایع دستی:. با هم به سراغ هنر بروید مانند نقاشی یا مجسمه سازی. شما همچنین می توانید صنایع دستی مانند زیورآلات و یا نشانک ها را با یکدیگر بسازید.
 11. پخت و پز گروهی: با هم غذا و یا شیرینی های شب یلدا را درست کنید.
 12. کارائوکه: چند آهنگ کارائوکه را با هم بخوانید. همچنین می توانید یک مهمانی رقص راه بیاندازید.
 13. شب فیلم: با هم فیلم تماشا کنید. همچنین می توانید پاپ کورن و آب نبات درست کنید.
 14. شب بازی: چند بازی را با هم انجام دهید، مانند بازی های کارتی یا رومیزی.
 15. مهمانی زیر شلواری: با پسرتانان و دوستانش یک مهمانی پیژامه بگیرید. می توانید فیلم تماشا کنید، بازی کنید و غذاهای ناسالم بخورید! اما فقط همین امشب!
 16. خوابیدن در خانه شخص دیگر: به پسرتانان اجازه دهید این شب را همراه دوستانش باشد و شب را در منزل یکی از آنها بماند. با هم بازی می کنند و فیلم می بینند.
 17. پیک نیک: با پسرتانان و دوستانش به کمپینگ بروید. می توانید پیاده روی، ماهیگیری و شنا کنید.
 18. پیاده روی: با پسرتان به پیاده روی بروید. می توانید یک مسیر خوب پیدا کنید و از فضای باز لذت ببرید. روز 30 آذر را برای او خاص تر کنید. محلی را انتخاب کنید که مطمئن هستید از آن لذت می برد. علایق او در مسیر پیاده روی هم وجود داشته باشد. به عنوان مثال اگر حیوانات را دوست دارد، می توانید در پارک پردیسان قدم بزنید و قفس هایی که حیوانات هستند دیدن کنید.
 19. ماهیگیری: با پسرتان به ماهیگیری بروید. می توانید یک نقطه خوب پیدا کنید و سعی کنید ماهی بگیرید. هدیه شب یلدا برای پسر بچه ها را محدود به یک شب نشینی ساده نکنید!
 20. آب بازی: با پسرتان به شنا بروید. می توانید یک استخر یا دریاچه زیبا پیدا کنید و از آب لذت ببرید و یا می توانید از سرسره های آبی در یک پارک آبی سر بخورید.
 21. باغ وحش: با پسرتان به باغ وحش بروید. شما می توانید انواع حیوانات را از نزدیک ببینید و او را با موجودات دیگر آشنا کنید.
 22. موزه: با پسرتان به موزه با موضوع مورد علاقه او بروید. هدیه شب یلدا برای پسر بچه ها را محدود به همان شب با خانواده نکنید. بهتر است این روز را با چیزهای مورد علاقه اش خاص تر کنید.
 23. شهربازی: با پسرتان به شهربازی بروید. می‌توانید سوار ترن هوایی شوید، به آب‌سواری بروید و بازی کنید.
 24. سینما: با پسرتان به سینما بروید. می توانید یک فیلم جدید یا یک فیلم کلاسیک ببینید.
 25. کنسرت: با پسرتان به کنسرت بروید. می توانید اجرای زنده گروه یا هنرمند مورد علاقه خود را ببینید.
 26. بازی ورزشی: با پسرتان به یک رویداد ورزشی بروید. می توانید بازی تیم مورد علاقه خود را ببینید.
 27. پارک موضوعی: با پسرتان به یک پارک موضوعی بروید. تا به حال از ژوراستیک پارک در سعادت آباد بازدید کرده اید؟
 28. به یک رویداد ورزشی حرفه ای بروید: این رویداد می تواند هر چیزی از بازی بیسبال گرفته تا بازی هاکی باشد.
 29. به یک نمایش یا موزیکال بروید: این نمایش می تواند یک تئاتر کمدی خوب در رده سنی او باشد. حتما سینماتیکت را جستجو کنید تا یک نمایش مناسب سن او پیدا کنید و این بلیط را به عنوان هدیه شب یلدا برای پسر بچه ها به او بدهید.
 30. به یک برنامه کمدی بروید: این می تواند یک نمایش استندآپ کمدی یا یک نمایش کمدی طرح دار باشد.
 31. به سراغ بازی تگ لیزری بروید: این نیز یک فعالیت عالی برای بچه ها در تمام سنین است.
 32. به یک سالن بولینگ بروید: این هم یک فعالیت عالی برای کودکان و بزرگسالان است. تا به حال بولینگ ایران مال را امتحان کرده اید؟ از نت برگ می توانید بلیط آن را با تخفیف تهیه کنید و به عنوان هدیه شب یلدا برای پسر بچه ها به این دوست دوست داشتنی مان بدهید.
 33. به پیست کارتینگ بروید: این یک فعالیت عالی برای بچه هایی است که عاشق مسابقه هستند.
 34. به پارک ترامپولین بروید: این نیز یک فعالیت عالی برای بچه هایی است که عاشق پریدن هستند.
 35. برو به مزرعه: این یک فعالیت عالی برای بچه هایی خوب است که عاشق حیوانات و طبیعت هستند. در اینستاگرام جستجو کنید و کسانی که از مزرعه خود در حال فروش چیزی هستند، را پیدا کنید. سپس به آنها پیام بدهید و از آنها بخواهید تا به شما اجازه بازدید و گشت و گذار از مزرعه شان را بدهند.
 36. به یک منطقه حفاظت شده طبیعی بروید: این نیز یک فعالیت عالی برای بچه هایی است که عاشق طبیعت هستند.
 37. به یک سفر کمپینگ بروید: کمپینگ یک فعالیت عالی برای بچه هایی است که به ماجرجویی علاقه زیادی دارند.
 38. به یک ساحل بروید: این هم یک فعالیت عالی برای بچه هایی است که عاشق ساحل هستند.
 39. گشت و گذار کنار دریاچه: این هم یک فعالیت عالی برای بچه هایی است که عاشق شنا و ماهیگیری هستند. ولی قبل از حرکت حتما شرایط آب و هوایی را کنترل کنید تا با سانحه ای مواجه نشوید.
 40. رودخانه: این نیز یک فعالیت عالی برای بچه هایی است که عاشق شنا، ماهیگیری و قایق هستند.
 41. کوه نوردی: این یک فعالیت عالی برای بچه هایی است که عاشق پیاده روی و کمپ هستند.
 42. بیابان: این هم یک فعالیت عالی برای بچه‌هایی است که دوست دارند فرهنگ‌های مختلف را کشف کنند و یاد بگیرند.
 43. جنگل بارانی: این نیز یک فعالیت عالی برای بچه هایی است که عاشق دیدن انواع حیوانات و گیاهان عجیب و غریب هستند.

اینها فقط چند ایده سورپرایز برای تولد پسرها و یا هدیه شب یلدا برای پسر بچه ها هستند. مهمترین چیز این است که چیزی را انتخاب کنید که پسرتان از آن لذت ببرد.منابع برگزیده: بهترین کادو و هدیه برای پسر بچه 7 ساله و 9 ساله

9 دیدگاه دربارهٔ «ایده های هدیه شب یلدا برای پسر بچه ها»

 1. ایده های جدید که میشه برای بچه ها داد این که تو ویدئو هست خیلی باحاله ولی باید تو سالن مهمونی بگیری بدیش اینه تو خونه نمیشه اجراش کرد

  1. خوب آقا آرین یه سورپرایز دیگه بگیر. مثلا به نظر من کادو ها رو بذار توی بادکنک و بادکنک ها رو باد کن بعد از سقف آویزون کن. من این کار رو برای پسرم کردم خیلی طفلی خوشش اومد

 2. این خارجی ها هم عجب کادوهایی میدن. من میخوام پسرمو ببرم شهربازی توی تونل وحشت بهش کادو تولدشو بهش بدم. نظرتون چیه؟

  1. گل محمدی

   سما جون این کاررو نکنی ها به نظرم وقتی ترسیده بهش کادو بدی، فکر می کنه چماق دادی دستش که بزنه تو سر هیولاها

 3. چ بامزه بود
  منم همیشه دوست دارم کادو زیاد بگیرم
  چ برسه اینجوری قطاری برام بیارن
  خیلی کادو لاکچری بود

  1. حسن زاده

   کادو باید اینجوری لاکچری باشه ایوالله به این سورپرایز

 4. هدیه شب یلدا برای بچه ها جدیده به نظرم پیشرفته بگیرید. مثلا کارت تبریک مجازی ارسال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال پیام
پیمایش به بالا